Sklep pływacki AQUA SPEED- Logo - Opinie

Sklep pływacki AQUA SPEED

Opinie (808) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1306)

Strój kąpielowy po prostu rewelacyjny :) bardzo długo szukałam stroju na duży biust i ten po prostu spełnia wszystkie wymagania. Bardzo stabilny, trzymający biust a jednocześnie wygląda się bardzo pięknie. Strój kobiecy zakrywający brzuszek a jednocześnie ładnie go prezentuje. Rewelacja jestem bardzo zadowolona a tabela rozmiarów duża pomoc w wyborze rozmiaru. praktycznie sprawdziłam jedynie wymiar pod biustem i trafiłam idealnie z rozmiarem. polecam śmiało na pewno wrócę po jeszcze jeden w innym kolorze.

25 cze 2024
Zamówiłam spodenki pływackie. Rozmiar mocno zaniżony i spodenki miały ciemne plamki z przodu.

Opinie nt. sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED

Szybką realizację zamowienia
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię na temat szybkości realizacji zamówienia. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie i zawsze dążymy do poprawy. Pozdrawiamy!
szybkość i zgodność z opisem
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za twoją recenzję! Cieszymy się, że dowiedzieliśmy się o Twoich doświadczeniach z AQUA SPEED. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
7 sty 2024
Super produkty super dostawa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że masz świetne doświadczenia z naszymi produktami i dostawą. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni z zakupów - i naprawdę cieszy nas, gdy ta ciężka praca jest zauważana i doceniana. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą recenzję!
25 kwi 2024
Szybka realizacja zlecenia,
6 maj 2024
Dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko zrealizowane. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom obsługę na najwyższym poziomie i z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej współpracy w przyszłości. Pozdrawiamy, zespół AQUA SPEED !
Szybko otrzymałam produkty.
23 kwi 2024
Dziękujemy za opinie! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza usługa była na najwyższym poziomie.
szybka wysyłka i produkt ok
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że produkt był w porządku oraz, że wysyłka była szybka. W AQUA SPEED staramy się dostarczać naszym klientom sprzęt pływacki najwyższej jakości. Zależy nam na dostarczaniu doskonałych produktów i terminowej obsłudze. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Super towar , super ubsługa
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za fantastyczną recenzję! Doceniamy miłe słowa i cieszymy się, że ma Pani wspaniałe doświadczenia z naszym zespołem. W AQUA SPEED dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i upewnienia się, że każdy klient jest zadowolony. Cieszymy się, że Pani również się podobało !
wszystko było bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że masz dobre doświadczenia z AQUA SPEED. W AQUA SPEED staramy się dostarczać najwyższej jakości sprzęt pływacki, aby nasi klienci mogli cieszyć się najlepszymi wrażeniami z pływania. Doceniamy Twoje wsparcie i nie możemy się doczekać na Twoje kolejne zamówienie!
Wszystko ok. Super. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję. Doceniamy, gdy nasi klienci lubią nasze produkty i czekamy na więcej informacji od Ciebie w przyszłości!
14 sty 2024
Polecam. Szybko i sprawnie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że zakup AQUA SPEED był dla Ciebie przyjemny i szybki. W AQUA SPEED staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i zawsze cieszymy się, gdy znajduje to odzwierciedlenie w recenzjach o nas. Pozdrawiamy!
Super sklep i fajni ludzie
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że zakupy u nas były dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszego doświadczenia zakupowego. Mamy nadzieję, że następnym razem, gdy nas odwiedzisz, będzie jeszcze lepiej. Jeszcze raz dzięki!
17 maj 2024
Szybka i sprawna dostawa
20 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa! W AQUA SPEED wierzymy w jak najszybsze dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości sprzętu pływackiego. Cieszymy się, że zamówienie szybko dotarło !
9 maj 2024
Bardzo szybka realizacja
10 maj 2024
Dziękuję bardzo za opinie! Cieszymy się, że Pani zamówienie AQUA SPEED zostało szybko zrealizowane. Naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej obsługi i produktów. Jeszcze raz dziękujemy za recenzję!
27 kwi 2024
Szybką i sprawna dostawa
6 maj 2024
Dziękujemy za Pani recenzję! Doceniamy miłe słowa dotyczące naszej szybkiej dostawy. W AQUA SPEED staramy się dostarczać klientom najlepsze produkty i usługi, więc cieszymy się, że posiada Pani pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji!
24 sty 2024
Sprawnie,szybko, polecam
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Wielkie dzięki za Twoją recenzję! Cieszymy się, że szybkość i sprawność i naszej obsługi przypadła Ci do gustu. W AQUA SPEED staramy się oferować wyłącznie produkty i usługi najwyższej jakości, zapewniając przy tym bezkonkurencyjny poziom zadowolenia klientów. Dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności i cieszymy się, że wkrótce znów Cię zobaczymy!
Szybki termin realizacji
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! W AQUA SPEED naprawdę to doceniamy. Cieszymy się, że byłeś zadowolona z szybkości realizacji zamówienia. Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i terminowych dostaw, i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy!
Szybkość,jakosc,obsluga
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję AQUA SPEED! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkości, jakości świadczonych przez nas usług. W AQUA SPEED dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Jeszcze raz dziękujemy, że nas wybrałaś.
14 maj 2024
Szybkość i solidność.
16 maj 2024
Dziękujemy za recenzję! Cieszymy się, że docenia Pani szybkość i trwałość naszego sprzętu AQUA SPEED. W AQUA SPEED chcemy zapewnić najlepsze możliwe wrażenia dzięki naszemu niezawodnemu sprzętowi wysokiej jakości. Cenimy Pani opinię i doceniamy wsparcie!

Po wysłaniu zwrotu towaru

Szybki czas realizacji
Towar zgodny z opisem😊
Odpowiedź ze sklepu Sklep pływacki AQUA SPEED
Dzięki za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupionego kostiumu STELLA. Dziękujemy za zakupy u nas!