8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

3 cze 2024
3 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! :)
7 cze 2024
Szybka wysyłka, sprawne zwroty. Kontakt mailowy w porządku, sensowne porady. Niestety rozmiarówka wyssana z palca, więc zamawiam niewłaściwy rozmiar, następnie nie ma zniżki, z którą kupowałem i za większy rozmiar muszę płacić więcej. A w takim wypadku wypadałoby jednak towar wymienić, a nie kazać kupować kolejny. Do tego przy takiej okazji zwrot powinien być opłacony przez sprzedawcę.
10 cze 2024
Dziękujemy za komentarz. Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia, które mogły wystąpić. Każda opinia jest dla nas ważna. Podejmiemy działania naprawcze, w celu zapewnienia lepszego doświadczenia.
11 cze 2024
Miało być łatwiej a jest trudniej... Przynajmniej dla kupujących Brak dostawy na adres brak zakupu za pobraniem a i sama dostawa przez weryfikację wpłaty opinia się o dzień dwa. Następne zakupy będę planował z wyprzedzeniem i już nie z taką częstotliwością Pozdrawiam
12 cze 2024
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Tylko poprzez poznanie szczegółowych uwag będziemy w stanie zaoferować odpowiednie i skuteczne rozwiązanie, dlatego prosimy o skontaktowanie się z nami i podzielenie się tym, co poszło nie tak.
11 cze 2024
rozwiązać się
12 cze 2024
Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Opinie są dla nas ważne i chcielibyśmy zrozumieć, co mogło być przyczyną rozczarowania. Prosimy o więcej informacji, abyśmy mogli podjąć odpowiednie działania.
23 cze 2024
24 cze 2024
Dziękujemy za ocenę. Domyślamy się, że została wystawiona przez anulowanie rezerwacji. Warto jednak podkreślić, że w kilku miejscach na stronie informujemy, jaką maksymalną ilość produktów można zarezerwować. Pani złożyła rezerwacje na nieregulaminową ilość towarów. Kontaktowaliśmy się mailowo z propozycją rozwiązania. Niestety nie było odpowiedzi.
21 cze 2024
24 cze 2024
Domyślamy się, że może chodzić o problemy z doręczeniem przesyłki, gdyż w tej sprawie się Pan z nami kontaktował. Niezwłocznie odpowiedzieliśmy na tę wiadomość i obecnie sprawa jest w toku. Nie mniej jednak najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności.
14 cze 2024
17 cze 2024
Dziękujemy za pozytywną ocenę! :)
TK
Tomasz K.
Katowice
9 cze 2024
10 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię!
10 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo zależy nam na zrozumieniu, co poszło nie tak. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli naprawić sytuację.
AB
Ania B.
Krynica-Zdrój
6 cze 2024
7 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę! :)
5 cze 2024
5 cze 2024
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo zależy nam na zrozumieniu powodu przyznania takiej oceny, dlatego chcielibyśmy serdecznie zaprosić do skontaktowania się z nami i podzielenia się bardziej szczegółowo, co nie było satysfakcjonujące. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
12 maj 2024
Dziękujemy za opinie i komentarz! Staramy się, aby nasze produkty były wysokiej jakości. Bardzo się cieszymy, że pompka dobrze spełnia swoje zadanie. : )
Buty rewelacja , na nogach prezentują się bosko, przetestowałem je w śniegu parę godzin i nie przeciekają, podeszwa antypoślizgowa w terenie i jest extra. Wygoda jak zwykle jest świetna , tylko trzeba pamiętać że to są buty nad kostkę i nie każdemu będzie pasować , np u kolegi który mierzył te buty - profilowana cholewka w części górnej uwierała go w kostkę i to w części zewnętrznej. Rozmiarówka ok ale proponuję 1/2 rozmiaru kupić większe bo skórzana cholewka mocno opina stopę . Reasumując jak dla mnie rewelacja -gorąco polecam
25 gru 2023

Paczka dotarła błyskawicznie, gorzej z zabezpieczeniem towaru

Paczka dotarła błyskawicznie, śpiwór świetny, mam tylko zastrzeżenie dotyczące opakowania. Była akurat deszczowa pogoda, a pracownicy InPostu mają zwyczaj zrzucać sobie paczki przed paczkomatem prosto na ziemię, paczka wpadła najwyraźniej do kałuży i ponieważ karton był cienki, przemókł aż do środka, naprawdę niewiele brakło, a puchowy śpiwór wsadzony do środka bez żadnego zabezpieczenia (np. wystarczyłoby go włożyć do foliowej torby), dostałabym przemoczony.
8 lut 2024
Generalnie nie mam zastrzeżeń, ale wydaje mi się, że robię u Państwa dość duże zakupy cenowo a nie widzę z Państwa strony jakby zauważenia tego, a ktoś z naszego klubu sugerował, że przy dużych zakupach można z Państwem wynegocjować dodatkowe zniżki. Newslettery nic na razie nie dały, a poza standardowymi zniżkami, które nie są aż takie niższe niż w innych podobnych sklepach ?!?! Może czas zmienić sklep
28 lis 2023

OCUN Pearl - zaniżona rozmiarówka.

