8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3510) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9690)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

10 lip 2024
Z żalem muszę stwierdzić, że towar przyszedł porządnie zapakowany w kartonie, w oryginalnym pudełku. No i niestety w całości kompletny, nowiutki i jeszcze z instrukcją obsługi. Nie było do niego żadnego sojowego latte, żadnej czekoladki, no nic - nawet próbek perfum. Tylko dokładnie to co zamówiłem i w prawidłowej cenie. Ech...
11 lip 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że zamówiony towar dotarł do Pana w doskonałym stanie, kompletny i zgodny z oczekiwaniami. Staramy się zawsze dostarczać nasze produkty w najlepszej jakości i w pełni zgodnie z zamówieniem. Co do braku sojowego latte, czekoladek i próbek perfum – może to będzie inspiracja na przyszłość, aby dodać trochę dodatkowej radości do naszych przesyłek! Serdecznie dziękujemy za Pańską uwagę z humorem i życzymy miłego dnia. :)
22 lip 2024
Zamówienie zostało wysłane zgodnie z informacjami na stronie internetowej czyli w ciągu 24godzin. To bardzo ważne,gdy potrzebne jest coś na szybko. Ale karton był bardzo rozdarty. Warto pomyśleć nad dokładniejszym pakowaniem. Nie zmienia to faktu, że wrócę do tego sklepu pewnie jeszcze wielokrotnie.
23 lip 2024
Pięknie dziękujemy za wystawienie opinii, ale także za podzielenie się z nami swoimi uwagami. Staramy się odpowiednio zabezpieczać przesyłki, uszkodzenia niestety często powstają "w drodze". Przyjrzymy się sprawie i poczynimy stosowne kroki, aby takie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
16 lip 2024
Cenię za szybką dostawę i absolutnie profesjonalną obsługę w sklepie. Zawsze:) Uważam, że dostępność towaru, rozmiarów to temat, nad którym można by się pochylić. Bardzo często szybko wyprzedane rozmiary lub najpopularniejsze produkty są zbyt długo niedostępne.
17 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinie, ale także za cenne uwagi! Przekażemy je komu trzeba. : )
16 lip 2024
Profesjonalna obsługa. Kompetentna kobietka z działu doradztwa lub sprzedaży - dokładnie nie pamiętam ale robi dobrą robotę. Szybka dostawa. Po oględzinach w domu karimata jak i czołówka wyglądają porządnie. W przyszłym tygodniu będzie pierwszy test na wyjeździe.
16 lip 2024
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii oraz za wspaniały komentarz! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. : ) Do zobaczenia na kolejnych zakupach!
19 lip 2024
Czy można zrobić lepiej coś co w moim przekonaniu robicie perfekcyjnie? Nie oczekuję żadnych zmian. Zakupy w sklepie 8a.pl to czysta przyjemność. Kolejny raz się o tym przekonałem. Ocena 10/10. Pozdrawiam Łukasz
22 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za ocenę i wspaniały komentarz! Postaramy się, aby w tym temacie nic się nie zmieniało. : )
13 lip 2024
Jak zawsze rewelacja. Szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Dobra cena. Fajnie jak byście wprowadzili zniżki dla stałych klientów. W każdym razie dzięki i do następnego.
15 lip 2024
Zawsze cieszą nas opinie klientów, którzy są z nami już jakiś czas. Bardzo dziękujemy za ocenę i wsparcie! : ) Jeśli chodzi o uwagi odnośnie zniżek, przekażemy dalej! Do zarobaczenia następnym razem: )

