Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1187)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

1 paź 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia, wszystko starannie spakowane, wysłane. Mój kotek z prezentu również zadowolony :)

Koty zachwycone 😺

Przydałoby się więcej karm bez kurczaka. Jeden z moich kotow jest uczulony na kurczaka, wiec nawet słowo drob w składzie, bez doprecyzowania, jest podejrzany. Ale indyk, kaczka i inne ptactwo oraz ryby są okej. Myszki jako prezenty mega, panowie wariują, a wiekowi już są (15 lat)
3 paź 2024

Szczęśliwy kotek Koleś

Zamówiłam po raz drugi suchą karmę dla mojego kota i jestem bardzo zadowolona. Szybka dostawa, kotek zajada jak żadną inną z poprzednich. Kupiłam siedmio kilową torbę i mam nadzieję że za trzy miesiące nadal będzie dostępna. Z czystym sumieniem polecam! Pozdrowionka...
4 paź 2024

Doskonała karma, bardzo dobry skład.

Jedzonko bardzo smaczne, koty nie grymaszą, dopominają się ciągle o więcej. Jestem bardzo zadowolona z zakupu, koty nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Mokra karma mogłaby być w większym zróżnicowaniu asortymentowym, zwłaszcza, że mój jeden z kotów nie jada ryb.
saszetki smakują kotu i zjada je do czysta; suche kawałki indyka są ciekawą przekąską, ale się zbytnio kruszą, więc częściej służą jako posypka - ale to też kot je ze smakiem; jest napisane z jakich części mięsa jest karma - nie jest mechanicznie oddzielona itp
Bardzo szybka przesyłka. Super kontakt i czego się nie spodziewałam to do zakupionych smaczków został dodany również prezent dla naszej kotki- super myszka z którą nasza Blue szalała jak opętana 😻 Polecam dla wszystkich kociarzy zamawianie smaczków 👍
Bardzo polecam mokra karmę Animal Island mój kot jak uwielbia. Bardzo dobry kontakt z sprzedawcami, dobra jakość karmy i szybka wysyłka. Miły upominek dla mruczków do każdego zamówienia ;)

10/10

Jedzonko bardzo przypasowało moim łakomczuchom. Dostały również próbkę suchej karmy z kaczki… już wiem że będę musiała ją kupić 😂 Bardzo szybka realizacja. Na pewno jeszcze wrócę. Polecam
To jest najlepsza karma jaka moje koty spożywały od 10 lat . W tej cenie nie ma na rynku tak wspaniałej karmy mokrej jak o suchej. " Kociarze dla kociarz " to coś wspaniałego 👍🫶
18 wrz 2024
Super sklep. Jedzenie dla kotów z najwyższej półki. Zawsze znajdzie się jeszcze drobiazg dla kota. Myszka, próbka karmy. A i kociarzowi też się trafi upominek.
Szybka dostawa. Produkty solidnie zabezpieczone w transporcie. Dobra jakościowo karma. Prezencik dla pupila zawsze się znajdzie co jest bardzo miłe. Polecam :)
1 paź 2024

Helenka zachwycona

Helenka saszetkami zachwycona, z innych firm nie toleruje, a proszę uwierzyć, że próbowała wielu. Prezencikiem w postaci sprężynki, po prostu zachwycona. :)
19 wrz 2024
sprawna realizacja zamówienia i prezent tj. malutka rózowa piłeczka która jest nie za doża - kotek nosi ja w pyszczku ale dość twarda ze jej nie pogryzie .
22 wrz 2024
Dla mnie jesteście cudowni , szybka wysyłka prezenciki dla moich kotków . Wszystko jest pięknie . Macie serca pełne miłości 🐈❤️ Pozdrawiam serdecznie .
Dziękuje! Gioika smakuje nowe jedzenie dzisiaj coś ryba jej nie smakowała ale inne tak. No i zabawki od was to wgl furora cały czas się bawi piłką!
Dziękuję za zabawki i próbki chrupków. Moje koty bardzo je lubię, więc pewnie zakupię większą ilość. Poza tym musy i saszetki...wchodzą jak burza.

Świetne produkty

Zamówiłam pierwszy raz ale jestem bardzo zadowolona a raczej moja kotka jest bardzo zadowolona. Polecam wszystkim ponieważ produkty są świetne.

Moje koty uwielbiają karmę od was. Dosłownie szaleją za nią! Dziękuję też bardzo za gratisy do zamówienia, bardzo miłe z Państwa strony.
4 paź 2024
Bezproblemowy proces zamówienia oraz szybka wysyłka bardzo na plus. Koty bardzo zadowolone ze smaczków. Dziękujemy również za prezent 😄

To moje pierwsze zakupy.Jestem bardzo zadowolona ...I moje koty też.Saszetki ,,przyjęły się".Kotka jadła,aż jej się ,,uszka trzęsły"