8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3505) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9696)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

9 wrz 2024
Dziękujemy za wysoką opinie. Do zobaczenia na kolejnych zakupach! : )
9 wrz 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. : )
9 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie! : )
6 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie! : )
6 wrz 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie. : )
6 wrz 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę i zaufanie. : )
6 wrz 2024
Serdecznie dziękujemy za wysoką ocenę. : )
KK

Rezerwacja towaru w sklepie

Jeżeli towar jest w sklepie w którym zgłosiłem odbiór/rezerwacje to towar powinien być dostępny następnego dnia najpóźniej a nie przesylany z magazynu. Druga sprawa dotyczy braku mozliwosci zakupu towaru po cenie z dnia rezerwacji jezeli zamowienie nie dotarlo a towar jest w sklepie, Pozdrawiam
7 wrz 2024

Brak oferowanych na stronie rzeczy

Zwracajcie większą uwagę na to co oferujecie na stronie a nie posiadacie na stanie. kupiłam kilka rzeczy a za chwilę piszecie że towar niedostępny Dramat
9 wrz 2024
Dziękujemy za opinie. Przepraszamy, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Zrobimy co w naszej mocy, aby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.
12 wrz 2024
Myląca informacja co do ilości pozycji z zamówienia , która może znaleźć się w sklepie.
12 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę. Nie do końca jednak rozumiemy komentarz. Złożenie rezerwacji nie jest równoznaczne z tym, że towar już jest na miejscu. Należy poczekać na informacje mailową/sms o dostarczeniu towaru do sklepu, a dopiero w kolejnym etapie można wybrać się do sklepu. : )
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za ocenę. Rezerwacja której dotyczy obecnie oczekuje na odbiór w sklepie. Opinia prawdopodobnie ma związek z tym, że anulowaliśmy poprzednie rezerwacje, gdyż zostały złożone na nieregulaminową ilość.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
Dziękujemy za opinie. Nie rozumiemy jednak, skąd wynika. Zamówienie dotyczyło karty podarunkowej której Pani nie otrzymała, bo został podany błędny adres e-mail. Po kontakcie telefonicznym przesłaliśmy ją Pani mailowo.
15 wrz 2024
16 wrz 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo zależy nam na zrozumieniu, co poszło nie tak. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli naprawić sytuację.
12 sie 2024

Podawane są wymiary produktów

To że są podane wymiary produktów robione przez Was. Wiem wtedy czego się spodziewać. Poza tym dobre zdjęcia produktów, szeroki wybór ubrań i butów marek które lubię jak Dynafit, La Sportiva, Terrex czy które podobać mi się zaczynają po zdjęciach jak Patagonia. No i szeroki wybór sprzętu. Można by zrobić przy wyświetlaniu produktów z jakiejś kategorii żeby po najechaniu myszką na dany produkt pokazywały się dostępne rozmiary (tak jak jest już z innymi kolorami) żeby nie musieć wchodzić. To drobne ułatwienie, bo wiem że mogę zaznaczyć sobie z lewej rozmiary do wysortowania. Pozdrawiam.
13 sie 2024
Bardzo dziękujemy, zarówno za ocenę i jak i komentarz. Na pewno weźmiemy Pana sugestie pod uwagę, zostaną przekazane dalej. : )
MM
MS M.
GDAŃSK
23 sie 2024
Adnotacja o "darmowej wysyłce" przy określonym progu kwotowym jest półprawdą. Nie wszystkie formy dostawy są darmowa - transparentniej byłoby, gdyby wszystkie były. Dopłata np. 3,99 zł do paczkomatu nie jest istotna ale pozostawia pewien niesmak w związku z deklaracją "darmowej wysyłki".
23 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę, ale także za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Na pewno weźmiemy je pod uwagę. : )
4 wrz 2024
Popracować nad swoją stroną internetową - co chwilę, występują błędy przy składaniu zamówień. Chyba potrzebne lepsze serwery, bo prędkość reakcji strony, czasem jest gorsza niż strona MediaMarkt!
4 wrz 2024
Dziękujmy za pozytywną opinie i podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Przekażemy je do odpowiedniego działu. : )
8 sie 2024

Karta Podarunkowa

Zdecydowałam o zakupie online Karty Podarunkowej na prezent. Po chwili obdarowana mogła się ucieszyć. Polecam, bo to wygodne dla darczyńcy i unika się nietrafionego prezentu.
9 sie 2024
Dziękujemy za opinie! : )
19 sie 2024

Same plusy

Zakupiłem w 8a wiele rzeczy w tym buty , odzież i sprzęt. Wybór ogromny . Jakość bardzo dobra , dostawy szybkie i zwroty też szybkie . Oceniam na 5 bo nigdy się nie zawiodłem
20 sie 2024
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za pozytywną opinię! :)
11 sie 2024
Uwielbiam ten sklep zwłaszcza że mają taki wybór produktów firmy The North Face. Świetnie ceny zwłaszcza na wyprzedazy lub podczas akcji promocji . Gorąco polecam!!!
12 sie 2024
Ojej, bardzo dziękujemy za tak pozytywny komentarz! Bardzo nam miło! : )
30 sie 2024

Bogaty asortyment, łatwość zakupu, darmowa dostawa. W kwestii kupionych przeze mnie liofilizatów - duży wybór produktów bez glutenu, a takich właśnie szukałam.
30 sie 2024
Dziękujemy za sympatyczną opinie i wybór naszego sklepu.: ) Zapraszamy ponownie!