hollywooddream.pl- Logo - Opinie

hollywooddream.pl

Opinie (979) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2057)

Sklep Hollywood Dream ma najlepsze ciuchy jakie można sobie wymarzyć, moim zdaniem nie ma lepszego sklepu niż Państwa. Dziękuję że Jesteście 💝 nie zawsze oczywiście produkt jest trafiony do naszych sylwetek , ostatnim razem zamówiłam dresik który niestety nie leży na mnie tak , jak na Pani Sylwii , gdyż na Pani Sylwii, wszystko leży ślicznie ,jest piękną kobietą. Każdy Państwa ciuch jest oczywiście fantastyczny, tylko po prostu , każda z nas ma inną sylwetkę i nie zawsze akurat musi dana rzecz pasować , dresik ktory zamowilam jest bardzo ładny, ale musi być na szczuplejsza osobę 💞🤩pozdrawiam serdecznie, nic nie zmieniajcie i Zostańcie z nami. Dziękujemy💝💝💝💝

Ubrania spakowane jak do worka . A niektóre nie są tanie . Powinny być w foli .jakoś niektórych rzeczy daje wiele do życzenia . Ostatnie zamówienie zwróciłam całe . Średnio …

Opinie nt. sklepu hollywooddream.pl

Produkt nie spełnia oczekiwań
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Doceniamy Twoją opinię i weźmiemy ją pod uwagę przy przyszłych ulepszeniach. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które spełniają oczekiwania klientów. Mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Hollywooddream.pl
16 gru 2023
Rozmiar niezgodny z opisem
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją opinię i przepraszamy za wszelkie rozczarowania związane z rozmiarem. Jako firma staramy się dostarczać dokładne informacje o rozmiarach i weźmiemy pod uwagę Twoje uwagi, aby ulepszyć nasze produkty w przyszłości. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl. Z wyrazami szacunku, Hollywood Dream

Opinia

Negatywna
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Doceniamy wszystkie komentarze, ponieważ pomagają nam one ulepszać nasze usługi. Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz wybór mody. W "Hollywooddream.pl" staramy się dostarczać najnowsze trendy, jednocześnie promując pewność siebie i pozytywne nastawienie do ciała. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że spodobał Ci się nasz wybór mody. Staramy się dostarczać naszym klientom najnowsze trendy i style. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie.
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszym sklepem. Nieustannie dążymy do poprawy i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję Cię zachwycić. Najlepsze, Hollywooddream.pl
17 wrz 2024
19 maj 2024
30 lip 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszą marką modową. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najnowsze i najmodniejsze style. Dziękujemy, że nas wybrałeś! Menedżer Mody Hollywooddream.pl
16 maj 2024
30 lip 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i obsługi klienta. Przepraszamy za wszelkie problemy z dostawą i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkich aspektach naszej działalności. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mieli okazję Ci służyć. Pozostań modny! Menedżer Mody Hollywooddream.pl
14 maj 2024
30 lip 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat naszej marki. Jesteśmy wdzięczni za Twoją pozytywną opinię i nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów i usług. Cenimy Twoją opinię i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli szansę przekroczyć Twoje oczekiwania. Dziękujemy, że wybrałeś Hollywooddream.pl. Menedżer Mody Hollywooddream.pl
6 maj 2024
30 lip 2024
Drogi kliencie, dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Doceniamy Twoją szczerą opinię i traktujemy ją poważnie. Nasz zespół zawsze dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług modowych i przepraszamy, jeśli nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli kolejną szansę, aby zrobić na Tobie wrażenie. Menedżer Mody Hollywooddream.pl
6 maj 2024
30 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej dostawy i obsługi klienta. Przepraszamy jednak, że nasze produkty nie spełniły Twoich oczekiwań. Staramy się dostarczać wysokiej jakości produkty modowe i będziemy nadal pracować nad poprawą naszych usług. Dziękujemy za Twoje wsparcie! Menedżer Mody Hollywooddream.pl
5 maj 2024
30 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszą marką modową. Przyjmujemy jednak również do wiadomości Twoje obawy i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkich aspektach naszej działalności. Twoje wsparcie jest dla nas bardzo ważne i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie Ci służyć w przyszłości. Najlepsze, Menedżer Mody Hollywooddream.pl
30 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Chociaż cieszymy się, że podobały Ci się nasze produkty, przepraszamy za wszelkie niezadowalające doświadczenia. Staramy się dostarczać produkty najwyższej jakości i będziemy nadal ciężko pracować, aby przekroczyć Twoje oczekiwania. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl. Serdecznie, Zespół Hollywooddream.pl
30 lip 2024
Drogi ceniony kliencie, Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby podzielić się swoimi przemyśleniami na temat naszego butiku. Doceniamy wszystkie opinie, ponieważ pomagają nam się rozwijać i ulepszać. Staramy się zapewnić pozytywne i przyjemne zakupy dla wszystkich naszych klientów i przepraszamy, jeśli nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. Twoja opinia jest dla nas cenna i wykorzystamy ją do ciągłego ulepszania naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie. Serdecznie, Zespół Hollywood Dream
24 kwi 2024
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami. Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że podobają Ci się nasze produkty. Staramy się stale ulepszać i zapewniać naszym klientom najlepsze doświadczenia związane z modą. Dziękujemy, że nas wspierasz!
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat ostatnich doświadczeń z nami. Cieszymy się, że nasza dostawa i obsługa klienta spełniły Twoje oczekiwania. Zawsze dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom. Twoja opinia pomaga nam ulepszać i nadal dostarczać wysokiej jakości produkty i usługi. Udanych zakupów! Z wyrazami szacunku, Hollywood Dream
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Jesteśmy wdzięczni za Twoją pozytywną opinię na temat naszej dostawy i obsługi klienta. Zawsze staramy się ulepszać nasze produkty i usługi, a Twoja opinia jest dla nas cenna. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl.
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji. Doceniamy Twoją pozytywną opinię na temat naszej obsługi klienta. Nieustannie dążymy do poprawy jakości naszych dostaw i produktów. Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Dziękujemy, że nas wspierasz.
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasza dostawa i produkty spełniły Twoje oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i przepraszamy, jeśli w jakikolwiek sposób zawiedliśmy. Doceniamy Twoją opinię i wykorzystamy ją do poprawy naszej obsługi klienta. Dziękujemy za wybranie Hollywooddream.pl. Z wyrazami szacunku, Hollywooddream.pl
22 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej usługi dostawy i obsługi klienta. Przykro nam jednak słyszeć, że produkt nie spełnił Twoich oczekiwań. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi naszym klientom. Doceniamy Twoją szczerą recenzję i wykorzystamy ją do ulepszenia naszej marki.