matinee.pl- Logo - Opinie

matinee.pl

Opinie (527) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (598)

Super zapakowany. Po wyjęciu z pudła "ożywa", sam się rozkłada. Bardzo ładnie wykonany. Dziś pierwsza noc na nowym materacu, wygodny i na ten moment jestem bardzo zadowolona i myślę że tak zostanie. Dziękuję i polecam.

12 sie 2024
W związku z brakiem możliwości umówienia transportu na konkretny termin, a firma transportowa narzuca mało elastyczny jeden termin w godzinach pracy klienta, odstąpilam od zamówienia

Opinie nt. sklepu matinee.pl

8 sty 2024
10 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
31 gru 2023
28 gru 2023
25 gru 2023
3 sty 2024
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
23 gru 2023
3 sty 2024
Dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z zakupów w naszym sklepie. Życzymy pięknych snów, Zespół Matinee!
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
17 gru 2023
AO
Anna O.
10 gru 2023
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że zakupiony produkt spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
9 gru 2023
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, cieszymy się, że spełnia oczekiwania. Życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
13 gru 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Cieszymy się, że cały proces był źródłem pozytywnych wrażeń. Pozdrawiamy i życzymy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
24 lis 2023
28 lis 2023
22 lis 2023
17 lis 2023
20 lis 2023
Dziękujemy za zakupu w naszym sklepie. Życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
16 lis 2023
6 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu matinee.pl
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie, bardzo się cieszymy, że nasza prokliencka polityka została doceniona. Pozdrawiamy i życzmy samych pięknych snów, Zespół Matinee!
3 lis 2023
6 lis 2023
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Pozdrawiamy i życzmy wielu pięknych snów, Zespół Matinee!
27 paź 2023
25 paź 2023