8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9667)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

Zamówiłem okulary GOG

Zamówiłem okulary, czyli w sklepie to tzw. rezerwacja z odbiorem w sklepie stacjonarnym. Najpierw pani z infolinii udzieliła wskazówek, łącznie z tym, że jeśli coś nie będzie mi odpowiadało, to nie muszę kupować produktu. Potem w sklepie stacjonarnym we WRO, szybko i konkretnie. Dostawa był w sumie dwie doby po zamówieniu na stronie. Jedyna uwaga, to opis lokalizacji sklepu, np. róg. Piotra Skargi i Oławskiej, bo że TAM jest jeszcze Oławska, to nie wiedziałem...
Błyskawiczna wysyłka. Możliwość przymierzenia zamówionych butów w salonie firmowym w Warszawie bez konieczności uprzedniej zapłaty. Absolutnie profesjonalny i przemiły poziom obsługi personelu salonu przy ul. Batorego. Szczególnie miła Pani!! Dzięki jej sugestywne poradom, kupiłem buty tej samej firmy Scarpa, śle jeszcze lepsze i choć były znacznie droższe od zamówionych - nie żałuję. Są znakomite. Polecam. A Panią pozdrawiam serdecznie. Eugeniusz
Obsługa na Żubra 1 w Warszawie to mistrzostwo świata. Mnóstwo ludzi ale sprzedawcy znajdują czas na doradzenie. Jak kupowałem buty to Pan w okularach (chyba Piotrek, jeśli pomyliłem to przepraszam) profesjonalnie doradził, podpowiadał. Tak to powinno wyglądać. Wybierałem plecak, inny Pan którego imienia nie pamiętam też profesjonalnie podszedł do mnie. zwrócił uwagę na kilka ważnych aspektów. Dziękuję, na pewno jeszcze do Was wrócę.

Znakomite produkty . Fantastyczna obsługa .

Niezwykle zaangażowana obsługa w zakresie pomocy w doborze optymalnego produktu . Naprawdę wielka wiedza , dotycząca materiałów technicznych , rodzajów oraz przeznaczenia / formuły użytkowania danego produktu . Ogromny wybór ... chyba posiadają wszystkie marki występujące na świecie ! :) Bardzo szybka realizacja dostaw zamówionych produktów . Świetna lokalizacja , duży parking tuż przy sklepie . Wybitny sklep outdoorowy !

Dobrej zabawy

Cześć. Zaczynam przygodę z górami i poszukiwałem butów - z wcześniejszym modelem otrzymałem full wsparcie - mega, dziękuję. Szybkość realizacji zamówienia zdecydowanie na plus. Co możecie zrobić lepiej? W moim odczuciu zwrot potencjalnie nie pasującego zgodnie z założeniami produktu mogłaby być w standardzie jak u konkurencji czyli koszt przesyłki zwrotnej leży po stronie Sprzedawcy. Dziękuję i polecam
20 paź 2023

Pełen profesjonalizm

Szybko. Profesjonalnie. Bez zastrzeżeń. Jedyna niepewność przy każdym zamówieniu dotyczy rozmiarówki. I tu pomocna jest polityka zwrotów. Może dobrze by było wprowadzić darmowe zwroty towarów nieużywanych (np. odesłanie w ciągu 48 godzin od odebrania zamówienia?). Jeżeli coś takiego funkcjonuje - to ja nie znalazłem (tylko moja wina w takim przypadku). Całokształt: polecam 8a z całą odpowiedzialnością.
17 lis 2023
Podoba mi się oferta, szybkość działania. Niestety opisy produktów w sensie rozmiarówki pozostawiają wiele do życzenia. Rozmiary producentów to fikcja. Należy podawać faktyczne wymiary. Powoduje to konieczność odsyłania produktów i generuje koszty. Brak sklepu na liście Zwroty Inpost, przy zwrocie trzeba wypełniać wszystkie rubryki.
13 sty 2024

Szybka wysyłka, jednak......DHL

Przesyłka została szybko spakowana i wysłana, niestety firmą kurierska DHL. Ta firma to wielka porażka. Czekałem jedno popołudnie na przyjazd kuriera, na koniec dnia dostałem informację że dzisiaj nie będzie paczka dostarczona. Więc musiałem czeka jeszcze jeden dzień. Niby nic się nie stało jednak takie oczekiwanie trochę denerwuje.
Zamówienie zrealizowane szybko i prawie wszystko idealnie. Jedyny mały minus za przysłanie magnezji w płynie z terminem przydatności z zeszłego roku. Mi to nie przeszkadza bo magnezja jest ok, ale jeśli producent podaje taką informację na opakowaniu to sprzedając należy o tym napisać na stronie, żeby kupujący świadomie decydował.
24 mar 2024

