JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

5 sty 2024
Dziękuję bardzo za pięknie zapakowaną paczuszkę 😘🥰 i za tą smaczną krówkę. Produkty będę próbowała i napewno podzielę się opinią ale już mogę powiedzieć że będzie to miła praca. Pozdrawiam i polecam serdecznie 👍❤️
28 lis 2023
Witam paczka została doręczona w bardzo szybkim czasie. Bardzo zaskoczyła mnie ponieważ każda rzecz była osobno zapakowana w ozdobna bibułkę co dodało jej ogromnego uroku i otwieranie jej było wielką przyjemnością.
Nie pierwszy raz kupuje z tego sklepu tej paczuszki jeszcze nie dostałam ale mogę dać w ciemno 5 gwiazdek :) zawsze wszystko jest bardzo dobrze zapakowane nic nie uszkodzone dostawa szybko tylko zostaje mi polecić :)
10 paź 2023

Cudowne produkty

Jest rewelacyjnie gdyż paczka przychodzi szybciej niż mrugnięcie okiem ( z przymrużeniem oka 😉), produkty są przepięknie zapakowane, nic tylko zamawiać. W razie problemów z wyborem bardzo szybko można uzyskać pomoc.
2 maj 2024
Piękne zapakowana paczka, wszystkie produkty bardzo dobrze zabezpieczone. Przesyłka w expresowym tempie - dnia następnego była już u mnie. Nie jest to moje pierwsze zamówienie,ale na pewno nie ostatnie ,polecam !😍
19 paź 2023

Paczka, którą zamówiłam przyszła pięknie zapakowana z wielką starannością. Otrzymałam również słodki upominek. Produkty są najwyższej jakości i świetnie się nimi pracuje. Polecam ten sklep z czystym sumieniem.
27 paź 2023
W sklepie znajdziesz wszystko co do stylizacji paznokci potrzebne, ekspresowa wysyłka i przede wszystkim zamówienie perfekcyjnie zapakowane, każda rzecz owinięta i zabezpieczona ! 6+ Polecam z całego serca🙂🙂
21 sty 2024

Polecam zakupy u Justnails najlepsi

Polecam zakupy u Justnails wysylka ekspresowa mnustwo gratisow paczki zapakowane idealniee daje 10/10 Jako jedna hurtownia Maja wszystkie firmy ktore urzywam w jedym miejscu .polecam I jeszczd raz polecam .

Frezy, żele, pilniki, wszystko super!

Zacznę od paczki, opakowanie to sama przyjemność, wszystko dobrze zabezpieczone. Produkty są super, już dawno chciałam coś stąd zamówić. Tak wiele marek w jednym miejscu to super pomysł! Będę zamawiać :)
Uwielbiam ten sklep bo mam prawie wszystko w jednym miejscu ❤️ -przepięknie zapakowane -profesjonalne produkty -komunikatywność -Szybka dostawa Justnails.pl jest najlepszym sklepem jakim znam ❤️❤️
3 lut 2024
Bardzo szybka realizacja zamówień. Jestem pod wielkim wrażeniem. Wszystko starannie i pięknie zapakowane. Kiedy otwieram przesyłki od JustNails cieszę się jak dziecko prezentem na święta 🥰. Uwielbiam.

Wszystko dotarło szybko, pięknie I solidnie zapakowane. Wygląda obiecująco aczkolwiek jeszcze nie miałam okazji przetestować. Wybrałam produkty z dobrymi opiniami więc przypuszczam, że się nie zawiodę

Obsługa na 5+

Niespotykanie profesjonalna i miła obsługa😊 Dziewczyny pomimo urwania głowy spowodowany przez black friday, odpisały na mój komentarz, doradziły i podpowiedziały co mam zrobić. Jeszcze raz dziękuję ☺️
Wysyłka zawsze szybko! Produkty super popakowane!!!! Obsługa na najwyższym poziomie, zawsze służą pomocą dla klienta. Najlepszy sklep z artykułami do paznokci jaki znam. Polecam z całego serca❤️
27 paź 2023

Błyskawiczna dostawa

To na czym najbardziej zalezy mi jako stylistce to szybka dostawa. W justnails jest ona błyskawiczna i tego potrzebuję zarówno ja jak i klientki, aby odtworzyć każdą możliwą wizję i inspirację❤️
14 paź 2023
Polecam serdecznie! Super szybka wysyłka, pięknie i starannie zapakowane produkty. Ogromny wybór produktów, w przystępnych cenach. Na pewno nie jest to moje ostatnie zamówienie w JustNails 💖
18 sty 2024
Swietny sklep i produkty ale tylko do konca2023 roku.Niestety od 1.01.24 niema mozliwosci składania zamowien z Niemiec.Brak tez pľatnosci przez Paypal. Niestety musze znalesc innego dostawce.
5 lis 2023
Zawsze sprawnie szybko dociera paczuszka wszystko w środku zabezpieczone i najlepsze zajęcie dla córki jest również ekstra zawsze czeka żeby pianki rozpuścić 🤭🤭 produkty super jakości polecam
1 lis 2023
Początkowo nie byłam przekonana, ale frez Speedy to prawdziwy game changer. Jest genialny!!! Bardzo szybko zdejmuje masę, a jednocześnie jest bardzo delikatny i bezpieczny. Serdecznie polecam
18 paź 2023
Paczuszka jak zawsze pięknie zapakowana, dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami. Produkty świetnej jakości. To już kolejna moja paczka od Was i jestem pewna, że niebawem zamówię kolejną 😍