Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1187)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

2 paź 2024
Super wszystko ok. Aby bacteria byly lepsze
30 wrz 2024
MS
Mirosława S.
Gorzów Wielkopolski
18 sie 2024
Dora karma, szybka dostawa. Większy wybór karmy mokrej dla kota i fajnie jakby ceny były trochę nizsze
1 wrz 2024
Karma ok ale mój kotek chyba tego nie docenił .
24 lip 2024
Halina S.
Sosnowiec
6 sie 2024
30 cze 2024
Świetny kontakt ze sklepem Karma wysokiej jakości i co ważne smakuje kotu. Jednak muszę odjąć 1 gwiazdkę za dość wąski asortyment. Mam nadzieję, że sklep się będzie rozwijał i w przyszłości będzie można kupić wszystko co potrzebne dla mojego alergika.
11 lip 2024

Dla mojej kici nie pasuje

Karma bardzo dobra, jednak mojej kiciusi tylko smakuje rosół. Kawałki pozostawione mimo rozdrabniania.
7 lip 2024

Mój kot was lubi

szybkość dostawy na tak, brak większej różnorodności jedzenia
12 lip 2024
27 cze 2024
27 cze 2024
21 cze 2024
17 cze 2024
kupiłam karmę suchą oraz saszetki nowe ( indyk, ryba) , niestety jakoś się nie zajadają :( kurczak wchodzi im najlepiej, ale zobaczymy...tak czy inaczej Frida i Fiona pozdrawiają :)