Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (808) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1306)

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

25 cze 2024
Zamówiłam spodenki pływackie. Rozmiar mocno zaniżony i spodenki miały ciemne plamki z przodu.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Szybka przesyłka.Jestem bardzo zadowolona
14 lut 2024
Witaj! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zamówienia i doceniamy Twoją opinię. W AQUA SPEED cenimy naszych klientów i staramy się zapewnić im najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy, że jesteś częścią rodziny AQUA SPEED!
wszystko szybko fajnie zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję AQUA SPEED! Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z nami i cieszymy się, że wszystko zostało dostarczone szybko i jest zgodne z opisem. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najlepszej jakości sprzęt pływacki i oferować bezproblemowe zakupy. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce wrócisz na naszą stronę!
7 gru 2023
Szybka dostawa, produkty zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych produktów i dostawy. W AQUA SPEED staramy się dostarczać niezawodne produkty i usługi, aby nasi klienci mogli doświadczyć tego, co najlepsze w pływaniu. Doceniamy Twój czas poświęcony na pozostawienie recenzji i dziękujemy za wybór AQUA SPEED!
15 lis 2023
Dobry kontakt, bardzo szybka dostawa DPD.
17 lis 2023
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że dostawa została zrealizowana szybko oraz, że jesteś zadowolony z kontaktu z nami. Twoja opinia jest dla budująca :-). Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
Szybka przesyłka i dobra jakość produktu
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Cieszymy się, że spodobała Ci się nasza szybka wysyłka i wysoka jakość produktu. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali produkty najwyższej jakości z terminową dostawą. Dziękujemy za miłe słowa i mamy nadzieję, że nadal będziesz zadowolona z zakupu!
Jest dokładnie taki jak chcialam.super.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie na temat naszego sprzętu pływackiego AQUA SPEED! Staramy się dostarczać niezawodne produkty wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Cieszymy się, że udało nam się to dla Pani osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy !

Jakosc artykułu, dostawa

Jakosc artykułu, szybki termnin dostawy
19 maj 2024
Szybka wysyłka i profesjonalny sprzęt
20 maj 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że doceniła Pani szybkość naszej wysyłki i jakość naszego sprzętu. W AQUA SPEED staramy się zapewnić wszystkim naszym klientom jak najlepsze doświadczenia podczas korzystania z naszych produktów. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią, naprawdę to doceniamy!
7 maj 2024
Szybkość relizacji. Jakość produktów.
8 maj 2024
Dziękujemy za Twoją opinię na temat naszych produktów AQUA SPEED! Doceniamy, że poświęciła Pani czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najlepsze produkty i dostarczać je szybko - dlatego cieszymy się, że zauważyła Pani to zaangażowanie. Dziękujemy za wsparcie!
JD
Joanna D.
Mikołów
Błyskawiczna realizacja zamówienia :-)
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko zrealizować Twoje zamówienie. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę i produkty z szybkim czasem dostawy, więc cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić. Jeszcze raz dzięki!
8 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, kostium super.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i że jesteś zadowolona z zakupu. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości i mamy nadzieję, że będziesz o nas pamiętać podczas następnych zakupów!
28 lis 2023
Szybka dostawa i towar zgodny z umową.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED.
22 wrz 2023
Szybka wysyłka, towar świetnej jakości
29 wrz 2023
Dziękujemy za miłe słowa na nasz temat! Doceniamy Państwa pozytywne opinie na temat jakości i szybkości naszej wysyłki. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję we wszystkich aspektach naszej oferty produktów i usług. Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami!
Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko dostarczone i że masz z nami wspaniałe doświadczenia. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta. Doceniamy czas, który poświęciłaś, aby zostawić nam recenzję!
Niesamowita obsługa 😊 Wszystko super!
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Twoje oczekiwania. Dążymy do tego, aby każdy klient odchodził z najlepszym możliwym doświadczeniem i cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami!
Szybka realizacja zamówienia, polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Dziękujemy za docenienie szybkości realizacji przez nas Twojego zamówienia. Pozdrawiamy!
23 wrz 2023
szybka dostawa, towar zgodny z opisem
29 wrz 2023
Dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymała Pani zamówienie i że było ono zgodne z opisem. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę klienta i jakość produktów. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa wsparcie dla AQUA SPEED!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za twoją recenzję! W AQUA SPEED jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy produkty szybko i sprawnie, aby nasi klienci mogli jak najszybciej cieszyć się zakupem. Jeszcze raz dziękujemy i cieszymy się, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Zamówiony towar zgodny z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że złożone przez Panią zamówienie było dokładne i zgodne z oczekiwaniami. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepszy możliwy sprzęt do pływania. Doceniamy Pani opinię i mamy nadzieję, że z przyjemnością będzie Pani korzystać z naszych produktów na basenie!
Wszystko załatwione profesjonalnie.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że współpraca z AQUA SPEED przebiegła profesjonalnie. W AQUA SPEED staramy się zapewnić najlepszą obsługę wszystkim naszym klientom i doceniamy Twoje miłe słowa. Jeszcze raz dzięki!