galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2451)

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

Pozytywna opinia

Polecam zakupy! Zamówienia realizowane bardzo szybko,zapachy trwałe.Jestem mega zadowolona.
15 paź 2023
Przesyłka doszła ekspresowo, fachowe podejście!! Zapachy świetne choć niektóre mniej trwałe
25 gru 2023
Polecam sklep, szybka wysyłka i wszystko ładnie zapakowane, będę wracać do tego sklepu
IL
Iza L.
Tczew
4 sty 2024
Bardzo szybka i sprawna obsługa. Zapachów mnóstwo w ofercie. Jestem zadowolona i polecam!
22 paź 2023
Szybka dostawa,dobrze zabezpieczone i dodatkowo próbki jestem bardzo zadowolona i polecam
13 paź 2023
Wszystko na wysokim poziomie. Kolejne moje zamówienie z którego jestem bardzo zadowolona

Jakość bez zmian

Kolejne zamówienie, jakość pozostaje na takim samym poziomie. Miły świąteczny upominek.
11 paź 2023

Warto spróbować

Zamówiłem 6 zapachów i wszystkie spełniają mniej lub więcej moje oczekiwania. Polecam
Polecam :) Perfumy są dobrej jakości w super cenach i długo się trzymają na ciele :)
10 gru 2023

Polecam!!!

Towar zgodny z opisem. Perfumy ładnie pachną. Szybka przesyłka bez żadnych problemów
25 paź 2023
Przesyłka expresowa. Zapach też ładny ale co do trwałości zapachu to raczej średnio.
Kocham wasze zapachy, oby tak dalej a będziemy z mężem i synami stałymi klientami.
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona. Perfumy są piękne i bardzo trwałe. Cu-do-wne.
ZG
Zofia G.
Karczmiska Pierwsze
2 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zapach bardzo trwały. Polecam tego sprzedawcę.
18 lis 2023
Piękne i długotrwałe zapachy. Szybka dostawa. Polecam zakupy w Galeria Zapachu24.Pl
10 paź 2023
Ładne zapachy, długo się utrzymują. Jestem bardzo zadowolona. To mój kolejny zakup.
Zapachy są super,dlugo się utrzymują. Jestem zadowolona i często wracam do sklepu.
28 lis 2023

Szybka wysyłka

Towar zgodny z opisem, konkurencyjne ceny i za każdym razem BARDZO szybka wysyłka.
26 maj 2024
Perfumy super zapach trwały dlugo trzyma jestem bardzo zadowolona polecam strone
9 lis 2023
Polecam. Zapach faktycznie dlugo sie trzyma. Szybka realizacja, ladne opakowanie.