krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (3392) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5521)

Nieważny

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

Produkt bardzo dobry,ale czas dostawy bardzo długi.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
Szkło hartowane do Xiaomi 12C przyszło pęknięte
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt z działem obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, w wiadomości proszę przesłać zdjęcia uszkodzonego towaru, jest to podstawa do reklamacji i wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
Tydzień czekam za zamówieniem. Trochę za długo.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. paczka wyszła od nas 7.12. Od tego czasu jest w rękach Poczty Polskiej i niestety nie mamy wpływu na ich pracę. Ze statusu wynika, że dziś powinna trafić do punktu odbioru. Pozdrawiam Kasia
7 maj 2024
Szklo nie pasowało na xiaomi 13bylo za małe
8 maj 2024
Dzień dobry, szkiełko, które jest w zestawie z etui jest mniejsze od wyświetlacz telefonu, na płaską część ekranu bez zaokrąglonych boków. Taka informacja jest umieszczona w opisie produktu. Pozdrawiam Kasia
nie wnoszę uwag, jestem zadowolony z usługi
10 gru 2023
Etui pasuję idealnie ale szkiełko stłuczone
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłania zdjęcia z widocznym uszkodzeniem szkiełka na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
W etui nie ma wycięć tam gdzie potrzeba
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem oraz z ustawień telefonu z widoczną nazwą modelu jaki Pani posiada. Jest to podstawa do reklamacji. Pozdrawiam Kasia
Szybsza realizacja zamówionych towarów
18 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, zamówienie zostało złożone 06.01, wysyłka nastąpiła 7.01, paczka została przekazana Poczcie Polskiej i od tamtej pory jest w transporcie, niestety nie mamy wpływu na prace Poczty i ich wywiązywania się z terminów dostaw. Zdecydowanie trwa to już za długo, dlatego proszę o kontakt pod nr telefony 690476588, w celu uzgodnienia ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
Niestety szkło ochronne było połamane.
31 sty 2024
Dzień dobry, przekazuję Pani sprawę do działu reklamacji i zlecam wysłanie paczki reklamacyjnej ze szkiełkiem. Paczka powinna być jutro do odbioru. Pozdrawiam Kasia
25 gru 2023
Do tej pory nie otrzymałam zamówienia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane zgodnie z zamówieniem listem poleconym Poczty Polskiej, czas na dostarczenie takiej paczki to około 6 dni roboczych, paczka została wysłana 18,12. Ze względu na okres świąteczny czas doręczenia takich przesyłek niestety się wydłużył, niestety nie mamy wpływu na pracę poczty. Jeżeli paczka nie dotrze do końca tygodnia proszę o kontakt po nowym roku na shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam Kasia
17 mar 2024
Przysłali nie te etui. Szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Z informacji, które są na Pani karcie zamówienia widzę, że zostały już zwrócone pieniądze za zamówienie. Pozdrawiam Kasia

zbita szybka

Szybka która zamówiłam przyszła zbita
16 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego szkiełka na shop@krainagsm.pl to jest podstawa do reklamacji i wysłania paczki reklamacyjnej ze szkiełkiem. Pozdrawiam Kasia
Jakaś informacja że paczka przyszła ?
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, paczka zostana wysłana listem poleconym Poczty Polskiej, ze statusu paczki wynika, że 14.12 listonosz podjął próbę doręczenia paczki ale nikogo nie zastał w domu i zostawił awizo, na chwilę obecna paczka czeka do odbioru na poczcie. Pozdrawiam Kasia
3 mar 2024
szkło ochronne otrzymałam uszkodzone
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt z działem obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, do wiadomości proszę dołączyć zdjęcie z widocznym uszkodzeniem towaru, jest to podstawa do reklamacji i wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
4 sty 2024
Towar niezgodny z ofertą na stronie.
Szkło hartowane przyszło pęknięte
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki towaru. Pozdrawiam Kasia
15 lis 2023
Zła jakość produktów nie polecam.
16 lis 2023
Dzień dobry, dziękuję za rozmowę telefoniczną. Szkoda, że nie udało nam się jej dokończyć. Zawsze staramy się rozwiązać problemy z towarem. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiam Kasia
7 sty 2024
Wysyłacie niesprawne słuchawki
8 sty 2024
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o kontakt na shop@krainagsm.pl lub pod nr telefonu 690476588 , proszę opisać problem, koleżanki pomogą lub wyślą paczkę reklamacyjną. Pozdrawiam Kasia
Produkt przyszedł uszkodzony.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Dziś wysyłamy paczkę reklamacyjną z nowym etui. Pozdrawiam Kasia
Długo się czeka na przesyłkę
3 sty 2024
Dzień dobry, zamówienie zostało wysłane listem poleconym 27.12, czas na dostarczenie to około 6 dni roboczych , przez wzgląd na okres świąteczny czas doręczenia może się troszkę wydłużyć. Dziś jest 5 doba i ze statusu wynika, że dziś najdalej jutro listonosz powinien przynieś paczkę do domu. Niestety nie mamy wpływu na prace Poczty Polskiej i ich terminów doręczania przesyłek. Pozdrawiam Kasia