8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3505) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9696)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

5 sie 2024

Super, jak zawsze!

Bardzo szybka wysyłka. Super cena. To mój kolejny zakup. Każdy był perfekcyjnie obsługiwany. Nie było też problemu z wymianą czy zwrotem. Bardzo polecam!
6 sie 2024
Ślicznie dziękujemy za pozytywną ocenę i miły komentarz! : ) Bardzo to doceniamy!
23 sie 2024

DOBRE buty,szybka dostawa,b.profesjonalnie

Fajne buty i szybka dostawa. Cala obsluga sprzedazowa bardzo profesjonalnie (m.in. rozmiarówka, opisy produktow). Naprawde dobry sklep:)
26 sie 2024
Jesteśmy wdzięczni za wsparcie! Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za pozytywną opinię. :)
26 sie 2024
coś co można poprawić to szybkość działania strony, poza tym duży wybór produktów w przyjazny sposób podzielonych na różne kategorie
27 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Zwrócimy uwagę na kwestię szybkości działania strony, ponieważ chcemy, aby zakupy u nas były jak najbardziej komfortowe. Dziękujemy za cenną sugestię i mamy nadzieję, że Twoje kolejne wizyty w naszym sklepie będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące! :)
2 wrz 2024
Sklep "wszystkomający" jak na moje skromne potrzeby. Szybka wysyłka, szybki zwrot pieniędzy za zwroty. No i super promocje.
3 wrz 2024
Serdecznie dziękujemy za przesympatyczny komentarz i pozytywną ocenę! : ) Zapraszamy na kolejne zakupy. : )
21 sie 2024

wszystko ok

towar zapakowany jak nalezy, bez problemowy zwrot. wysylka moglaby byc szybsza, zazwyczaj od 8a towar dochodzi na 3 dzien
21 sie 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)
11 sie 2024
Bardzo szybka wysyłka i dostawa. Zamówiłem plecak na urodziny wnuka. Dotarł na czas i chłopiec się bardzo ucieszył.
12 sie 2024
Bardzo nam miło czytać takie opinie! Super, że plecak dotarł na czas.: ) Pięknie dziękujemy za ocenę!

ok

Bardzo mi odpowiada odbiór w sklepie. Zobaczymy jak będzie wyglądała realizacja samego zamówienia na razie jest ok!
27 sie 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! :)
RX
Renata X.
Koscian
26 sie 2024
8a.pl- sprawdza się w każdym detalu.. Przesyłkę odebrałam bardzo szybko. Jakość bluzeczek- zgodnie z oczekiwaniem.
27 sie 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Również miło nam słyszeć, że jakość zamówionych bluzek spełniła Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie i życzymy samych udanych zakupów! :)
AŁ
13 sie 2024
Doby produkt i dobra cena. Robię zakupy w 8a od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem w jakości sprzedanego towaru.
16 sie 2024
Pięknie dziękujemy za ocenę oraz za zaufanie przez te wszystkie lata! To dla nas wielka radość. : )
24 sie 2024
Brak powiadomień na e-mail o dostępności towaru , pomimo wielokrotnego zapisu na stronie 8a ... a towar jest ...
26 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz pozytywną ocenę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Feedback jest dla nas bardzo istotny. Postaramy się dokładnie przeanalizować sytuację i podjąć odpowiednie kroki naprawcze.
13 sie 2024
Pełen profesjonalizm w doradztwie klientowi. Widać, że nie pracują tam ludzie z przypadku. Bardzo duży plus
16 sie 2024
Pięknie dziękujemy za ocenę i miłe słowa : )
26 sie 2024
Jak do tej pory wszystkie zakupy które zrobiłem okazały się być strzałem w 10. Terminowe dostawy. Polecam
26 sie 2024
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania! Dziękujemy pozytywną opinię. :)
14 sie 2024

Przystępne ceny, fajne rabaty, duży wybór towaru. Nigdy nie miałam problemu z zamówieniem i dostawą.
16 sie 2024
Bardzo się cieszymy, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za ocenę. : )
31 sie 2024
Zamówienie złożone w piątek popołudniu, paczka otrzymana w sobotę do południa, Super!
1 wrz 2024
Pięknie dziękujemy za sympatyczny komentarz oraz za zaufanie! : )
23 sie 2024

Obsługa

Bardzo sprawna obsługa klient . Niewiarygodnie szybkie przesyłki i ewentualne zwroty
26 sie 2024
Dziękujemy za zaufanie i za pozytywną opinię! :)
24 sie 2024
Możliwość zamówienia towaru do sklepu z płatnością i przymierzeniem na miejscu
26 sie 2024
Dziękujemy za wybór naszego sklepu i za miłe słowa. Zapraszamy ponownie! :)
MN

Błyskawiczną wysyłka

Błyskawiczną wysyłką, towar zgodny z opisem, serdecznie polecam ten sklep!
4 wrz 2024
Ślicznie dziękujemy za pozytywną opinie oraz za zaufanie! To wiele dla nas znaczy. : )
17 sie 2024
Szeroki asortyment, wyczerpujący opis artykułòw, szybki proces zakupu
5 sie 2024
Wszystko w porządku, cały proces od zakupu do odbioru towaru, rewelka!
6 sie 2024
Dziękujemy za tak wspaniały komentarz i za wysoką ocenę! Mamy nadzieje, że jeszcze nas Pan odwiedzi! : )
3 wrz 2024
Cena, możliwość wprowadzenia kodu rabatowego na przeceniony produkt.
4 wrz 2024
Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za ocenę! : )