JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Fantastyczny sklep! Zawsze są jakieś rabaty, przydatne gratisy, a realizacja zamówienia- niezmiennie błyskawiczna❤️
4 sty 2024
Zakupy były błyskawiczne. Bez żadnych problemów. Pierwszy raz otrzymałam tak starannie i piękne zapakowaną paczkę.
Najlepszy punkt sprzedaży . Wszytko w jednym miejscu a obsługa idelana . Szybko i perfekcyjnie .polecam serdecznie
14 lis 2023
Gdybym Mogla dac 10/5 to bym dala! Szybko sprawnie i pieknie zapakowane. Duzy asortyment w jednym miejscu. Polecam
18 paź 2023
Najlepszy sklep z którego miałam okazje zamawiać. Obsługa na najwyższym poziomie, No o paczki dochodzą ekspresowo
12 paź 2023

Obsługa nienaganna polecam

Obsługa nienaganna ! Bardzo sprawnie pani była miła i szybko załatwiła mój problem . Szybka wysyłka polecam 100 %
Polecam z czystym sumieniem, zazwyczaj wszystkie produkty dostępne, wysyłka bardzo szybka i super zaopatrzenie :)
24 sty 2024
Super perfekcyjnie zapakowany towar. Uwielbiam te paczuszki z różem . Wszystko jest zawsze dobrze skompletowane.
Polecam z całego♥️! Nie pierwsza i nie ostatnia paczka od Was! Jak zawsze szybka wysyłka i zapakowane z sercem!🤗
30 paź 2023
Frez speedy jest super, jestem bardzo zadowolona, zdejmowanie żelu to teraz dosłownie chwila. polecam serdecznie.
22 paź 2023

Super👍

Zamówione produkty przyszły na drugi dzień, bardzo pięknie zapakowane i w dobrej cenie. Bardzo polecam ten sklep👍
31 gru 2023
Polecam z Całego Serca 🎀 paczka piękna, zapakowana z dbaloscia o szczegóły w środku produkty w stanie idealnym.
17 gru 2023
Ekspresowa wysyłka, pomimo zamówienia tylko jednego produktu dostalam gratisy. Mega miła niespodzianka. Polecam.
28 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona. Paczka piękne i starannie zapakowana, wszystko się zgadzało z moim zamówieniem. Super.
1 lis 2023
Jestem zawsze zadowolona ! Szybka wysyłka i dostawa ♥️ Dużo produktów różnych firm w jednym miejscu to jest to 🥰
15 paź 2023
Świetny sklep. Gigantyczny, różnorodny wybór. Szybka wysyłka i wszystko bardzo szczelnie, bezpiecznie zapakowane
13 paź 2023
Jestem mega zadowolona , zamówienie przyszło następnego dnia i są bardzo fajne promocje . Polecam z całego serca
12 paź 2023
Jak zawsze ekspresowa dostawa, towar zgodny z opisem, wszystko super zabezpieczone, polecam, korzystam od dawna
18 lut 2024
Pięknie zapakowane, zadbane o każdą rzeczy indywidualnie miły prezencik super! Produkty takie jak powinny być
Paczki pięknie spakowane. Produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Szybka pomoc ze strony sklepu. Przemiłą obsluga