wickey.pl- Logo - Opinie

wickey.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (376)

Dostateczny

1 sie 2024
Różnorodnośc wyboru konfiguracji placów zabaw i dostawek, jak np małpi gaj, który dokupiliśmy do zbudowanego juz wcześniej placu zabaw, zdaje się Flyer (taki a la okręt z wieżyczką i dziobem statku).

8 maj 2024
Nie ma praktycznie z nimi żadnego kontaktu w sprawie zamówienia. Dzowniłem, pisałem emaile i nic. Za każdym razem kiedy dzwonie słyszę komunikat że nie mogą teraz odebrać, albo że polscy konsultanci pracują do 12 w południe ale że moge poczekać to porozmawiam po angielsku.. czekam... po minucie mnie samo rozłącza. Nigdy zakupów więcej w tym sklepie!

Opinie nt. sklepu wickey.pl

20 maj 2024

Dzieci w końcu mają swój kącik zabaw!

Dzieci w końcu mają swój kącik do zabawy! Wyczekiwana chwila od dawna i w końcu powstał ich osobisty plac zabaw. Nie musimy już daleko szukać takiego miejsca. Przez co dzieci mają na co dzień, gdzie świetnie się bawią każdego dnia. Konstrukcja łatwa do złożenia, gdyż dołączona jest przejrzysta instrukcja, która krok po kroku przeprowadzi przez każdy etap skręcania. Zajęło nam to całą sobotę, jednak skręcanie było łatwe i przyjemne. Deski były zaimpregnowane, my dodatkowo sobie umalowaliśmy na ulubione kolory swoich pociech. W zestawie do złożenia wszystko było aż nad wyrost - śrubek i desek zostało :) . Plac ładnie się prezentuje na podwórku, zajmując dużą powierzchnię. Co prawda teren jeszcze do końca pod plac nie jest podszykowany, ale w zestawie mamy do niego kotwy, które niebawem zabetonujemy i ustawimy w miejscu docelowym, jak ładnie trawa tam urośnie - dzieci już nie mogły dłużej czekać ;) Naszej rodzince bardzo się podoba i cieszymy się że można dalej dokupywać dalsze części placu, aby go urozmaicać i powiększać. Jak dla nas SUPER sprawa dla najmłodszych, aby im zagospodarować czas wolny spędzany na dworze! Polecamy, gdyż produkt dobrej jakości, wysyłka i okres oczekiwania dość szybki. Firma Wikcey godna polecania, gdyż place wyróżniają się od innych - są niepowtarzalne i zjawiskowe - idealne dla małych piratów!
19 maj 2024

Dobry wybór dla osób lubiących wygodę!

Bezproblemowa dostawa oraz łatwy montaż z dołączoną instrukcją. Wszystkie elementy niezbędne do budowy dotarły w jednej paczce, wskazana dodatkowa impregnacja drewna przed montażem oraz lekkie szlifowanie niektórych krytycznych elementów, gdyż jakość części elementów drewnianych pozostawiała wiele do życzenia.
13 maj 2024
na chwila obecną 3 gwiazdki bo nie dostałem jeszcze zamówienia a na kontakt czekam
14 maj 2024
Drogi kliencie, wystawiłeś nam negatywną opinię, co w tej sytuacji jest dla nas bardzo zrozumiałe. Niespodziewanie duża liczba zamówień doprowadziła do przeciążenia nas i niektórych naszych partnerów transportowych. Szczerze za to przepraszamy i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć wszystkie zamówienia tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy pewni, że pomimo początkowych trudności będziesz zadowolony z nowego produktu Wickey. Nasz zespół obsługi klienta również z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania - choć z niewielkim opóźnieniem z tych samych powodów. Twój zespół Wickey
6 cze 2024
3 cze 2024

Brak dostawy. Brak informacji.

Kilkutygodniowe opóźnienie w dostawie. Obecnie od 24.05 zamówienie oczekuje na odbiór od przewoźnika. Odpowiedzi na maila ogolnikowe bez żadnych dodatkowych informacji. Infolinia oczywiście niedostępna. Czas zaplanowany na montaż dawno przeleciał. Zastanawiałem się nad pisaniem opini przed otrzymaniem produktu ale na dzień dzisiejszy cokolwiek by nie przyszło to już nie poprawi oceny na więcej niż 1 gwiazdka. Dramat. Nie polecam! Unikajcie tego sklepu.
4 cze 2024
7 cze 2024
Opóźnienie. Towar nie dotarł a termin dostawy minął. Firma przesłała lakoniczne info o wydłużeniu czasu realizacji tłumacząc się dużą ilością zamówień. Nie podali nowego terminu, nie zaproponowali odstąpienia od umowy.
8 cze 2024
12 maj 2024
Czekam już miesiąc na zamówiony plac zabaw dla dziecka. Nie ma odzewu od firmy wickley , gdy piszę prośbę o określenie terminu dostawy.
7 cze 2024
Niestety nie otrzymałam zamówienia. Brak kontaktu, brak potwierdzenia płatności. Czuję się oszukana.
6 cze 2024
Jeszcze nie dostałem zamówionego produktu mimo, że termin dostawy już minął.

Brak dostarczenia zamówienia!

Zero kontaktu, brak informacji o wysyłce, nie polecam! WIELKIE ROZCZAROWANIE
3 cze 2024
Nierzetelne informacje dotyczące dostawy
4 cze 2024
8 cze 2024
10 cze 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Twoja opinia pokazuje nam, że nie jesteś w pełni zadowolony z zamówienia. Prosimy o pozostawienie komentarza, abyśmy mogli zająć się Twoimi wątpliwościami. Niemniej jednak życzymy wiele przyjemności, Twój zespół Wickey
23 maj 2024
23 maj 2024
23 kwi 2024

Wickey informuje prawidłowo o statusie

Wickey informuje o wszystkich zmianach statusu zamówienia prawidłowo. Ostatnia informacja dotyczyła realizacji zamówienia i planowanej wysyłki. Wygląda że plac zabaw dojdzie w przewidywanym terminie.
8 sie 2024

Wickey Smart Zone

Brak instrukcji w języku polskim. Więcej części powinno być przygotowanych do montażu, czyli powinny być powierzone otwory, np. w zjeżdżalni. Znaczenie bo to ułatwiło i przyspieszyło montaż. Dwie deski tak się rozeschły podczas suszenia że trzeba było je sklejać. Śruby stabilizujące uchwyty do wspinaczki były za długie. W dodatkowym panelu że sznurkami do wspinania powinna być belka konstrukcyjna.
26 kwi 2024
I still haven't received my order or any information on when it will be shipped.
30 kwi 2024
Dear customer, thank you for your review. We are sorry that there were difficulties with the delivery. If you still have any questions or concerns about the delivery, please feel free to contact our customer service. Nevertheless, we wish you much joy, your Wickey-team
30 kwi 2024
Do tej pory zgodnie z informacjami z zamówienia i o przesyłce
24 kwi 2024

Jeszcze nie otrzymalem zamowienia a juz…

Jeszcze nie otrzymałem zamówienia a juz chcą ocenę
25 kwi 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twoją opinię. Przykro nam, że wystąpiły trudności z dostawą. W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości dotyczących dostawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Niemniej jednak życzymy wiele przyjemności, Twój zespół Wickey