JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

28 lis 2023
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie :) Wszystko się zgadzało, niczego nie brakowało. Takie zakupy to sama przyjemność
Wszystko super, tak szybko paczki nigdy nie dostałam. Wszystkie produkty osobno zapakowane przez co bezpiecznie dotarly
23 lis 2023
Szybka dostawa, opakowanie swietne, nie takie standardowe wzucenie do pudelka produkcii, a z troska wszystko zrobione 💓
30 paź 2023

Zamówienie

Pięknie spakowane zamówienie, takiej paczuszki jeszcze od nikogo nie dostałam <3 jak pięknie pachniało wszystko, super
24 paź 2023

sklep idealny

Cudowne produkty, ogromny wybór najlepszych produktów, bardzo szybka dostawa, najpiękniej zapakowane paczki na świecie
13 kwi 2024

zakupy

Jak zawsze pięknie zapakowane paczuszki, szybka wysyłka, rewelacyjny kontakt. Zakupy robić tu , to sama przyjemność.
Ooo, dziękujemy Aleksandra 🥹
21 sty 2024

Polecam ❤

Paczuszka pięknie zapakowana, wszystko zgadzało się z moim zamówieniem. Polecam serdecznie i na pewno będę tu wracać ❤
2 gru 2023

Rewelacja

Szybka dostawa, natychmiastowa realizacja, produkty markowe, pierwsza klasa, zapakowane w pudełeczko, krówka gratis
24 kwi 2024
Cudowne produkty, cudownie spakowana paczka. Zamawiałam pierwszy raz, i napewno nie ostatni!! Uwielbiam i polecam ❤️😘
25 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Jest nam mega miło ❤️ Zapraszamy ponownie ☺️
Pięknie zapakowana paczka ,fajny gratis do zamówienia oraz kod rabatowy z darmowymi lekcjami online. Świetna sprawa
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że się podoba! ❤️

Super produkty

Super czas realizacji, na drugi dzień już była paczuszka pięknie zapakowana. Produkty na wysokim poziomie jakościowo

Śliczne opakowanie rzeczy i ich bezpieczeństwo

Paczka była mega estetyczna. Rzeczy które się w niej znajdowały były starannie zapakowane wiec były mega bezpieczne.
Zamówienie przyszło bardzo szybko, wszystko świetnie zapakowane. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Bardzo polecam!
25 lis 2023

Super zakupy

Bogaty asortyment w jednym miejscu. Paczuszka bardzo szybko do mnie dotarła, przepięknie spakowana. Na pewno wrócę ❤️
27 sty 2024

Jestem bardzo zadowolona!

Szybka wysyłka, produkty odpowiednio pozabezpieczane no i ta przepyszna krówka w gratisie ❤ jest bardzo zadowolona!
15 lis 2023
Nie da się juz nic lepiej zrobić, wszystko jest na wysokim poziomie :) pakowanie zamówień jak i dostawa. Dziękuję :)
3 lis 2023
Cudowny Zespół! Doradzili i wszystko w mig przygotowali. Jeszcze nie spotkałam się z tak miłą i ekspresową obsługą.
12 paź 2023
Jak zawsze dla was 5 a nawet 10 gwiazdek wysyłka szybka pięknie zapakowana co tu dużo mówić tylko polecać i polecać

Szybko i zadowalająco

Przesyłka przyszła bardzo szybko! Urzekło mnie zapakowanie mojego zamówienia i jestem bardzo zadowolona z zakupu :)
Cześć Karolina! Cieszymy się, że podoba Ci się nasza obsługa! ❤️
Bardzo lubię Wasz sklep :) szybka wysyłka, piękne zapakowane, a ostatnia niespodzianka była bardzo miła! Dziękuję 🥰