8a.pl- Logo - Opinie

8a.pl

Opinie (3526) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9656)

12 maj 2024
Pompkę zakupiłem z myślą o wysysaniu powietrza z materaca. Główną przyczyną była walka z materacem i ugniatanie kolanami w celu ścisłego zwinięcia i spakowania do worka transportowego. Jak dotąd, nierzadko musiałem trzykrotnie zwijać materac a i tak okazywało się, że ledwo dawał się spakować. Pompka wysysa materac do maksimum, tworząc z niego niemal arkusz blachy, który bez problemu można zwinąć w wałek i spakować do worka. Funkcja pompowania działa równie błyskawicznie. Może nie jest najtańsza, ale zyskujemy również powerbank, co pozwoli zredukować ilość rzeczy oraz wagę pakunku. Co do wytrzymałości to nie wiele mogę jeszcze napisać.

Towar kupiłem z odbiorem w sklepie więc bez opcji zwrotu. Pompka Thermarest Mini Pump okazała się niewypałem. Mimo, że w opisie napisano, ze napompuje regular w 3 minut, nie zrobi tego nawet w 15. Poszedłem do sklepu i mówię, że zwrócić nie mogę ale w takim razie chcę skorzystać z rękojmi z żądaniem zwrotu środków. Pan w sklepie zasłonił się wewnętrznym regulaminem i powiedział, ze przy rękojmi mogę co najwyżej dostać prawo wykorzystania śordków w 30 dni w ich sklepie. Jaja k...wa jakieś. I to ma być profesjonalny sklep? Zmuszony mnie do zgłoszenia reklamacji w ramach gwarancji. Kpiny. Domyślam się, że człowiek nic nie winny ale firma jako taka ma w bani prawa konsumenta. Stanowczo odradzam zakupy tutaj. Sprawę zaś adresuję do UOKiK.

Opinie nt. sklepu 8a.pl

9 mar 2024
Swietna obsługa, merytorycznie i sympatycznie, pomoc Pani w doborze butów, kolejny raz bardzo duża i sprawcza.
11 lut 2024
Zamówiony towar przyszedł błyskawicznie i odpowiada jakości, jakiej oczekiwałam, a nawet miło mnie zaskoczył.
zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie i szybko. A zakupiony towar jest zgodny z opisem w pełni zadowalający.
Szybka dostawa, możliwość odbioru towaru w sklepie stacjonarnym, bardzo pomocna obsługa sklepu przy Arkadii.
AK
Artur K.
Możliwość zarezerwowania i odbioru przedmiotu w sklepie Duży wybór Dosyć atrakcyjne ceny Kompetentna obsługa
6 maj 2024

Szybka realizacja zamówienia

Odebrałam zamówienie w sklepie. Cały proces dowozu dwóch różnych produktów z magazynu zajął 1 dzień roboczy.
7 maj 2024
Dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Mamy nadzieje, że ponownie skorzysta Pani z naszych usług. : )
2 maj 2024
duzy wybór, bardzo łatwe zakupy, wiele opcji zaplaty, szybka dostawa, bezproblemowe zwroty - wszystko super
Zamówienie zrealizowane przez sklep w bardzo szybkim tempie. Nie było żadnych opóźnień w dostawach. Polecam
31 maj 2024

Szybka i bez problemowa realizacja zamówienia.

Duży wybór produktów, liczne promocje. Dobry opis produktu, szybka i bez problemowa realizacja zamówienia.
3 cze 2024
Dziękujemy za miłą opinię! Cieszymy się, że docenia Pan nasz szeroki wybór produktów i liczne promocje. Zapraszamy ponownie! :)
28 maj 2024
Na super ocenę składa się całość...fajna promocja, czytelność, wysoka jakość produktu i ekspresowa wysyłka
28 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że docenia Pani nasze starania w każdym aspekcie. Zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że kolejne zakupy będą równie satysfakcjonujące!
SS
11 paź 2023
Olbrzymi wybór artykułów i okresowo promocje cenowe. Bardzo dobry sklep z wszelakim sprzętem do outdooru.
PM
Piotrek M.
Racibórz
Pełna profeska, spodenki rewelacja i szybciutka przesyłka. Nie pierwszy i nie ostatni zakup w tym sklepie
17 gru 2023
Bardzo szybka dostawa,możliwość rezerwacji kilku par butów i zakup po przymiarkach ,bardzo dobra obsługa
8 paź 2023

Spełnione oczekiwania, a nawet więcej...

Wszystkie produkty przetestowane w warunkach zgodnych z ich przeznaczeniem. Wszystkie najwyższej jakości.
14 maj 2024
Szybka transakcja bez problemów , zrobiłam również zwrot i czekam na zakończenie. Lubię tu robić zakupy
15 maj 2024
Bardzo dziękujemy za tak przemiły komentarz i wysoką ocenę! Zapraszamy na kolejne zakupy, gdy będzie Pani potrzebowała outdoorowego sprzętu. : )
14 lis 2023
Świetne jest to,że można kupić buty do biegania 38 2/3. Nie 38,czy 39 ,ale to 2/3 plus numer. ŚWIETNE.
Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt, można liczyć na porady. Wszystko w najlepszym porządku. Polecam!
Profesjonalna pomoc w wyborze towaru. Bardzo duży wybór. Ilość rezerwacji 2 szt. mogłaby być większa.

szczegółowe opisy

bardzo szybka wysyłka. opisy na stronie bardzo dokładne co pozwala dopasować produkt do swoich potrzeb
7 paź 2023
Podoba mi się oferta sklepu... znalazłem produkt w swoim guście, sprawny przebieg zakupu . Tak trzymać