Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1187) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1187)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Dziękujemy z Moli za prezent!

Terminowa dostawa, przesyłka dobrze zabezpieczona. Dodatkowo dostaliśmy prezent :) miły gest. Doceniamy i zrobimy zakupy ponownie!
19 wrz 2024

Polecam…

Bezpiecznie zapakowana paczka ucieszyła mnie najbardziej! A moje koty ucieszyły najbardziej miłe prezenciki. ☺️ Bardzo dziękujemy!
5 paź 2024
Jakość świetna , po zachowaniu kota widać również, że karma pyszna. Bardzo miło , że zawsze jest drobiazg w prezencie na pupila.
Bardzo podoba mi się wasz profesjonalizm i jakość produktów. Bardzo miło jest otrzymać za każdym razem prezent dla kotków.

Karma ma całkiem dobry skład

Karma ma całkiem dobry skład, kotek uwielbia zarówno saszetki jak i musy w puszce. Cena też w miarę przystępna . Polecam !

Polecam sklep

Karma dobrej jakości, którą lubią wszystkie moje koty ( 15 mordek ). Szybka wysyłka i mega upominek w postaci breloka 🙂

Melania zachwycona !!!

Wrażliwy brzuszek mojej Kici trafił wreszcie na coś smakowitego i zdrowego - a Melania ma 18 lat i o zdrowie bardzo dba
4 paź 2024
Szybka dostawa. Miły prezent w środku dla kotów, imienny ! Dobry kontakt ze sklepem. Kotom bardzo smakowało. Polecam
30 wrz 2024
Moja kocia ferajna bardzo dziękuję za pyszne jedzonko oraz zabawki :)ja, ich służka również uradowana z breloczka 😎😎
23 wrz 2024
Wszystko ok. Dostawa bez problemów. Karma Island kotom przypadła do gustu i to bardzo (przynajmniej na razie ;) )
Sucha karma została zaakceptowana przez naszego kota bez problemów jakie wcześniej się zadrżały przy innych karmach
Wszystko mi się podobało, a najbardziej dobra jakość i przystępna cena oraz bardzo szybka realizacja zamówienia
5 paź 2024

Wysyłka bardzo szybko dociera do…

Wysyłka bardzo szybko dociera do klienta wszystkie produkty dla kotków są poprostu świetne mój się zajada

Ekspresowo i z super gratisem :)

Zamówienie wysłane ekspresowo, a do tego przemiły gratis personalizowany dla kotka, serdecznie dziękuję ❤️☺️
18 wrz 2024
Produkty dobrej jakości, które kotek zjada ze smakiem. Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie. Polecam!
2 paź 2024
Dobre suche karmy i saszetki. Szybka realizacja zamówienia + dodatkowo zabawki dla kotów. Dziękujemy :-)
Znalazłam fajny sklep z dobrymi produktami. Jeszcze i prezent dla moich kotków w paczce każdej paczce:)

Myszki

Zamówiłam myszki z kocimiętką,są cudne koty zadowolone,prezenty też się spotkały z uznaniem.pozdrawiam
27 wrz 2024
Jedzonko rewelacyjne, bo wszystkie moje cztery koty są zachwycone i do tego cudowne zabawki. Polecam
2 paź 2024
Szybki czas wysyłki oraz ròżnorodność oferty. Bardzo dobre gatunkowo jedzenie.