JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5377) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9941)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

20 sie 2024
Brak możliwości dodania/doniesienia przedmiotów do zakupionej, opłaconej ale nie wysłanej paczki ..
22 sie 2024
Cześć Klaudia! Niestety, ale jeśli paczuszka jest już spakowana to nie ma możliwości dopakowania produktów. Dziewczyny pakują paczuszki ekspresowo żeby na następny dzień trafiły w Wasze ręce. 📦 Jeśli paczuszka nie byłaby jeszcze spakowana to dziewczyny by pomogły ❤️
12 lip 2024
Polecam zakupy w justnails bardzo sprawnie i szybko przeprowadzona transakcja. Szybka wysyłka towar dobrze zabezpieczony i bardzo estetycznie, każdy szczegół pakowania paczki jest dopieszczony. Ja osobiście bardzo zwracam na to uwagę... bo miło jest otworzyć paczkę i znaleźć pięknie zapakowany produkt plus zawsze jest miły dodatek w postaci słodkiej krówki z logo firmy. Wracam często na zakupy jak mi czegoś brakuje bo dużo dostępnych marek jest w jednym miejscu, dzięki temu oszczędzam na przesyłkach bo place tylko raz. Polecam w 100% i oczywiście jeszcze nie raz wrócę
15 lip 2024
Dziękujemy za fantastyczną opinię! 🩷 Bardzo nas cieszy, że jesteś zadowolona z naszych usług i chętnie do nas wracasz. Miło nam jest czytać takie opinie 😊 Do zobaczenia ponownie!
13 lip 2024

Super sklep, szybka dostawa, ładne prezenty i bonusy, piękne opakowanie

Super sklep! Dostawa była bardzo szybka, samo opakowanie paczki podniosło mnie na duchu i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, kiedy otworzyłem paczkę! Każdy produkt jest starannie i pięknie zapakowany, w środku miły prezent i rabat na kolejne zamówienie. Poczułam się jak księżniczka, dziękuję!
15 lip 2024
Cieszymy się, że dostawa była szybka, a nasze pakowanie paczuszki sprawiło Ci radość. 🩷 To dla nas ważne, abyś czuła się wyjątkowo jak księżniczka. 👸 Zapraszamy ponownie!

Produkty ze sklepu justnails.pl

Zawsze jak zamawiam produkty ze sklepu, to zawsze jestem mile zadowolona z nich. Niedługo szykuje się na nowe zamówienia. Jedynie szkoda ze rabacik 10 % jest na wybrane marki , a 5 % na całe zakupki , ale i tak jest super. Mega, mega ^^
16 lip 2024
Dziękujemy za miłą opinię! 😊 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszego asortymentu i planujesz kolejne zamówienia. Mega dzięki za wsparcie 🙌
13 lip 2024
Bardzo sprawna dostawa, produkty dobrze zapakowane, jestem bardzo zadowolona z zamówień w Justnails (mam porównanie z innymi sklepami gdzie bardzo często były problemy z przesyłkami, braki lub błędne produkty). Zdecydowanie polecam ☺️
15 lip 2024
Bardzo dziękujemy za miłe słowa! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️
19 lip 2024
Paczka jak zwykle starannie zapakowana ! Produkty pełna klasa, plus cudowne gratisy, od dwóch lat jestem wierna tej firmie ! Dla mnie bomba , szybka obsługa i wysyłka .
25 lip 2024
Bardzo nam miło to czytać! Cieszymy się, że jesteś zadowolona i wybierasz JustNails ❤️ Dziękujemy za zaufanie 🥰
23 lip 2024
Jak zawsze najwyższa jakość i dbałość o detale, wszystkie produkty dokładnie i szczelnie zapakowane. Szybka i sprawna dostawa, aż przyjemnie się zamawia ❤️
25 lip 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów! 🥰 Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie 🩷
6 lip 2024
uwieelbiam zamiawiać rzeczy od was z hurtowni duży wybór dużo marek fajne ceny i te różowe paczuszki😍😍😍 naprawde kooochaam całym serduszkiem❤️❤️❤️
Ooo, bardzo nam miło to czytać! 😊 Dziękujemy! 🩷 Zapraszamy ponownie
17 lip 2024

Przepiękna paczka

Nie pamiętam kiedy dostałam taką piękną paczkę! Była absolutnie urocza i dopieszczona. Zamówienie się zgadzało i wszystko dotarło bardzo szybko
19 lip 2024
Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że paczka Ci się podobała i wszystko dotarło szybko i zgodnie z zamówieniem. 🩷 Zapraszamy ponownie!
8 lip 2024

Szybka wysyłka paczki przychodzą w przeciągu 2dni, pięknie zapakowane nigdy nie było problemów z źle wysłanym produktem czy rozlanym itp
9 lip 2024
Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką wysyłkę i staranne pakowanie 😊 Jest nam bardzo miło, że do nas wracasz ❤️
6 lip 2024
Super strona, szybka wysyłka i super opakowania a przede wszystkim zachowana higiena i sterylność, z całego serduszka polecam ❤️
Bardzo nam miło czytać takie opinie 🩷 Dziękujemy za docenienie! ✨