Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (808) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1306)

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

25 cze 2024
Zamówiłam spodenki pływackie. Rozmiar mocno zaniżony i spodenki miały ciemne plamki z przodu.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

21 sty 2024

Super.

Bardzo szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie zostało szybko zrealizowane. W AQUA SPEED staramy się zapewnić naszym klientom najwyższy poziom obsługi i satysfakcji. Cenimy wszystkie opinie, ponieważ pomagają nam one w dalszym ulepszaniu naszych produktów i usług. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
Bardzo szybka realizacja zamówienia
20 maj 2024
Dziękujemy za świetną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy tak szybko dostarczyć zamówienie. W AQUA SPEED staramy się, aby każdy miał jak najlepsze wrażenia z zakupów, a szybka dostawa jest tego kluczowym elementem. Jeszcze raz dziękujemy za tak wspaniałą ocenę!
Szybkość i jakość produktu, polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję AQUA SPEED! Naprawdę doceniamy Twoje miłe słowa i cieszymy się, że masz tak wspaniałe doświadczenia z naszym produktem jakim jest kostium pływacki STELLA. W AQUA SPEED zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość i najszybszą możliwą obsługę. Jeszcze raz dziękujemy za Twoje wsparcie!
towar szybko,zgodnie z zamówieniem.
Wszystko ok. Towar zgodny z opisem.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że zakupiony produkt był zgodny z opisem. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Mamy nadzieję, że zakupy u nas były dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem i nie możemy się doczekać, aby wkrótce znów Cię obsłużyć!
Szybko i sprawnie wszystko poszło.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za miłą recenzję! Miło nam słyszeć, że wszystko poszło gładko z zamówieniem. W AQUA SPEED naszym celem jest zapewnienie klientom możliwie najlepszych doświadczeń zakupowych. Doceniamy wsparcie i nie możemy się doczekać, aby pomóc Pani ponownie w przyszłości!
30 gru 2023
Bardzo szybkie załatwienie zakupów
4 sty 2024
Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkości obsługi AQUA SPEED. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych możliwych doświadczeń zakupowych - szybkich, łatwych i bezproblemowych! Dążymy do zapewnienia doskonałej obsługi klienta i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy!
chyba nic bo wszystko było ideolo
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za przesłanie recenzji ! Naprawdę doceniamy Pana opinię i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać produkty wysokiej jakości, które pomogą osiągnąć cele związane z pływaniem. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
Szybko i sprawnie wysłany towar.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za miłe słowa! W AQUA SPEED stawiamy na szybką i sprawną obsługę. Zawsze staramy się, aby nasi klienci jak najszybciej otrzymali sprzęt, którego potrzebują. Życzymy udanych zakupów!
Fantastyczna i szybka współpraca.
29 gru 2023
Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję! W AQUA SPEED zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i doświadczenie, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Życzymy Ci samych sukcesów w pływaniu!
Szybka wysyłka. Gorąco polecam
6 maj 2024
Dziękuję bardzo za wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że ma Pan dobre doświadczenia z Aqua Speed. Zawsze staramy się priorytetowo traktować wysyłkę, aby klienci mogli jak najszybciej cieszyć się naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!
super obsługa , szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej obsługi klienta i szybkiej wysyłki! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wysokiej jakości wrażenia z zakupów w AQUA SPEED.
18 maj 2024
Jak zawsze pełne zadowolenie 😊
20 maj 2024
Dzięki za świetną recenzję ! Cieszymy się, że zawsze jest Pan zadowolony ze sprzętu AQUA SPEED! Wierzymy, że posiadanie odpowiedniego sprzętu robi różnicę, jeśli chodzi o pływanie - więc jesteśmy tutaj, aby upewnić się, że posiada Pan to, czego potrzebuje !
21 kwi 2024
Szybko, zgodnie z zamówieniem.
6 maj 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że Pani zamówienie od AQUA SPEED zostało dostarczone szybko i dokładnie. W AQUA SPEED wierzymy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze i zawsze staramy się zapewnić najwyższej jakości obsługę. Dziękujemy, że jest Pani częścią rodziny AQUA SPEED!
3 lut 2024
Super jakość ! Polska firma :)
30 wrz 2023
Bardzo szybka wysyłka, polecam
12 paź 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty szybko do Pani dotarły. W AQUA SPEED staramy się zapewnić Państwu wyjątkową obsługę klienta i produkty najlepszej jakości. Doceniamy Pani opinie i cieszymy się, że była Pani zadowolona z zamówienia w naszym sklepie. Pozdrawiamy!
5 maj 2024
bardzo szybki czas realizacji
6 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Pani opinię na temat naszej szybkiej realizacji zamówień! Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i cieszymy się, że zauważyła Pani nasze zaangażowanie w szybkość wysyłki. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !
31 sty 2024
Szybko i tak jak oczekiwałem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że szybko otrzymałeś zamówiony produkt AQUA SPEED i że spełnił on Twoje oczekiwania. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta od początku do końca. Doceniamy Twoje wsparcie!
EK
Ewa K.
Świnoujście

Szybko i sprawnie.

Szybko i sprawnie załatwione.
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za pozostawienie nam opinii! Cieszymy się, że mogliśmy załatwić wszystko szybko i sprawnie. Naszą misją w AQUA SPEED jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i usług - z niecierpliwością czekamy, aby nadal robić to dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
sklep super ,kostium za mały
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za recenzję! Cieszymy się, że sklep przypadł Pani do gustu. Dążymy do zapewnienia najlepszej jakości sprzętu pływackiego i rozumiemy, że czasami rozmiary nie zawsze się zgadzają. Zapewniamy, że będziemy ciężko pracować, aby upewnić się, że wszyscy nasi pływacy mogą znaleźć coś dla siebie !