sklep.zolta.pl

Opinie (3019) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3019)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

22 sie 2024
Jeśli nie macie towaru na stanie, to nie ogłaszajcie go na stronie! Kupiłam i okazało się, że nie jest dostępny towar.
27 sie 2024
Słaba jakość, brzydki zapach, produkt wygląda inaczej niż na zdjęciach
1 wrz 2024
Opakowanie prezentu przyszło uszkodzone w 2 miejscach.
szybsza dostawa
28 sie 2024
26 sie 2024
26 sie 2024
21 sie 2024
6 sie 2024
Wszystko było super, zamówiony towar dostarczony został bardzo dobrze zabezpieczony. Wszystkie elementy są kompletne. Towar jest bardzo dobrej jakości.
1 sie 2024
Przepiękny żyrandol. Szybka wysyłka, towar super zabezpieczony na czas transportu. Sprawna realizacja zamówienia. Polecam zakupy w tym sklepie 👍
19 sie 2024
Mimo trudności z płatnością zamówienie trafiło do nas. Produkt cudowny, dający dużo radości. Pełen ciepła. Przyjazny produkt dla każdego.
22 lip 2024
przydało by się dostosować opakowanie do towaru - zbyt lekkie pudełko pod wpływem ciężaru rozpada się w transporcie
28 lip 2024
Jedyna rzecz do jakiej mozna się uczepić to brak drewnianego drążka w hamaku. Poza tym wszystko ok, jak na zdjęciu.
25 lip 2024
Super kontakt, pani z biura obsługi SUPER!!! Jeden szczegół, jak jest kilka paczek wysyłajcie jednym transportem.
5 sie 2024
Zamówienie bardzo szybko zrealizowane i dostarczone pod wskazany adres. Lepiej chyba nie można.
2 sie 2024
Nie ma problemu ze zwrotem, szybko wysłana paczka jak i również szybki zwrot pieniążków