JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5389) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9982)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

Jak zawsze najwyższa jakość nie tylko produktów ale również najwyższa staranność zapakowania z niezwykła dbałością o detale. Dziękuję
30 gru 2023
Obsluga jak zawsze na najwyższym poziomie! Paczka ekspresowo dotarła, pięknie i bezpiecznie zapakowana. Jak zwykle się nie zawiodłam!
11 lis 2023

Nie do pomyślenia!

Jakże to wszystko zgodne z opisem, jakościowe, pięknie zapakowane, to szok😱 aż chce się wrócić, właściwie to już wróciłam 😉 polecam❤️
29 kwi 2024
Zawsze robię u Was zakupy bo macie duży wybór marek, dobre ceny no i ogromnym plusem jest ekspresowa wysyłka. Pozdrawiam serdecznie😘
29 kwi 2024
Jak miło! 😍 Dziękujemy Maja za zaufanie ❤️
23 lis 2023
Szybka wysyłka zamówienia, pięknie zapakowane oraz podziękowanie. Otrzymałam zniżkę na kolejne zakupy wraz z bonusem. Gorąco polecam

cudo

Super zapakowane zamówienie, czułam się jakbym odpakowywała prezent. Szybka wysyłka, co też jest plusem:) jestem bardzo zadowolona
Cześć Julia! 😊 Cieszymy się, że mogliśmy Cię miło zaskoczyć ❤️
29 lis 2023
Duży wybór produktów, super promocje, paczuszki pięknie zapakowane , bardzo szybka wysyłka. Przemiła pani Justyna świetnie promuje.
2 lis 2023
Wszystko mi się podobało. Łatwe zamówienie, szybka dostawa i rabacik. Jak zawsze niezawodna firma, a już parę paczuszek zamówiłam.
4 lut 2024
Najlepsza hurtownia z szerokim asortymentem. Szybka wysyłka, pięknie zapakowane,bezpłatna dostawa i gratisy robią robotę. Polecam
20 sty 2024
Wszystko spoko tylko zamiast dehydratora dostałam nail prep i kod -5% na następne zamowienie nie działa (nie minęło jeszcze 30dni)
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Nadia 🩷 Dziękujemy za 4 gwiazdki! Jeśli coś jest nie tak z produktem czy kodem, to koniecznie pisz na mail sklep@justnails.pl - pomożemy 😊
Wszystko przebiega bardzo sprawnie i szybko , przesyłka dotarła w ciągu 4 dni do Holandii🙂 pięknie zapakowane produkty 👍 Polecam 👍
30 paź 2023
Wysyłka. Bardzo mi się podoba to jak szybko działacie i w jakim tempie dostarczana jest paczka do Niemiec. Super oby tak dalej.
Szybka wysyłka duzy plus, towar zgodny z opisem oraz dziekuje za mile niespodzianki i rabacik. Napewno nie raz jeszcze skorzystam
Dzięki Kasia za opinie i zapraszamy ponownie ❤️
24 mar 2024
Bardzo szybkie dostarczenie paczki . Zamówiłam w środę rano w piątek paczka już u mnie ! Pięknie spakowane , wszystko się zgadza.
Cześć Karolina! ❤️ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi! 😊
Polecam! Bardzo szybka wysyłka, super kontakt ze sprzedającym, idealnie zapakowane produkty, ogromny wybór! Uwielbiam ten sklep!
17 lut 2024
Bardzo jestem zadowolona z obsługi zamówienia. Świetnie zapakowana paczka, widać, że firma prowadzona z pasją. Świetne produkty.
21 lis 2023

Najlepsi!!

Najszybsza dostawa , najlepszy sklep ,według mnie najlepiej wyposażony. Zawsze miła i pomocna obsługa. Z całego serca polecam !!
18 maj 2024

Uwielbiam zakupy w JustNails nie tylko ze względu na bardzo szybka dostawę ale też na super kontakt w razie problemu. Polecam 🥰
Jestem bardzo zadowolona za szybką, wysyłkę, dodatkowo pięknie zapanowana paczuszka, napewno jeszcze skorzystam z „JustNails”
Cześć Martyna ⭐️ Bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy częściej ❤️
2 mar 2024
Wszystko przyszło pieknie zapakowane z małymi upominkami. Fajnie ze jest JustNails i mozna zrobić super zakupy w jednym miejscu