Pięć ***** Gwiazdek

Bardzo dobry sklep, bogata oferta, ekspresowa realizacja, bezproblemowy kontakt co nie jest już takie oczywiste w dzisiejszych czasach gdzie w innych sklepach pracuje tylko bot "Marek" ;) a co najważniejsze bardzo miła i kompetentna załoga która tam pracuje. Tak trzymać ! Wszystkim gorąco polecam firmę 8a.pl
SP
11 paź 2023
lepiej to się już chyba nie da, jesteście mega sprawni i równie mega profesjonalni. macie największy wybór, najtrafniejszych dla mnie marek outdoorowych, ilekroć czegoś szukam z najwyższej półki, zawsze znajduję u was.
20 paź 2023

Nic nie róbcie lepiej... jest perfekcyjnie.

Nic nie róbcie lepiej. W mojej ocenie jesteście perfekcyjni w tym co robicie. Kolejne zakupy i jestem mega zadowolony. Błyskawiczna wysyłka, bezproblemowy zwrot. Tak trzymać. 8a.pl to mój ulubiony sklep.

8a.pl

Polecam ten sklep wszystkim znajomym ponieważ można tam dostać najlepsze marki na rynku i jeszcze można je przymierzyć zdecydować o kupnie. Najlepsze jest to że sklep znajduje się w moim mieście :)
11 paź 2023
Zamówienie dotarło błyskawicznie.Wielokrotnie robiłem zakupy u Was pełen profesjonalizm tak trzymać. Proszę o numer konta na jaki mam dokonać płatności

8A - opinia doświadczonego użytkownika

Wybór towaru jest bardzo duży to na plus. Do poprawy są opisy niektórych towarów, np brak gęstości puchu, wagi butów, zdjęć bierznika podeszw co ma często kluczowe znaczenie przy wyborze. Do poprawy są również opisy towarów gdzie piszecie że " każde buty i każde spodnie są na wszelkiego rodzaju wyjścia" Lato - zima i jeszcze do biegania. To jest nierzetelne ! Każdy wie że tak nie jest !
22 gru 2023

Zaiste lepiej się nie da…

Moim zdaniem nie da się lepiej świadczyć usług sprzedaży internetowej niż zostało to zaprezentowane za pośrednictwem strony internetowej 8a.pl. Ponadto produkty oferowane przez sklep są Najwyższej jakości. Proces zamawiania prędkość dostarczenia przesyłki oraz ewentualny zwrot zamówionego towaru przebiega Z uwzględnieniem najwyższych standardów konsumenckich. Dziękuję polecam.
26 maj 2024

Śpiwór tak, pokrowiec nie

Śpiwór sprawdził się podczas majowych, wilgotnych nocy w Bieszczadach (również w namiocie, temperatury 9-11 stopni). Natomiast pokrowiec jest zupełnie bezużyteczny: nie ma "mocnych", żeby po wyjęciu włożyć śpiwor z powrotem (trzeba zakupić dodatkowo worek kompensacyjny czyli wydatek min. 70 zł). Wahaliśmy się z tego powodu nad 3 gwiazdkami.
Odpowiedź ze sklepu 8a.pl
27 maj 2024
Dziękujemy za wystawienie opinii oraz podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami. Cieszymy się, że śpiwór spełnił swoje zadanie. Przykro nam, że natrafili Państwo na trudności przy worku kompresyjnym. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli lepiej przyjrzeć się sprawie.
8 sty 2024
Byłam oczarowana obsługą w sklepie. Przyszłam nastawiona, że nie zajmie zakup długo. Pozytywnie zaskoczona otrzymałam kilka propozycji vs wybranego wcześniej produktu. Wyjaśniono przedstawione propozycje i ostatecznie wybrałam zupełnie inny towar niż zaplanowany. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę z kolejnym zamiarem zakupu.
6 sty 2024
Tu jest towar dobrej jakości, Dobrze działające filtry, szczegółowe opisy towaru. Szybka obsługa zwrotów. Poza tym wysyłane sa informacje o każdej zmianie statusu zamówienia. Jestem i bede klientem firmy. Należy poprawić tabele rozmiarowe dla niektórych producentów. Brak tabel rozmiarowych praktycznie uniemozliwia wybór towaru.
Super asortyment sklepu w dobrych cenach. Zawsze szybka realizacja zamówienia. Wszystko ładnie zapakowane w firmowym pudełku. Na pewno częściej robiłamym zakupy w sklepie 8a.pl, gdyby zwroty były darmowe. To takie niby małe uniedogodnienie, a wpływa znacząco na ilość realizowanych u Państwa zamówień z mojej strony. Pozdrawiam.