bliskolotniska.pl

Opinie (32) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (32)

1 lip 2024
Wszystko OK !!! Drugi raz w tym roku zostawiliśmy auto "Bliskolotniska" i tak jak za pierwszym razem bez żadnych zastrzeżeń. Bardzo prosty dojazd. Szybki transfer na lotnisko i z powrotem. Bus jak bus, może nie luksusowy ale sprawny i wygodny. Miła obsługa, pomoc przy załadunku i rozładunku bagaży. Dobre, mocno konkurencyjne ceny (zwłaszcza przy kolejnym parkowaniu -10% taniej). Polecam pakiet VIP (grodzony), dużo miejsca, nie ma błota, nie kurzy się, auto za każdym razem czyste, a jak się dobrze trafi to i nawet będzie w cieniu. Dla nas, jak dotąd, idealne miejsce na bezpieczne parkowanie "bliskolotniska" :)

25 lip 2024
Nie polecam Pomimo stawienia się pod adresem w godzinach rezerwacji, była to godzina 2:30 parking był zamkniety a telefonu nikt nie odbierał. Oddzwonili po 2 lub 3 godzinach ale byłem już wówczas prawie w samolocie

Opinie nt. sklepu bliskolotniska.pl

25 lip 2024