8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3510) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9690)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

7 sie 2024
Dziękujemy za wysoką ocenę i zaufanie. : )
7 sie 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywna opinie. Bardzo to doceniamy! : )
7 sie 2024
Bardzo nam miło! Dziękujemy za ocenę. : )
7 sie 2024
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie. : )
7 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za wysoka ocenę!: )
7 sie 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie.: )
6 sie 2024
Dziękujemy za wysoką ocenę! : )
6 sie 2024
Dziękujemy za ocenę! Liczymy na kolejne odwiedziny. : )
6 sie 2024
Ślicznie dziękujemy za pozytywną opinie. : )
6 sie 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie. : )
6 sie 2024
Bardzo nam miło! Dziękujemy za ocenę.: )
6 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie, ale także za uwagi! Przekażemy komu trzeba. : )
6 sie 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną ocenę. : )
5 sie 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie! Zapraszamy ponownie. : )
5 sie 2024
Ślicznie dziękujemy za wystawienie pozytywnej oceny. : )
5 sie 2024
Bardzo nam miło! Dziękujemy za ocenę i zaufanie. : )
4 sie 2024
5 sie 2024
Dziękujemy za ocenę i zapraszamy ponownie. : )
31 sie 2024
To smutna wiadomość. To prawda. Sklep w którym można zobaczyć małą część asortymentu to pewien ewenement. Z kolei możliwość zamówienia 2 (dwóch) artykułów z interesującej kategorii - celem banalnego przymierzenia - to.... niedogodność. Kiedy zamówić do przymierzania można 6 przedmiotów.... I dlatego. Z uwagi na męczący sposób zarządzania asortymentem, indukowane wielu wizyt w sklepie przy małej ilości sensu itd. Jakkolwiek dalej to najlepszy sklep w dużej okolicy,.... Ale nie momentami to irytuje
1 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Miejsca magazynowe w sklepach stacjonarnych są ograniczone, dlatego nie jesteśmy w stanie dostarczaj większej ilości towaru (nasze sklepy musiałyby mieć naprawdę ogromne magazyny : ) ). Warto zwrócić uwagę, że z opcji rezerwacji korzysta wielu naszych klientów. Alternatywnym rozwiązaniem jest złożenie zamówienia wysyłkowego, gdzie nie obowiązuje ograniczenie ilościowe.
MM
30 sie 2024
Możecie być bardziej elastyczni i bardziej życzliwi dla klientów którzy mają problemy z doborem obuwia biegowego ze wzgledów od nich niezależnych. Nie jestem w stanie zakupić kilku par butów bo ceny są z kosmosu, a zamówienie przez internet kilku ( nie dwóch) par butów z możliwością przymiarki w sklepie jak widać graniczy z cudem skoro nie jesteście w stanie zapewnić takiej usługi, to jak dla mnie 1 gwiazdka. Pozdrawiam.
30 sie 2024
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. Niemniej jednak składając zamówienie czy rezerwacje akceptuje Pan nasz regulamin, gdzie jasno określamy ograniczenia dotyczące ilości towarów, które można zarezerwować. Miejsca magazynowe w sklepach stacjonarnych są ograniczone, w związku z tym zmiana w tym zakresie nie będzie możliwa. : (
28 sie 2024
Przysłany produkt niezgodny z opisem. Brak odpowiedzi na maila. Teraz mam odsyłać na swój koszt płacąc za przesyłkę drugi raz a produktu i tak nie będę mieć na czas bo sklep nie odpisuje.
29 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, jeśli produkt okazał się niewłaściwy. Zmagamy się z dużą ilością zapytań mailowych i są one obsługiwane zgodnie z czasem wpłynięcia, dlatego prosimy o cierpliwość. Jeśli wiadomość została do nas wysłana, na pewno lada moment się nią zajmiemy. : )