easytoys.pl

Opinie (416) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

5 cze 2024
Firma 100% OK. Porządnie traktuje klienta...wysyłka od ręki...na drugi dzień była paczka. Spełnia przyrzeczenie dyskrecji. Gdy przyszła paczka sam tylko przypuszczałem co to jest. Trochę lepsze opisy ofert mogły by być. Głównie w przypadkach gdzie wchodzą w grę wymiary, Owszem można w gwarancji zwrócić ale czy o to chodzi by zwracać po zakupie. Taka furtka jest ok. ale w ostateczności. .... drugie to koszt przesyłki ale cóż...jest szybko i dyskretnie

Zamówienie złożone zostało 12 lutego. 16 lutego pierwszy telefon (z mojej strony) w związku z brakiem zmiany statusu zamówienia (produkt nie został wysłany). Kolejny telefon 22 lutego - status zamówienia wciąż bez zmian. Zaproponowano zwrot środków. Rozumiem absolutnie wszystko, ale w związku z jakimikolwiek trudnościami, uważam że po Państwa stronie jest chociaż poinformowanie, że zamówienie zostanie dostarczone z opóźnieniem (mam na myśli informację OD PAŃSTWA, bez potrzeby telefonowania aby dowiedzieć sie o co właściwie chodzi). Przy potwierdzeniu zamówienia przewidywana data doręczenia była wskazana na 15 grudnia. Do 22 absolutnie żadnego kontaktu z Państwa strony. Zdecydowanie nie zamówię już więcej produktu i z żalem, ale nie poleciałbym nikomu. Aktualnie czekam na zwrot środków i mam nadzieję, że to odbędzie się terminowo. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu easytoys.pl

25 maj 2024
24 maj 2024
22 maj 2024
11 cze 2024

The delivery time is enormous.

The delivery time is enormous—it's been more than two weeks now, and the package hasn't been sent yet. If I knew, I would buy somewhere else.
12 cze 2024
Dear Łukasz , Thank you for your review We apologize for the inconvenience you have experienced. You are right, something is indeed wrong here. We will contact you as soon as possible to provide a solution. Our standard delivery time is 3-5 business days, so it is concerning that your tracking code has not moved for over two weeks. We understand your frustration and regret that this situation has caused you to consider purchasing elsewhere. Thank you for your patience and understanding. We will do our best to resolve this issue quickly. Sincerely, Ellen
18 cze 2024
Nie było pełnej informacji o produkcie a dokładnie że jest potrzebna lądowarka
19 cze 2024
Droga Xenia, Dziękujemy za recenzję. Skontaktujemy się z Tobą drogą mailową. Pozdrawiam serdecznie, Sabina - Obsługa klienta
17 cze 2024
Zbyt długi czas czekania na zamówienie
19 cze 2024
Droga Weroniko, Dziękujemy za recenzję i przepraszamy za niedogodności. Niestety, nastąpiło opóźnienie w wysyłce paczki. Nie mamy wpływu na dostawę, gdy paczka jest już w rękach przewoźnika. Z poważaniem, Sabine Obsługa klienta
16 cze 2024
19 cze 2024
Droga Natalio, Dziękujemy za recenzję i przepraszamy za niedogodności. Skontaktowaliśmy się z przewoźnikiem i przesyłka została dostarczona do punktu odbioru. Tam paczka pozostanie przez tydzień. Pozdrawiam serdecznie, Sabine - obsługa klienta
7 cze 2024
7 cze 2024
Oh, wygląda na to, że nie do końca spełniliśmy Twoje oczekiwania! Chętnie dowiem się, co poszło nie tak i jak możemy ulepszyć ten dzień. Czy chciałbyś się z nami skontaktować? Pozdrawiam serdecznie, Adriën
6 cze 2024
27 sty 2024

Otouch: Ninja 2

To prawdopodobnie jeden z najlepszych zakupow w zyciu, rzecz niemozliwie odprezajaca, wreszcie moge "wyprowadzac pieska na spacer" rownoczesnie czytajac ksiazke lub ogladajac serial, albo po prostu cieszyc sie tymi wspanialymi doznaniami jakie zapewnia ten sprzet.
10/10 - wszystko super Jeden produkt był uszkodzony (przestał działać podczas pierwszego użycia), a obsługa klienta po rozmowie telefonicznej wysłała nowy produkt na swój koszt. Polecam!
wszystko ładnie i pięknie. Jedyne, co mogłabym zasugerować to możliwość wysyłki do paczkomatu. Z tego, co pamiętam, to mogłam wybrać opcję jedynie kurierską
Wysokiej jakości produkt Kuleczki bardzo przyjemne w dotyku i łatwe w utrzymaniu czystości. Z pewnością to nie będzie ostatni zakup w owym sklepie.