bliskolotniska.pl

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

1 lip 2024
Wszystko OK !!! Drugi raz w tym roku zostawiliśmy auto "Bliskolotniska" i tak jak za pierwszym razem bez żadnych zastrzeżeń. Bardzo prosty dojazd. Szybki transfer na lotnisko i z powrotem. Bus jak bus, może nie luksusowy ale sprawny i wygodny. Miła obsługa, pomoc przy załadunku i rozładunku bagaży. Dobre, mocno konkurencyjne ceny (zwłaszcza przy kolejnym parkowaniu -10% taniej). Polecam pakiet VIP (grodzony), dużo miejsca, nie ma błota, nie kurzy się, auto za każdym razem czyste, a jak się dobrze trafi to i nawet będzie w cieniu. Dla nas, jak dotąd, idealne miejsce na bezpieczne parkowanie "bliskolotniska" :)

25 lip 2024
Nie polecam Pomimo stawienia się pod adresem w godzinach rezerwacji, była to godzina 2:30 parking był zamkniety a telefonu nikt nie odbierał. Oddzwonili po 2 lub 3 godzinach ale byłem już wówczas prawie w samolocie

Opinie nt. sklepu bliskolotniska.pl

24 lip 2024

W miarę szybki transfer na i z lotniska. Dobra cena. Miejsce parkingowe trochę w wysokiej trawie i na samym końcu to jedyny minus.
23 lip 2024
Parking 5 min od lotniska. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami - dojazd z parkingu i powrót na czas.
24 lip 2024

Polecam ten parking!

Bardzo fajny parking, konkurencyjne ceny, szybki transport, miła obsługa.Bardzo chętnie wrócimy
23 lip 2024
Wszystko ok. Szybki transfer na lotnisko i z powrotem, mimo wczesno rannej porze
26 lip 2024
Wszystko OK, transfer szybko i sprawnie - polecamy :)
26 lip 2024
Wszystko sprawnie i szybko miła obsługa polecamy
1 lip 2024

Dobry Parking

2 lip 2024

Bliziutko lotniska, bardzo sprawna obsługa na parkingu, błyskawiczny odbiór z lotniska po wykonanym telefonie, no i bardzo konkurencyjna cena. Samochód dość mocno zakurzony ale z tym trzeba się zawsze liczyć. Na pewno będziemy tu wracać.
27 cze 2024
Po raz kolejny korzystałem z usług tego parkingu i jak zawsze wszystko na czas oraz pełen profesjonalizm. Polecam
30 cze 2024
Dobra lokalizacja, dobry kontakt, wszystko zgodnie z opisem. Bardzo sprawna obsługa i dobre ceny
26 cze 2024
Bardzo dobry kontakt, znakomita cena i szybki transfer, polecam jak najbardziej 🙂
2 lip 2024

Sprawnie, wszystko zgodnie z ofertą

Blisko lotniska, sprawny i szybki transfer na lotnisko i z lotniska. Polecam
30 cze 2024
Jak zawsze pełna profeska
Całokształt

Polecam!

Pan kierowca bardzo sympatyczny, transfery na i z lotniska bezproblemowe. Samochód odebrany z parkingu cały i zdrowy. Parking łatwy do znalezienia. Dziękujemy i na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy.
Bardzo sprawna obsługa. Cena mocno konkurencyjna w stosunku do innych parkingów..Szybki odbiór wygodnym autkiem.Polecam wszystkim i sama na pewno jeszcze raz skorzystam. Świetny kontakt.
Dojazd do parkingu jest prosty i wygodny, co jest dużym plusem w ruchliwym mieście jak Warszawa.
Parking znajduje się bardzo blisko terminalu, co znacznie ułatwia szybki dojazd na lotnisko
Ceny są bardzo przystępne, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość usług i bliskość do lotniska