krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (3411) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5546)

Nieważny

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

13 paź 2023

Nakładka Chrome Magsafe Iphone 12 złoty+ szkło

Kontakt ok, informacje o zakupie, przesyłce ok, sam zakup cena ok. Niestety cena adekwatna do jakości po 3 dniach już zaczyna odchodzić "złoty" kolor z etui podejrzewam, że za kilkanaście dni etui będzie wyglądać fatalnie i wyląduje w koszu.
13 paź 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym uszkodzeniem etui na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
13 sty 2024
Zamówienie opłaciłem 4.01 do dziś tj 13.01 nie otrzymałem przesyłki firma tłumaczy że to klient wybiera opcje dostawy a nie ja , co nie zmienia faktu że towaru nie otrzymałem , radzę nie wybierać Poczty jako dostawcy.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, paczka została wysłana zgodnie z zamówieniem listem poleconym, ze statusu paczki wynika, że od 10.01 paczka jest w doręczeniu, znajduje się w UP Goleniów 1. Składamy dzisiaj interwencję na Pocztę, jeżeli paczka nie dotrze do środy prosimy o kontakt pod nr telefonu 690476588 w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej i ich terminów doręczania paczek. Pozdrawiam Kasia
25 paź 2023
Zakupione etui jest przezroczyste, natomiast w opisie było podane że jest srebrne. Okazało się, że kolor srebrny dotyczy tylko brokatu. Na czarnym telefonie przezroczyste etui wygląda słabo.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, na zdjęciach poglądowych jest widoczne, że etui jest bezbarwne a tylko brokat jest w kolorze srebrnym ale jeżeli etui Pani nie odpowiada prosimy je do nas odesłać, zwrócimy pieniądze. Pozdrawiam Kasia
Wysłane folie na ekran telefonu są fatalne. Źle docięte nie można oderwać od zabezpieczenia. Odkleiły się po chwili na rogach, "bąble" nie schodzą, jakiś pasek na środku ekranu. Fatalne.
Niekompletne zamówienie. Brak jednego szkła na ekran oraz zaślepki gniazda typu c. Poczta mail adresata nie odbiera już wiadomości z uwagi na zapchana skrzynkę. Slaboo
26 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, niestety nigdzie nie widzimy wiadomości od Pana a e-maile spływają do nas cały czas bez zakłóceń, więc nie wiem na jaki adres e-mail wysłał Pan tą wiadomość. Dziś wysyłamy paczkę z brakującym towarem. Pozdrawiam Kasia
tragedia zamówiłam dwa zamówienie żadne nie przyszło były one zamawiane w listopadzie jest grudzień i nic a napisać w było że dotrze w kilka dni roboczych
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, zgodnie z zamówieniem paczki zostały wysłane w ciągu 1 dnia roboczego, oba zamówienia zostały wysłane listem poleconym Poczty Polskiej. W statusach przesyłek jest widoczne, że zostały przekazane na pocztę. Niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej i czas dostarczania przesyłek. Dziś składamy interwencję na Pocztę, jeżeli paczki nie dotrą do czwartku prosimy o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczek reklamacyjnych. Pozdrawiam Kasia
Jeszcze nie odebrałam paczki bo popełniłam błąd w zamówieniu a Pani w aplikacji krótki to skwitowała : trzeba patrzeć co się kupuje wstyd
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przejrzałam cała korespondencję e-mail z Panią i nie widzę, tam nigdzie takiego sformułowania. Nie mogliśmy już nic zmienić w zamówieniu ponieważ paczka już od nas wyszła. Wysyłamy to co zostało zakupione, nie ingerujemy w zamówienia, chyba, że na prośbę kupującego jeżeli taka paczka znajduje się jeszcze u nas. Przykro mi za niedogodności, ale nie mieliśmy już możliwości naprawić Pani błędu przy zamówieniu. Jak paczka do nas wróci, koleżanka będzie się kontaktować z prośbą o podanie konta, żeby zwrócić pieniądze za zamówienie. Pozdrawiam Kasia
3 lut 2024
Szybka przesyłka nic poza tym. Szyby się odklejają po kilku godzinach a nie wspomnę o pomyłce przy pakowaniu i mam odwrotność zamowienia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie, do działu obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, zdjęć co nie pasuje w zamówieniu, opisać problem w celu weryfikacji i rozpatrzenia reklamacji. Pozdrawiam Kasia
7 paź 2023
Niestety otrzymałem inny towar niż zamówiłem. To że zareagowano szybko na moją reklamację jest ok. ale nie powinno do tego dojść.
DJ
Dawid J.
Iława
30 kwi 2024
Szkła są za duże. W 21 wieku bardzo trudno kupić szkła do typu telefonu - taka sytuacja Tak jak na zdjęciu. Po całej krawędź.
30 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl oraz z ustawień telefonu z widoczna nazwą modelu jaki Pan posiada, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
Niestety przesyłka nie dotarła. Od 15 lutego czekam. Śledzić ją można było tylko do monentu nadania. Potem ślad się urwał.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Paczka została wysłana przez nas w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia listem poleconym. Przybliżony czas na dostarczenie takiej paczki to około 5 dni roboczych, niestety nie mamy wpływy na pracę Poczty Polskiej i jej dotrzymywania terminów doręczania przesyłek. Cieszę się, że mimo problemów i zgłoszonej interwencji zamówienie dotarło do Pani. Pozdrawiam Kasia
24 paź 2023
Niestety zamówienie jeszcze nie doszło. Czy jest możliwość sprawdzenia przyczyny? Wg śledzenia przesyłki poczta utknęła..
25 paź 2023
Dzień dobry, faktycznie ze statusu wynika, że paczka gdzieś utknęła, niestety nie mamy wpływu na pracę Poczty Polskiej. Zgłosimy interwencję na Pocztę jeżeli do jutra nic się nie zmieni prosimy o kontakt w piątek na shop@krainagsm.pl lub pod nr telefonu 690476588 w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
24 gru 2023
folia hydrożelowa była przecięta w połowie. Ogólnie produkt wadliwy. Zdjęcie bym wysłał ale niestety produkt wyrzuciłem.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, folia zewnętrzna jest przecięta dla łatwiejszego montażu. Właściwa folia, która jest montowana na telefonie jest w całości. Do foli została dołączona instrukcja montażu wraz z kodem QR do filmiku na którym koleżanki pokazują w jaki sposób poprawnie zamontować folię. Co do wadliwości towaru nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować, podstawa do reklamacji są zdjęcia. Pozdrawiam Kasia

