potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (235) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (235)

27 sie 2024
Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

28 sie 2024
Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

28 sie 2024
29 sie 2024
Droga Doroto, Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Zazwyczaj nie otwieramy paczek przygotowanych przez producenta przed ich wysyłką. Gdybyś skontaktowała się z nami mailowo, z chęcią byśmy dosłali brakujący zapach lub wymienili cały zestaw na nowy. Z dołączonego zdjęcia wynika, że brakuje tutaj zapachu Blu Mare, natomiast wspomniany przez Ciebie zapach ciasteczkowy, Bianco Latte, jest w zestawie. Wkrótce napiszemy do Ciebie z propozycją rozwiązania tej sytuacji i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś była w pełni zadowolona z naszych działań. Prosimy o bezpośredni kontakt w przyszłości, abyś nie musiała martwić się przez tak długi czas po dostawie :) Serdecznie pozdrawiamy, Justyna i Dawid
19 sie 2024
Perfumy są śliczne, ale sam flakon 10ml beznadziejny. Zacina się przy rozpylaniu i psika nie tam gdzie trzeba, albo za mocno albo za lekko.
20 sie 2024
Droga Karolino, Dlaczego nie skontaktowałaś się z nami w tej sprawie? To pierwsze takie zgłoszenie reklamacyjne spośród kilku tysięcy wysłanych przez nas buteleczek. Niemniej jednak każdy problem naszych klientek (i klientów też 😉) jest dla nas priorytetem i chcemy go jak najszybciej rozwiązać. Reklamacje, uwagi do zamówienia, zwroty itp. można zgłaszać na maila potocka.order@gmail.com. Gdybyś napisała do nas wcześniej, od razu wysłalibyśmy Ci nowy atomizer, abyś mogła wymienić uszkodzony. Pamiętaj, proszę, że choć nie jesteśmy producentem opakowań, bierzemy pełną odpowiedzialność za wysyłane produkty i zależy nam, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Wyślemy do Ciebie maila z prośbą o kontakt w tej sprawie i dołożymy wszelkich starań, aby pozytywnie rozwiązać tę sytuację. :) Pozdrawiamy serdecznie, Justyna i Dawid Potocka Perfumery
22 sie 2024
23 sie 2024
Dzień dobry Bożeno, czy możemy prosić o informację co w naszej usłudze Ci się nie podobało, że dałaś ocenę 3/5? Chcemy się stawać coraz lepsi i jeśli ktoś nie jest zadowolony z naszej usługi to z chęcią chcielibyśmy się dowiedzieć z jakiego powodu, żeby móc to naprawić i ulepszyć w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na kontakt z Twojej strony :)