bliskolotniska.pl

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

1 lip 2024
Wszystko OK !!! Drugi raz w tym roku zostawiliśmy auto "Bliskolotniska" i tak jak za pierwszym razem bez żadnych zastrzeżeń. Bardzo prosty dojazd. Szybki transfer na lotnisko i z powrotem. Bus jak bus, może nie luksusowy ale sprawny i wygodny. Miła obsługa, pomoc przy załadunku i rozładunku bagaży. Dobre, mocno konkurencyjne ceny (zwłaszcza przy kolejnym parkowaniu -10% taniej). Polecam pakiet VIP (grodzony), dużo miejsca, nie ma błota, nie kurzy się, auto za każdym razem czyste, a jak się dobrze trafi to i nawet będzie w cieniu. Dla nas, jak dotąd, idealne miejsce na bezpieczne parkowanie "bliskolotniska" :)

25 lip 2024
Nie polecam Pomimo stawienia się pod adresem w godzinach rezerwacji, była to godzina 2:30 parking był zamkniety a telefonu nikt nie odbierał. Oddzwonili po 2 lub 3 godzinach ale byłem już wówczas prawie w samolocie

Opinie nt. sklepu bliskolotniska.pl

Wszystko w jak najlepszym porządku. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Serdecznie polecam
Profesjonalna obsługa doskonaly kontakt zawsze polecam znajomym !
Miła obsługa, sympatycznie, szybko, wysoka responsywnosc.
Bardzo sprawna obsługa. Bez czekania i bez problemu
11 lut 2024
Wszystko super, dobry kontakt, blisko lotniska
Szybko, elastycznie, bezpiecznie. Polecam.
Szybki kontakt i potwierdzenie rezerwacji
szybko i sprawnie, polecam :-)