easytoys.pl

Opinie (416) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (416)

5 cze 2024
Firma 100% OK. Porządnie traktuje klienta...wysyłka od ręki...na drugi dzień była paczka. Spełnia przyrzeczenie dyskrecji. Gdy przyszła paczka sam tylko przypuszczałem co to jest. Trochę lepsze opisy ofert mogły by być. Głównie w przypadkach gdzie wchodzą w grę wymiary, Owszem można w gwarancji zwrócić ale czy o to chodzi by zwracać po zakupie. Taka furtka jest ok. ale w ostateczności. .... drugie to koszt przesyłki ale cóż...jest szybko i dyskretnie

Zamówienie złożone zostało 12 lutego. 16 lutego pierwszy telefon (z mojej strony) w związku z brakiem zmiany statusu zamówienia (produkt nie został wysłany). Kolejny telefon 22 lutego - status zamówienia wciąż bez zmian. Zaproponowano zwrot środków. Rozumiem absolutnie wszystko, ale w związku z jakimikolwiek trudnościami, uważam że po Państwa stronie jest chociaż poinformowanie, że zamówienie zostanie dostarczone z opóźnieniem (mam na myśli informację OD PAŃSTWA, bez potrzeby telefonowania aby dowiedzieć sie o co właściwie chodzi). Przy potwierdzeniu zamówienia przewidywana data doręczenia była wskazana na 15 grudnia. Do 22 absolutnie żadnego kontaktu z Państwa strony. Zdecydowanie nie zamówię już więcej produktu i z żalem, ale nie poleciałbym nikomu. Aktualnie czekam na zwrot środków i mam nadzieję, że to odbędzie się terminowo. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu easytoys.pl

8 lut 2024
szybka wysyłka, dobre zabezpieczenie paczki
13 kwi 2024
Szybka i dyskretna realizacja zamówienia .
5 sty 2024
Super sprzęt i super zabawa z nim. Polecam
25 lut 2024
Wszystko OK. Polecam! Przesyłka dyskretna
Dyskrecja przesyłki i jakość produktów
Sprawnie, szybko, dyskretnie, polecam
Wszystko, szybko i sprawnie. Polecam.
30 kwi 2024
Wszystko ok, szybka dostawa.
13 kwi 2024
Dobra obsługa i szybka dostawa
Szybka realizacja zamówienia
Wszystko szybko i sprawnie
Bezproblemowo i w terminie
AS
Aga S.
Kraków
21 sty 2024
Szybka i dyskretna dostawa.
Szybka dostawa zamowienia
Świetnej jakości artykuły