motofree.pl- Logo - Opinie

motofree.pl

Opinie (492) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (652)

28 lip 2024
Przesyłka express, cenowo super, przedmiot dobrej jakości. Linka kupiona do peugeot vivacity 3 rocznik 2011 niby nie pasuje bo jest ciut za krótka, ale po małych przeróbkach jest super tym bardziej że nie ma nigdzie oryginalnej linki dla vivacity 125

9 lip 2024
Na stronie przy składaniu zamówienia brak informacji czy produkt jest aktualnie dostępny czy nie. Po zamówienia informacja że brak w magazynie. Zamówiłem specjalnie na wyjazd więc i tak nie przyjdzie w porę a na stronie Nie ma możliwości anulowania zamówienia nie będę pisał maili po prostu więcej nie zamówię

Opinie nt. sklepu motofree.pl

11 cze 2024
3 cze 2024
Odpowiedź ze sklepu motofree.pl
12 lip 2024
Podjęliśmy próbę kontaktu niestety bezskutecznie . Brak jakiejkolwiek informacji z jakiej przyczyny otrzymaliśmy tak rażąco niską opinie.
30 maj 2024
10 mar 2024
Obsługa świetna, pytając o wymiary dysz odpowiedź dostałem,a potrzebowałem dysze wolnych obrotów do gaźnika keihin PZ30 (China) tak że polecam sklep ceny przyzwoite i duży wybór mają, i to nie mój ostatni zakup w tym sklepie, Polecam Krz👍
AD
Alicja D.
POZNAŃ
17 mar 2024

Opinia pozytywna

Przedmiot zgodny z opisem i dobrze opakowany. Przesyłka dostarczona w terminie zgodnym z wcześniejszą informacją o dostawie. Wszystko ok. Polecam.
16 maj 2024
Towar zgodny z opisem, wysoka jakość, wszystkie uszczelki jakie potrzebowałem były w komplecie. Polecam do MZ ETZ 150
Działa normalnie jak każdy inny modół nie ma znacznej prędkości , Działa bez zażutu , odpala bez zająknięcia .
6 lis 2023
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
20 kwi 2024
Wszystko czytelnie zrozumiałe i przesylka expresowa będę częściej zamawiał z tego sklepu.
1 kwi 2024
Daje 5 bo mam nadzieje ze paczka mi przyjdzie w środe bo mnie ręce świerzbioł do upalania
30 paź 2023
Super ceny ekspresowa wysyłka towar bardzo dobrze zapakowany i jakości polecam
Odpowiedź ze sklepu motofree.pl
2 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinie i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy obsługa sklepu motofree.pl
Nie wysyłajcie tyle maili informacyjnych po sprzedaży. Wszytko super.
Wszystko bardzo szybko bez problemow a towar zgodny z zamowienie.
12 maj 2024
Polecam. Szybka wysyłka bardzo dobry kontakt ze sprzedajacym .
19 maj 2024
Błyskawiczna realizacja zamówienia, towar zgodny z opisem.
JS
20 maj 2024
Szybka dostawa. Wszystko działa jak powinno, polecam.