JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

10 paź 2023

Wysyłka i promocje ☺️

Najlepsze w zamówieniach jest mega szybka przesyłka, prowadząc swój Moni salon czasami zależy mi na szybkiej dostawie produktów i tu tak jest. No i te nie zliczone promocje w tych czasach jest to bardzo fajna opcja :) Napewno jeszcze nie raz wrócę :)
7 gru 2023

Polecam z całego serducha ❤️

To jest jedyna z niewielu firm która tak szybko wysyła paczki. Wiele fajnych firm w jednym miejscu czego chcieć więcej. 😍 Ja mój salon zatowarowuje u nich od ponad roku i nigdy się nie zawiodłam. Paczki pięknie zapakowane. Polecam z całego serca. ❤️
Duża różnorodność produktów - b. duży plus. Właściwie wszystko można kupić w jednym miejscu. Ekspresowala wysyłka - również b.duzy plus. I szczególna dbałość w pakowaniu paczki. Tak ładnie zapakowanych zakupów nie dostałam jeszcze w żadnym sklepie.
Ekspresowa wysyłka, towary zawsze pięknie zapakowane, wszystko idealnie owinięte w tematyczne bibułki, do tego najlepsza na świecie krówka i prezencik. Trafiłam do sklepu z Live'a na Tik Toku i zostałam na dłuuugo, bardzo lubię robić u Was zakupy.
8 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, jestem w szoku, bo na następny dzień paczka była już u mnie, wszystko dobrze zabezpieczone, aby nic się nie pobiło, parę lakierów różni się kolorem od tego co było na stronie, ale tak jest zawsze i nie ma się co przyczepiać
24 lut 2024

Zadowolona :)

Mega fajne pakowanie paczki i z pewnością bardzo szybkie. Dobrze zabezpieczone. Duży wybór produktów, fajne gratisy do zamówienia, częste promocje i przydatne filmiki z tutorialami po zakupie czegoś. Z pewnością będę tam więcej rzeczy zamawiać :)
28 paź 2023
Pięknie zapakowana paczka , gratisy , szybkość wysyłki była rewelacyjna , a jeszcze lepsze były produkty jakie przyszły . Fajnie gdyby była możliwość na stronie wstawiania opinii i zdjęć produktów , tak aby kupujący mógł sprawdzić opnie innych
15 maj 2024

Ok.

Jak zawsze wszystko super. Pięknie zapakowane. Jednak żel był niedokrecony i białą zatyczka nie trzymała się do końca. Słoiczek był lekko zalany żelem. Być może to tylko wina transportu. Nie zrobiłam niestety zdjęcia. Za późno na to wpadłam.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
16 maj 2024
Cześć Ania! Nie możemy zaglądać do środka opakowań i nie mamy możliwości sprawdzić odkręconego produktu przed wysyłką. W takiej sytuacji należy napisać do nas na maila: sklep@justnails.pl i od razu pomożemy❤️
30 gru 2023
Zamówienie wysłane w kila minut od zrobienia zamówienia. Najpiękniej zapakowana paczka jaką kiedykolwiek dostałam. Lampa rewelacyjna,chyba lepszej nie miałam. Polecam i na pewno niedługo zrobię kolejne zamówienie. I na dodatek coś na osłodę.
9 lis 2023
Przesyłka pięknie zapakowana :) Wszystkie produkty odpowiednio zabezpieczone, szybka wysyłka, niespodzianka w środku zamówienia, bogaty asortyment na stronie internetowej ❤️ Często zamawiam z justnails i zawsze jestem bardzo zadowolona :)
11 lut 2024
Wszystko czego potrzeba w jednym miejscu, ogrom marek do wyboru. Szybka wysyłka zawsze pięknie zapakowane, świetny kontakt biurem obsługi odpisują dosłownie w kilka minut zawsze pomogą i doradzą. Jestem wierna klientka od kilku miesięcy 👌🏻🥰
4 sty 2024
Dziękuję wszystko idealnie zostało zapakowane i dostarczone bez najmniejszego uszkodzenia jestem zszokowana tą starannością niespodziewalam się . Bardzo dziękuję jestem mega zadowolona ponieważ każdy szczegół został zapięty na ostatni guzik
28 sty 2024
Jestem bardzo mile zaskoczona dopracowaniem szczegolow zamówienia. Przesyłka przepięknie zapakowana i jeszcze do tego słodki dodatek. Lampa też na razie działa bez zarzutów. Brawo za zadbanie o estetykę. Przesyłka i towar bez żadnych uwag
Zamawiam bardzo chętnie ze sklepu Justnails do Niemiec , bardzo duży asortyment sklepu , wiele różnych promocji , dla każdego coś dobrego . Obsługa i szefostwo oczywiste na najwyższym poziomie. Wysyłka ekspresowa . Polecam z całych sił 🩷💅
23 lis 2023
Pierwszy raz otrzymałam tak pięknie zapakowaną paczuszkę ☺️ Widać, że wkładacie serce w swoją pracę i starcie się żeby każda klientka była zadowolona ☺️ Zamówienie oczywiście się zgadza. Jak najbardziej polecam zakupy w Waszym sklepie ❤️
16 paź 2023

Jestem na tak 🙂

Jestem bardzo zadowolona! Wysyłka błyskawiczna, wszystko rzetelnie i pięknie zapakowane, do tego upominek i szkolenie on line ze zdobienia gratis. Dobry kontakt mailowy, informujący o każdym etapie zamówienia. Dziękuję, na pewno wrócę.
Wow! Paczuszka przepięknie spakowana z najmniejszymi detalami! Produkty zawinięte każdy osobno w bibułkę,zasypane chrupkami w kształcie serduszek,miły dodatek w gratisie kod rabatowy Z pewnością zamówię ponownie i polecam każdemu!
10 mar 2024

JustNails najlepsza z najlepszych

Jesteście najlepsi pod każdym względem ❤ szybkość przesyłki, przesyłka cuuuudoooownie zapakowana, że aż żal ją rozpakowywać 😉 upominki, przejrzysta strona, wsparcie - do szczęścia brakuje mi jedynie marki SPN w sprzedaży 😉 dziękuję ❤
31 gru 2023

Ekspresowa wysyłka i miła obsługa

Ekspresowa wysyłka, dziewczyny w biurze obsługi klienta szybko rozwiązały moje niedopatrzenie jakim było zamówienie dwóch tych samych kolorów paint żeli i podmiana na inny kolor nie opóźniła mojej wysyłki za co serdeczne dzięki ❤️
31 paź 2023
W życiu nie widziałam tak pięknie zapakowanej przesyłki ani nawet prezentu😍 poprostu cudo... Czułam się jak na własnych urodzinach i otworzyłam ją aż dwa razy żeby sprawić sobie podwójna przyjemność😍 dziękuję, dziękuję, dziękuję❤