8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3510) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9690)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

MM
30 sie 2024
Możecie być bardziej elastyczni i bardziej życzliwi dla klientów którzy mają problemy z doborem obuwia biegowego ze wzgledów od nich niezależnych. Nie jestem w stanie zakupić kilku par butów bo ceny są z kosmosu, a zamówienie przez internet kilku ( nie dwóch) par butów z możliwością przymiarki w sklepie jak widać graniczy z cudem skoro nie jesteście w stanie zapewnić takiej usługi, to jak dla mnie 1 gwiazdka. Pozdrawiam.
30 sie 2024
Dziękujemy za ocenę oraz podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Przykro nam, że nie spełniliśmy oczekiwań. Niemniej jednak składając zamówienie czy rezerwacje akceptuje Pan nasz regulamin, gdzie jasno określamy ograniczenia dotyczące ilości towarów, które można zarezerwować. Miejsca magazynowe w sklepach stacjonarnych są ograniczone, w związku z tym zmiana w tym zakresie nie będzie możliwa. : (
28 sie 2024
Przysłany produkt niezgodny z opisem. Brak odpowiedzi na maila. Teraz mam odsyłać na swój koszt płacąc za przesyłkę drugi raz a produktu i tak nie będę mieć na czas bo sklep nie odpisuje.
29 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, jeśli produkt okazał się niewłaściwy. Zmagamy się z dużą ilością zapytań mailowych i są one obsługiwane zgodnie z czasem wpłynięcia, dlatego prosimy o cierpliwość. Jeśli wiadomość została do nas wysłana, na pewno lada moment się nią zajmiemy. : )
8 sie 2024
płatność kartą z niewiadomych przyczyn nie działa prawidłowo co spowodowało, że produkty któe wybrałem zamówił ktoś inny.
9 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Poprzednie Pana zamówienie zostało złożone poprawnie, natomiast musiało dojść do błędu na etapie płacenia, gdyż sam link do płatności wygenerował się poprawnie. Drugiego produktu nie ma, gdyż nadal widnieje w Pana drugim zamówieniu - które jeszcze jest aktywne. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie. : )
24 sie 2024
Bogaty asortyment i dokładne opisy. Do poprawienia wyszukiwarka produktow i skuteczność filtrów.
26 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz pozytywną ocenę. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Feedback jest dla nas bardzo istotny. Postaramy się dokładnie przeanalizować sytuację i podjąć odpowiednie kroki naprawcze.
21 sie 2024
Brak kontaktu przez 2 dni w sprawie sposobu i terminu realizacji zamówienia
21 sie 2024
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Jesteśmy wdzięczni za opinię, ponieważ pomaga ona nam się poprawiać. Prosimy o kontakt z nami i podanie więcej szczegółów.
1 wrz 2024
nie moglem dodac kodu znizkowego za zapisanie sie do newslettera
2 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę. Rozumiemy Pana rozczarowanie, ale na przyszłość prosimy o kontakt w tej sprawie z biurem obsługi klienta, abyśmy mieli chociaż możliwość weryfikacji i udzielenia pomocy. : ) Nie widzimy, aby taki kontakt z Pana miał miejsce.
8 sie 2024
Zamówienie Ok ale obsługa na czacie bardzo słaba
9 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią i jeśli jest to możliwe, serdecznie prosimy o doprecyzowanie, co poszło nie tak. Tylko wtedy będziemy mogli wprowadzić ewentualne zmiany. : )
27 sie 2024
Zamówienie bez informacji zostało wstrzymane
28 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Status rezerwacji został zmieniony z uwagi na nieregulaminową ilość produktów. W pierwszej kolejności taka rezerwacja musi zostać wstrzymana, w kolejnym kroku następuje kontakt z naszej strony z propozycją rozwiązania.
2 wrz 2024
Dziękujemy za ocenę. Jeśli jest coś, co Pana zdaniem mogliśmy zrobić lepie to serdecznie prosimy o wiadomość. : )
19 sie 2024
20 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę! :)
5 sie 2024
6 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Domyślamy się, że dotyczy ona paczki która została zawrócona. Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Widzimy, że była w tej sprawie prowadzona korespondencja mailowa, a środki zostały zwrócone na konto.
4 sie 2024
5 sie 2024
Dziękujemy za ocenę. Będziemy wdzięczni, jeśli podzieli się Pan z nami szczegółami tego co poszło nie tak, abyśmy mogli naprawić sytuację. : )

Błyskawiczna wysyłka!

