JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5377) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9941)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

29 lip 2024

Polecam. Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm.Wszystko dotarło na czas, pięknie zapakowane. W 100% wszystkim polecam. I na pewno do nich wrócę😍
Dziękujemy pięknie za opinię! 😊
12 lip 2024
Ślicznie zapakowana paczucha mega szybka wysyłka oczywiście kod rabatowy na kolejne zakupy i miły słodki upominek
15 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🩷
10 lip 2024
KOCHAM ten sklep, szybka wysyłka, świetne produkty, wszystko to czego potrzebuje. Uwielbiam uwielbiam uwielbiam 🫶🏻
11 lip 2024
Dzięki za tak entuzjastyczną opinię i 5 gwiazdek! 🔥Cieszymy się, że tak bardzo lubisz nasz sklep i produkty. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! 🩷
3 lip 2024

Polecam wszystkie produkty w jednym miejscu

Porządnie zapakowana paczuszka, duży wybór produktów z różnych firm. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu :)
4 lip 2024
Dziękujemy za 5 gwiazdek! ✨ Miło słyszeć, że u nas znajdujesz wszystko, czego potrzebujesz 🥰 Zapraszamy ponownie!
30 lip 2024
Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Zawsze szybka wysyłka i jest wszystko to czego potrzebuje w jednym miejscu.
31 lip 2024
Dziękujemy pięknie za opinię! ❤️
7 lip 2024

Serdecznie polecam wysyłka bardzo szybka Paczka pięknie zapakowana i elementy zabezpieczone perfekcyjnie 😊
8 lip 2024
Dziękujemy za opinię! 🔥 To dla nas bardzo ważne, że jesteś zadowolona z naszej obsługi i pakowania paczek. Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom 🩷
15 lip 2024

Wszystko perfect, bardzo szybka dostawa :) Zamówienie dotarło do mnie już następnego dnia :) Dziękuję!
15 lip 2024
Dziękujemy za opinię! ⭐️ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi. Do zobaczenia przy kolejnych zakupach! ❤️
8 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia, zawsze pełen profesjonalizm, mnóstwo rzeczy do wyboru, przepyszne krówki 😉
9 lip 2024
Ogromnie dziękujemy za tak pozytywną opinię i 5 gwiazdek! ⭐️ Fajnie, że krówki Ci smakują 😉
28 lip 2024

Profeska 1oo%

Bardzo szybka, miła i profesjonalna obsługa. Bezproblemowe zwroty i kultura na najwyższym poziomie.
Bardzo dziękujemy za docenienie! 😊 Bardzo nam miło ❤️
12 lip 2024

Dostawa na 6

Wszystko jak w najlepszym porządku. Pięknie zapakowane zamowienie, gratisy, krówka. Wspaniale :)
15 lip 2024
Dziękujemy za miłe słowa! 😊 Cieszymy się, że wszystko było w porządku i jesteś zadowolona z zamówienia. 🥰 Zapraszamy ponownie!
5 lip 2024
Wysyłka szybka i ekspresowa! Pięknie pakowane paczki. Produkty zgadzają się tak jak na stronie 😉
8 lip 2024
Dziękujemy za opinię i docenienie naszej obsługi! Jest nam bardzo miło ❤️
17 lip 2024
Wszystko zawsze dobrze spakowane, super dostępność produktów , gratisy i króweczka muala☺️☺️☺️
19 lip 2024
Dziękujemy pięknie 🥰
17 lip 2024
Cudowna paczka💝 wszystko pięknie zapakowane i nawet załapałam się na mały gratis 😍😍 Polecam !
19 lip 2024
Dziękujemy bardzo za opinię! Jest nam mega miło to czytać 😍
8 lip 2024
Pięknie zapakowane. Podczas odpakowywania czułam jakbym dostała prezent. Ekspresowa wysyłka!
9 lip 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię i 5 gwiazdek! ⭐️ Bardzo się cieszymy, że nasze pakowanie sprawiło, że poczułaś się jak przy otwieraniu prezentu 🎁 Zapraszamy ponownie! 🔥
9 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia produkty zamówione bez zarzutów wszystko idealnie polecam ☺️
9 lip 2024
Dziękujemy za opinię i 5 gwiazdek! 💖 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia 🥰
11 lip 2024

Wysyłka błyskawiczna, zamówienie kompletne. Wszystko przebieglo zgodnie z oczekiwaniami
15 lip 2024
Cześć! ☺️ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi! Zapraszamy ponownie 🥰
5 lip 2024
Wszystko super: szybka wysyłka, produkty w 100% oryginalne, pięknie zapakowane. Poleca
Dziękujemy pięknie za polecenie 💖
22 lip 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Paczka spakowana pięknie, aż się miło robi ♥️ polecam 🥰
25 lip 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona! Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie ❤️
1 sie 2024
Moje zamówienie zostało w ten sam dzień spakowane i wysłane. Dostawa następnego dnia
2 sie 2024
Cieszymy się, że podoba Ci się nasze ekspresowe działanie 😎 Polecamy się na przyszłość ❤️
14 lip 2024
Zamówienia są realizowane szybko tak samo jak wysyłka jest ekspresowa. Wszystko na 6
15 lip 2024
Dzięki za super opinię! ✨ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z błyskawicznej realizacji i wysyłki. Twoje wsparcie naprawdę wiele dla nas znaczy! 💖