Świetny sklep

To kolejne zamówienie w 8a i kolejny raz pełnia zadowolenia. Szybka przesyłka, bardzo dobry kontakt, łatwe i szybkie płatności. Pełen profesjonalizm.
11 lip 2024
To wspaniałe usłyszeć, że zakup spełnił oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie. :)
10 lip 2024
Współpraca z tym sklepem to czysta przyjemność! Błyskawiczna przesyłka, fantastyczna obsługa w sklepie stacjonarnym, towar zawsze zgodny z opisem.
12 lip 2024
Zwracam szczególną uwagę na jakość i rozmiar Wy mi pomogliście w 100% napewno będę kontynuował u Was zakupy;)pozdrawiam serdecznie Sz.Sz 💪👍
15 lip 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w znalezieniu odpowiednich produktów, to dla nas ogromna radość! Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie! : )
2 sie 2024
Wszystko rewelacyjnie, duży wybór asortymentu, przystępne ceny, łatwosć skladania zamówienia duży wybór metod płatności oraz dostawy
5 sie 2024
Ogromnie nam miło, czytać takie opinie. Super, że nasz sklep przypadł Pani do gustu! Dziękujemy za ocenę i oczekujemy kolejnych odwiedzin. : )
AK
Anna K.
Bruxelles

Polecam zakupy w 8a

Łatwo i szybko złożyłam zamówienie. Wybór produktów też był dobry. Zamówienie dotarło do mnie w 1 dzień, to było mile zaskoczenie.
16 lip 2024
Robimy co się da, żeby zamówienia docierały do klientów jak najszybciej! Bardzo nam miło, że spełniliśmy Pani oczekiwania. : )
25 lip 2024
Sprzedawca perfekcyjny. Błyskawiczna wysyłka, towary orginalne, zgodne z opisem, bardzo polecam i na pewno jeszcze skorzystam
26 lip 2024
Cała przyjemność po naszej stronie! Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania. : ) Serdecznie dziękujemy za ocenę i do zobaczenia! : )
20 lip 2024

szybko i bez problemów

Zamówienie zrealizowane szybko i bez najmniejszych problemów. Nie pozostaje nic innego jak wystawić najwyższą ocenę.
22 lip 2024
Dziękujemy za przemiły komentarz i wysoką ocenę! To dla nas największa nagroda. : )
11 lip 2024
Łatwa nawigacja po stronie 8a, bardzo szybka realizacja zamówienia, bezproblemowy zwrot pieniędzy w razie odsyłki.
12 lip 2024
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania! Dziękujemy pozytywną opinię. :)
9 lip 2024

Buty trekingowe Scarpa

Zakupy łatwe. Dobry opis rozmiarów, co bardzo ułatwia wybór. Przesyłka bardzo szybka. Polecam ten sklep
10 lip 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną ocenę. Liczymy na kolejne odwiedziny! : )
31 lip 2024

Plecak TNF Jester

Bardzo szybki czas dostawy. Świetnie zapakowane i perfekcyjna jakość. Najlepszy górski sklep w Polsce!
1 sie 2024
Serdecznie dziękuje za przemiły komentarz oraz ocenę. : ) Bardzo to doceniamy!
JC
Jarosław C.
Białe Błota
18 lip 2024
Podoba mi się super szybka wysyłka towaru oraz profesjonalny kontakt z przedstawicielem firmy.
19 lip 2024
Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług, to dla nas bardzo ważne! Dziękujemy za ocenę. : )
7 lip 2024
Szeroka oferta, b. szybka wysyłka. Dobra obsługa, możliwość zwrotu w tym samym opakowaniu.
8 lip 2024
Pięknie dziękujemy za pozytywną opinie. Mamy nadzieje, że jeszcze pan do nas wróci! Zapraszamy. : )
9 lip 2024

Jak zwykle pełna profeska

Dostawa i opakowanie bez zarzutu (brak zbędnych śmieci) Towar jak zwykle pierwsza klasa.
10 lip 2024
Bardzo nam miło czytać takie opinie. Serdecznie dziękujemy !: )
24 lip 2024
Szybkość dostawy i łatwy odbiorcę sklepie stacjonarnym zamówionego produktu online
24 lip 2024
Staramy się działać szybko i sprawnie! : ) Dziękujemy za tak miły komentarz i pozytywną ocenę. To dla nas zawsze największa nagroda. : )