Drodzy zakupowicze! 8a to najszybszy sklep internetowy w jakim kiedykolwiek w życiu robiłam zakupy, a kupuję dużo przez internet. Zamówiłam spodnie na wyjazd w Karkonosze, ale nie liczyłam, że dotrą przed podróżą, planowałam ewentualne przekierowanie przesyłki pod inny adres. I szok. Przyszły następnego dnia od zakupu. To moje pierwsze zakupy i nie ostatnie. Spodnie- jakość, marka, nie ma potrzeby komentować. The best. Bardzo dziękuję. Cieszę się 8a, że Was znalazłam. BTW… wyjazd w Karkonosze udany, spodnie sprawdziły się w 100%.
17 lip 2024
Ślicznie dziękujemy za tak sympatyczny komentarz! Bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Takie opinie napędzają nas do działania! Mamy nadzieje na ponownie odwiedziny!: )
29 lip 2024
Wiele rzeczy już miałem przyjemność kupować z powyższej strony oraz zwracać i zawsze obsługa klienta była na najwyższym poziomie, poczynając od ekspresowej wysyłki, kończąc nawet na przedterminowym zwrocie środków za produkt. Profesjonalizm w obsłudze klienta oraz szeroki zasób sprzętu, jaki sklep oferuje, przekonuje mnie do zakupów tutaj, często pomimo nawet cen wyższych jak u konkurencji.
30 lip 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze starania są doceniane. Dziękujemy za zaufanie i liczymy, że nadal będzie nas Pan chętnie odwiedzał. : )
29 lip 2024
Najlepszy sklep sportowy, błyskawiczna dostawa, jak zwykle jestem bardzo zadowolona zarówno z wybranego plecaka rowerowego jak i samej dostawy. Warto dodać, że sklep w sposób bardzo dobry prezentuje produkty, są świetnie opisane oraz zaprezentowane, nie ma więc rozczarowania, gdy widzi się w realu to, co się zamówiło. Polecam.
30 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za ocenę i przesympatyczny komentarz! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Do zobaczenia na kolejnych zakupach!. : )
10 lip 2024
Z żalem muszę stwierdzić, że towar przyszedł porządnie zapakowany w kartonie, w oryginalnym pudełku. No i niestety w całości kompletny, nowiutki i jeszcze z instrukcją obsługi. Nie było do niego żadnego sojowego latte, żadnej czekoladki, no nic - nawet próbek perfum. Tylko dokładnie to co zamówiłem i w prawidłowej cenie. Ech...
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że zamówiony towar dotarł do Pana w doskonałym stanie, kompletny i zgodny z oczekiwaniami. Staramy się zawsze dostarczać nasze produkty w najlepszej jakości i w pełni zgodnie z zamówieniem. Co do braku sojowego latte, czekoladek i próbek perfum – może to będzie inspiracja na przyszłość, aby dodać trochę dodatkowej radości do naszych przesyłek! Serdecznie dziękujemy za Pańską uwagę z humorem i życzymy miłego dnia. :)
22 lip 2024
Zamówienie zostało wysłane zgodnie z informacjami na stronie internetowej czyli w ciągu 24godzin. To bardzo ważne,gdy potrzebne jest coś na szybko. Ale karton był bardzo rozdarty. Warto pomyśleć nad dokładniejszym pakowaniem. Nie zmienia to faktu, że wrócę do tego sklepu pewnie jeszcze wielokrotnie.
23 lip 2024
Pięknie dziękujemy za wystawienie opinii, ale także za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Staramy się odpowiednio zabezpieczać przesyłki, uszkodzenia niestety często powstają "w drodze". Przyjrzymy się sprawie i poczynimy stosowne kroki, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
16 lip 2024
Cenię za szybką dostawę i absolutnie profesjonalną obsługę w sklepie. Zawsze:) Uważam, że dostępność towaru, rozmiarów to temat, nad którym można by się pochylić. Bardzo często szybko wyprzedane rozmiary lub najpopularniejsze produkty są zbyt długo niedostępne.
17 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie, ale także za cenne uwagi! Przekażemy je komu trzeba. : )
16 lip 2024
Profesjonalna obsługa. Kompetentna kobietka z działu doradztwa lub sprzedaży - dokładnie nie pamiętam ale robi dobrą robotę. Szybka dostawa. Po oględzinach w domu karimata jak i czołówka wyglądają porządnie. W przyszłym tygodniu będzie pierwszy test na wyjeździe.
16 lip 2024
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii oraz za wspaniały komentarz! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. : ) Do zobaczenia na kolejnych zakupach!