potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (206) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (206)

Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za tak szczegółową i pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniasz wybór perfum niszowych, zniżkę dla widzów na YouTube oraz naszą staranność. Dziękujemy również za sugestię dotyczącą reakcji na oznaczenia na Instagramie – na pewno weźmiemy to pod uwagę! Proszę pamiętaj, że jako mała firma nie jesteśmy w stanie reagować na wszystkie komunikaty na mediach społecznościowych. Nie dysponujemy zasobami korporacji z dziesiątkami pracowników i nie możemy pozwolić sobie na niektóre działania. Czasami zdarza się również, że wiadomości trafiają do folderu "inne" i są traktowane jak wiadomość od nieznajomego. Serdecznie pozdrawiamy! :)
15 sie 2024

Wspaniałe doświadczenie!

Świetnie zapakowana paczuszka, szybka wysyłka i miła niespodzianka w postaci próbeczki, ponadto muszę zwrócić uwagę na przemiły kontakt i szybką odpowiedź na moje zapytanie. Sklep szybko stał się jednym z moich ulubionych :-)
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak serdeczną opinię! Cieszymy się, że doceniasz staranne pakowanie, szybką wysyłkę oraz niespodziankę w postaci próbki. To dla nas ogromna radość, że kontakt z nami spełnił Twoje oczekiwania. Cieszymy się, że nasz sklep stał się jednym z Twoich ulubionych! Pozdrawiamy serdecznie!
11 sie 2024
Estetyczna stronka. Szybkie wysyłki. Brak problemów z kupowaniem. Proszę o poszerzanie asortymentu. Np. o zapach Shanghai 1930 od Astrophil & Stella..🧡💜🩵 Dziękuję
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i miłe słowa o naszej stronie oraz obsłudze zamówień! Cieszymy się, że zakupy u nas przebiegają bez problemów. Dziękujemy również za sugestię dotyczącą poszerzenia asortymentu. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i z radością rozważymy wprowadzenie tego zapachu do naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie,
18 sie 2024
Szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona. Życzę utrzymywania dalszego bardzo dobrego poziomu obsługi klienta oraz rozszerzania oferty zapachów w sklepie.
20 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej i dobrze zabezpieczonej przesyłki. Zrobimy wszystko, aby nadal utrzymywać wysoki poziom obsługi i z radością będziemy pracować nad poszerzeniem oferty zapachów. Pozdrawiamy serdecznie!
20 sie 2024

Świetna perfumeria szanująca swoich klientów 🙂

Świetna perfumeria szczególnie jeśli lubicie zapachy Gourmand. Rzetelni, bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, lubię robić zakupy w tej perfumerii:)
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą perfumerię, szczególnie. Rzetelność, dobry kontakt i szybka wysyłka to dla nas priorytety, a Twoje zadowolenie to największa nagroda. Pozdrawiamy serdecznie!
Gorąco polecam tego sprzedawcę. Szybka wysyłka, pięknie zapakowane produkty odlewka perfum w prezencie i ręczny podpis. Jestem zachwycona. Polecam
9 sie 2024
Super ze można kupić zapach w pojemności 10 ml .Moim zdaniem to jest odpowiednia ilość do testowania przed zakupem pełnego flakonu😀
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz możliwość zakupu zapachu w pojemności 10 ml. To rzeczywiście świetna opcja, aby przetestować perfumy przed zakupem pełnego flakonu. Cieszymy się, że możemy ułatwić wybór i życzymy udanych testów! Pozdrawiamy serdecznie, Justyna i Dawid
20 sie 2024
Wysyłka ekspresowa. Produkty dobrze zabezpieczone. Ciekawe marki, zapachy dobrej jakości. Oby tak dalej. Życzę powodzenia.
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za miłe słowa i wsparcie! Cieszymy się, że doceniasz naszą wysyłkę, zabezpieczenie produktów oraz naszą kolekcję. Zrobimy wszystko, by nadal spełniać Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za życzenia!
23 sie 2024

Świetny sklep z pięknymi zapachami.

Obsługa wspaniała, na najwyższym poziomie. Właściciele sklepu to ludzie pełni pasji, prezentujący wysoką dbałość o klienta.
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! Bardzo się cieszymy, że nasza obsługa spełnia Twoje oczekiwania. To prawda, wkładamy dużo serca i pasji w to, co robimy, a zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy serdecznie!
20 sie 2024
Pomimo informacji na stronie o wysyłce w ciągu 5 dni, została wysłana szybciej. Zapach śliczny, dobrze zapakowany
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Pamiętaj proszę, że wysyłka jest do 5 dni roboczych, co do zasady staramy się paczki spakować jak najszybciej :) To świetnie, że zapach Ci się podoba i że wszystko dotarło bezpiecznie zapakowane. Dziękujemy za miłe słowa! Pozdrawiamy serdecznie!
22 sie 2024
Szybka i sprawna obsługa oraz szybki kontakt w razie jakichś nieprawidłowości w związku z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi :) Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze! Pozdrawiamy serdecznie!

Bardzo porządna wysyłka

Bardzo ładnie zapakowana wysyłka i dobrze zabezpieczona, wszystko bezproblemowo. Polecam, Marta.
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z pakowania i zabezpieczenia przesyłki. Miło słyszeć, że wszystko przebiegło bezproblemowo. Dziękujemy za polecenie! Pozdrawiamy serdecznie!
21 sie 2024
Polecam sklep i Panią Monikę, śledzę podkasty i od razu nabieram ochoty na testowanie:):):)
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za polecenie :) Mamy nadzieję, że miałaś na myśli Justynę ;)
24 sie 2024
To już moje drugie zamówienie i na pewno nie ostatnie! Serdecznie polecam :)
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za Twoje zaufanie i lojalność! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów i planujesz wrócić. Twoje polecenie wiele dla nas znaczy! Pozdrawiamy serdecznie!
Serdecznie polecam perfumerię, przesyłka ekspresowa, świetnie zapakowana

SUPER PERFUMERIA

Fajny wybór zapachów, idealna obsługa klienta :) czego chcieć więcej?
Asortyment, indywidualne podejście, jestem bardzo zadowolona :)
14 sie 2024

Polecam!

Szybka wysyłka, próbki dobrze zabezpieczone. Zapachy piękne!
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę, staranne zabezpieczenie próbek i że nasze zapachy przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych zapachowych odkryć! Serdeczne pozdrowienia
17 sie 2024

Piękne perfumy

Trwałe nieziemskie perfumy Zapach rewelacyjny Polecam !
20 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że zapach okazał się trwały i nieziemski. To wspaniale, że jesteś zadowolona i polecasz nasze perfumy! Pozdrawiamy serdecznie!
Super obsługa, szybka przesyłka, świetnie zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu potockaperfumery.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi :) . Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy w przyszłości!