krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (3392) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5521)

Nieważny

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

27 wrz 2023
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
27 wrz 2023
Aneta K.
Myszków
24 kwi 2024
25 kwi 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, paczka wyszła od nas w terminie zgodnie z zamówieniem do paczkomatu za pobraniem. Niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów a już tym bardziej Inpostu. Nie mamy informacji od Inpostu czemu nie doręczyli tej paczki do paczkomatu, czy została po drodze uszkodzona lub zagubiona. Żeby nadać taką paczkę ponownie lub zwrócić pieniądze czekamy aż paczka do nas wróci, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, ze finalnie dostałaby Pani dwie paczki. Ocena jest dla nas krzywdząca, my zrobiliśmy wszystko co w danym momencie mogliśmy zrobić. Pozdrawiam Kasia
3 lut 2024

Niezgodność produktu z opisem

Przyszło mi etui z wzorem , który na stronie wyglądał pięknie. Gdy etui do mnie dotarło wzór wygląda jak by leżał na słońcu . Niestety nie wygląda to ładnie . Reklamowałam pierwsze etui i dostałam odpowiedź że przyślą mi nowe . Niestety drugie etui wygląda tak samo zżółknięte jak pierwsze.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, faktycznie zdjęcie dość znacznie odbiega o tego co pani dostała. z mojej strony mogę tylko Panią przeprosić i proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu zwrotu środków za to etui, w wiadomości proszę o podanie nr konta. Pozdrawiam Kasia
Produkt niespelniajacy swoich funkcji (etiu z magnesem i uchwytem, ktore wypadają przy minimalnym dotknieciu) i myślę, że sklep to doskonałe wie a i tak wystawia go do sprzedaży. Otrzymałam zwrot jednak musiałam się upomiec bo początkowo zwrócono mi tylko 10 zł.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdego etui przed wysyłka ale jeżeli mamy tylko jakiś sygnał od klientów, ze coś jest nie tak to od razu jest to weryfikowane i wysyłana jest paczka reklamacyjna ze sprawdzonym etui. Jeżeli chodzi o wysokość zwrotu, to zgłoszenie dotyczyło etui dlatego została oddana część pieniędzy bo w komplecie było jeszcze szkiełko na ekran, którego nie obejmowała Pani reklamacja. Pozdrawiam Kasia