OCUN Pearl - buty wspinaczkowe. Zamówiłem w sumie 2 pary butów do przymierzenia (42 i 42.5) - nieco mniejsze jak to zazwyczaj się robi z butami do wspinaczki, ale mając normalny rozmiar buta/stopy - 43 - okazało się, że finalnie skończyłem (dla tego konkretnego modelu) na rozmiarze 45, który na szczęście był w sklepie stacjonarnym! Buty wciąż są na mocno ciasne (ale tak jak powinno to być). Moim zdaniem rozmiarówka producenta jest mocno zaniżona. Byłoby dobrze, gdyby 8a o tym informowało na swojej stronie podpierając się opiniami klientów oczywiście. Wystarczy po zakupie nakłonić nas/klientów do podania takiego szybkiego feedbacku - nawet w sklepie stacjonarnym - co mogliby odnotować sprzedawcy i później dostarczyć do centrali sklepu. Ale ogólnie jestem b. zadowolony z szerokiej gamy asortymentu i konkurencyjnych cen Waszego sklepu oraz wysokiego poziomu obsługi sklepu 8a przy Batorego w Warszawie. Premia dla tych panów się należy! :)
Przed zakupem skontaktowałem się Doradcą w celu pomocy w wyborze. Z pełną troską, zaangażowaniem i profesjonalizmem, bez żadnego zbywania, a nawet ze szczególną uwagą w moich wątpliwościach zostały rozwiane moje wątpliwości. Co bardzo zaskoczyło mnie na plus, że Doradca nie próbował wciskać mi na siłę droższych rzeczy, ale fachowo ocenił moje potrzeby i pokierował w wyborze najlepszych ubrań. Zakup przez Internet to była już tylko przyjemna formalność, bo obsługa zakupów na stronie jest bardzo prosta i wręcz intuicyjna. Bardzo pomaga również dobrze zorganizowana wyszukiwarka na stronie www. Polecam sklep 8a wszystkim, szczególnie, że można również skorzystać z bardzo przystępnych promocji.
Bielizna termiczna Brubeck NIestety ale tabele rozmiarowe nie są satysfakcjonujące, a kupując w dzień wolny od pracy lub po godzinach pracy nie ma opcji aby ktoś podpowiedział czy wybór danego rozmiaru jest prawidłowy. Pomimo dodania opisu do zamówienia z prośbą o zweryfikowanie czy dobrałam prawidłowy rozmiar, dostałam odpowiedź: "Zamówienie realizujemy na bieżąco, bez względu na dodana adnotacje. Pani zamówienie jest już na takim etapie kompletowana, zmiany/edycje nie będą możliwe." Dodam, że zamówienie nie zostało nadane w dniu otrzymania tej wiadomości (poniedziałek rano), a dopiero we wtorek po południu więc gdyby ktoś chciał pomóc, to był na to czas.
27 paź 2023

Buty warte każdego w nich kroku

Opis butów na stronie nie był zbyt długi, ale konkretny i prezentował wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Informacje dotyczące rozmiaru podane na stronie są precyzyjne - rozmiar wybierałem ściśle stosując się do wskazówek na stronie. Zamówienie przebiegło bez przeszkód, tak samo odbyła się płatność. Dostawa nastąpiła we wskazanym ma stronie terminie. Pozostało sprawdzić buty w terenie. Egzamin wstępny buciki przeszły na kamienistych podejściach Beskidów. Mimo pierwszego użycia obyło się bez odcisków, otarć czy jakiegokolwiek dyskomfortu. Buty są super wygodne - bez wahania POLECAM!
Szybka realizacja, produkty dobrej jakości i wszystko zgodnie z zamówieniem. Próbowałam jednak skontaktować się ze sklepem za pomocą formularza dostępnego na stronie https://8a.pl/faq/jak-sie-z-nami-skontaktowa i dwukrotnie otrzymałam komunikat o niemożliwości dostarczenia mojej wiadomości. Nie miałam tego typu problemu w podobnej formie komunikacji z innymi usługodawcami, może warto byłoby więc sprawdzić, czy funkcja wysyłki formularza ze strony działa poprawnie.