zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1512) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2156)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

20 lip 2024
W opisie znajduje się informacja na temat czasu realizacji (24-48h) który w praktyce niestety niewiele miał wspólnego prawdą. Paczkę zamówiono w sobotę, brak jakiejkolwiek informacji na temat opóźnienia, wysłano ją dopiero w czwartek. Nikt nie odbierał telefonów, ani nawet nie oddzwaniał, żeby uzyskać informację na temat statusu paczki. Nie złożę więcej zamówienia.
9 lip 2024
Tylko trójka z uwagi na opóźnienie w dostawie. Do zamówienia skłonił mnie napisz wysyłka w 24 godziny. Niestety zamówione w czwartek, a paczka wyruszyła w poniedziałek. Jakość zapakowania dobra, brak uwag. Wybrałbym inną firmę,gdybym wiedział o problemach w wysyłce.
25 lip 2024
Gdy chciałem zrezygnować z zamówienia około dwa dni przed wysyłką, nikt mi nie odpowiadał i ostatecznie zamówienie zostało wysłane. Po jego otrzymaniu otrzymałem informację, że nie można anulować zamówienia, które już zostało wysłane.
11 lip 2024
Nie polecam czekam na przesyłkę już prawie dwa tygodnie, przesyłka opłacona , raz pani odebrała i powiedziała że wysyłają już minęło 3 dni i przesyłka dalej nie doszła i teraz nikt telefonu nie odbiera .
24 lip 2024
Co za dostawce wy macie. Cały dzień czekam na paczkę i nikt nie dojechał a dziś dostaje SMS że mam sobie po nią iść i odebrać. Dziękuję za taką radę. Do punktu odbioru oklo 5 km mieszkam na przedmieściu.
30 cze 2024
Bardzo źle opakowane i zbita jedna buteleczka i wylany olejek. Wysłałam informację do sklepu, ale przez tydzień zero odzewu. Nie kupiłabym nic więcej w tym sklepie.
4 lip 2024
Realizować zamówienia które zamawia klient. Ja czekam od 27.06.24 i co mam ocenić jak nic nie otrzymałam Może choć pieniądze dostanę spowrotem. Pozdrawiam
17 lip 2024
nadać przesyłkę do mnie która opłaciłam blikiem 12 lipca o 20;;15, i do chwili obecnej nie mam, informacji co dalej kiedy bedzie wysłana
5 lip 2024
Tydzień temu zamówiony towar. Zero odpowiedzi na kolejne maile. Mam nadzieję że odzyskam pieniądze...

Brak towaru

wystawiliście prośbę o ocenę towaru którego jeszcze nie dostałem, nawet nie wiem czy wysłaliście!!
10 lip 2024
Nie dostałem swoje zamówienie. Było złożone pieniędzy zdjęty z konta a przesyłki tak i nie ma
4 lip 2024
Jestem bardzo niezadowolona bo nie otrzymałam zamówionego i zapłaconego towaru
3 lip 2024
Zamówiłem towar w piątek , do tej pory nie otrzymałem paczki. Kurier Inpost
16 lip 2024
Należy jak najszybciej powiadomić zamawiającego o realizacji zamówienia.
20 lip 2024
Bardzo słaba informacja o stanie realizacji zamówienia
Czekam na paczkę 4dzien. A miała być po 2
10 lip 2024
do tej pory nie otrzymałam zamówienia
9 lip 2024
Jeszcze nie dostałem zamówienia.
17 lip 2024
Zamówienie nie zostało wysłane