8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9656)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

TM
Tomasz M.
Łódź
1 cze 2024
Wielki plus za szybkość realizacji i zgodność towaru z opisem. Również dostępność rozmiarów pozytywem.
3 cze 2024
Dziękujemy bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Pana oczekiwaniom pod względem szybkości realizacji zamówienia oraz zgodności towaru z opisem. Zapraszamy ponownie! :)
spodnie są super w stosunku do kolekcji pedroc są dużo cieńsze, ale ich rozpinanie jest dużo szybsze

Najlepsze Firmy na Świecie w jednym miejscu !

Szybka realizacja zamówień . Znakomite , fachowe doradztwo . Niezwykle szeroki wybór asortymentowy .
1 cze 2024
Kupuję od paru lat i nigdy nie miałem żadnego problemu. Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep.
3 cze 2024
To wspaniałe, że Pana doświadczenia z naszym sklepem były zawsze pozytywne! Bardzo cenimy Pana zaufanie i lojalność przez te lata. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu i zapraszamy ponownie! :)
29 maj 2024

Sklep dla profesjonalistów jak i dla początkujących

Szybka dostawa, przejrzystość w wyborze towaru podczas zakupów. Polecam dla wszystkich pro i laików
31 maj 2024
Staramy się, aby każdy mógł u nas znaleźć coś dla siebie, niezależnie od stopnia zaawansowania. Pięknie dziękujemy za tak miły komentarz oraz ocenę! : )
28 sty 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia a zamówiony produkt jest bardzo dobry. Buciki wygodne i lekkie.
9 sty 2024
Szybkość sprowadzenia zamówienia na sklep, miła obsługa, płatność przy odbiorze, konkurencyjna cena
Szybko, sprawnie i miło mimo, że wpadłam 6 min przed zamknięciem. Gorąco polecam :) Buty rewelacyjne
16 gru 2023
wszystko zgodnie z zamówieniem, szybko, przesyłka bezpiecznie, ekologicznie i estetycznie zapakowana
14 kwi 2024
Bardzo pomocni pracownicy w sklepie we Wrocławiu. Idealnie doradzili
JM
Joanna M.
Żywiec
30 maj 2024
Wszystko super,buty wygodne i bardzo ładne. Nie sprawdzone w terenie ,ale myślę że posłużą,polecam
31 maj 2024
W takim razie życzmy, żeby po sprawdzeniu odczucia były takie same lub lepsze! Dziękujemy za pozytywną ocenę! : )
23 gru 2023

Pozytyw

Duży wybór,dobry towar, cena do przyjęcia szczególnie w promocjach. Duży plus za szybką realizację.
Szybko i sprawnie, 2dni i zamówienie w domu ;) wszystko w najlepszym porządku! Szczerze polecam ;)
20 maj 2024

Buty sprawdzone na krótkim wypadzie w Tatry. Żadnego odcisku, przyjemnie otulą całą stopę, polecam
20 maj 2024
Świetnie, że udało się Panu wybrać u nas odpowiedni dla siebie model. Wygoda na szlaku jest jedną z kluczowych spraw. Dziękujemy za opinie!: )
Dokładny opis produktu, szczegółowa instrukcja dotycząca doboru rozmiaru. Bardzo szybka przesyłka.

Dynafit👍

Ogólnie to najlepszy sklep w okolicy jeżeli chodzi o turystykę-Outdoor itd. Polecam dla aktywnych.
Szybko i sprawnie. w sklepie stacjonarnym dobra obsługa. Kompetentne i kulturalna. fajne miejsce
Bardzo szybka realizacja zamówienia - towar zgodny z opisem - na pewno wrócę na kolejne zakupy :)
Dostarczajcie zawsze tak szybko i sprawie zamówienia, a niczego nie będziecie musieli zmieniać ;-)
MG
26 lis 2023

Super sklep

Sklep realizuje zamówienia błyskawicznie, towar ładnie zapakowany w ekologicznych torbach. Polecam