Niezgodności z opisem

Wysłano mi trochę inny produkt niż przedstawiony w ofercie. Inny z kolei nie był w pełni kompatybilny z moim telefonem.
31 sty 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć otrzymanego towaru z widocznym niedopasowaniem, niezgodnością na shop@krainagsm.pl. Proszę również o zdjęcie z ustawień telefonu z widoczna nazwa modelu jaki Pan posiada. Zweryfikujemy problem i będziemy się kontaktować. Pozdrawiam Kasia
28 gru 2023
Etui nie pasuje na aparat i jest lekko przetarte i brakuje wycięcia na latarkę, szkło hartowane idealne
28 gru 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o przesłanie zdjęć jak etui wygląda na telefonie oraz z ustawień telefonu jaki model Pani posiada na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji. Uszkodzenie na etui jest jak najbardziej widoczne i możemy wysłać w ramach reklamacji bez uszkodzeń tylko musimy potwierdzić model telefonu bo wizualnie etui pasuje do Realme GT Master Explorer i nie brakuje na nim żadnego wycięcia. Pozdrawiam Kasia
17 gru 2023

I don't have my phone

My order has not been delivered, I ordered glass for an iPhone 15 pro max.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, Ze statusu paczki wynika, że Urząd Pocztowy w Warszawie zawrócił do nas paczkę. Nie znamy powodu takiej decyzji albo paczka została uszkodzona albo był błędny adres. Jak paczka do nas wróci będziemy się kontaktować. Pozdrawiam Kasia
30 wrz 2023

Szybka zbita jak odpakowalam....źle…

Szybka zbita jak odpakowalam....źle zapakowane, nie była wystarczająco zabezpieczona do wysyłki....
2 paź 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
ŻENUJĄCE - BRAK KONTAKTU ODNOŚNIE ZAMÓWIENIA NA PODANY NR Z PROFORMY NIE MOŻNA DOKONAĆ PŁATNOSCI
13 kwi 2024

Brak kontaktu ze sprzedającym

Szkło ochronne na telefon przyjechało potrzaskane. Na maila z reklamacją nikt nie odpowiedział.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Poprosiłam koleżankę o weryfikację Pani opinii, niestety nigdzie nie możemy znaleźć wiadomości od Pani. Proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl lub na nr telefonu 690476588, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
10 lis 2023
Tylko ze szkła nie jestem zadowolony, bo jak przykleiłem to wykłada tak jakby było popsute
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, W szkiełku nie ma co się popsuć, chyba, że przyszło pęknięte. Proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl w celu zweryfikowania problemu. Pozdrawiam Kasia