sklep.zolta.pl

Opinie (2987) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2987)

22 maj 2024
Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania

27 maj 2024
Zakup dokonany 20 maja - informacja na stronie wysyłka 24h. Dzwoniąc w piątek tj 24 maja dostaję informację, że w sklepie są opóźnienia i wysyłka nastąpi dzisiaj czego potwierdzeniem ma być e-mail. E-maila nie ma. Dzwonię w poniedziałek 27 maja - po 2h oczekiwaniu na linii dostaję informację, że wysyłka wyjdzie dopiero dzisiaj. Proponuję zmienić informacje na stronie o datach wysyłki i pracownice wprowadzające klienta w błąd.

Opinie nt. sklepu sklep.zolta.pl

19 maj 2024
13 cze 2024

Złożyłam reklamację 25 maja, brak odpowiedzi

Złożyłam reklamację 25 maja, ale niestety do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jestem bardzo rozczarowana takim serwisem!!!
13 cze 2024

Nie polecam! Oszuści!

Nie! Nie! I jeszcze raz nie! Produkt przyszedł totalnie zmasakrowany, paczka nawet nie była porządnie zaklejona! Nie przyjęłam paczki żeby nie zostało mi zarzucone że to ja coś popsułam. Pieniądze miały być 3-5 dni roboczych od dostarczenia zwrotu na koncie i... Oczywiście pieniędzy nie ma. Na maile nie odpowiadają, telefonów nie odbierają. Jeśli nie dostanę zwrotu do końca tygodnia sprawa trafi do windykacji, jeśli to nie podziała spotkamy się najwyżej w sądzie...
21 maj 2024
Po pierwsze doszło do pomyłki. Syn dostał zamiast kijka do telefonu - 15 kg. masy tynkarskiej ogniochronnej. Taka przesyłkę otrzymał będąc w sanatorium 13 latek. Teraz codziennie otrzymuję powiadomienia, że paczka nie została przeze mnie opłacona. Zapłaciłam oczywiście w dniu zamówienia. Będę musiała Państwu chyba przesłać skrina odnosnie przelewu i potwierdzenie które otrzymałam na maila.Przykro mi.
4 cze 2024

Nie otrzymałam opłaconego zamówienia, a zamówiłam 6 krzeseł…

W dniu 27 maja zamówiłam 6 krzeseł ogrodowych i dokonałam płatności. I do dnia dzisiejszego nie otrzymałam tych krzeseł, ani żadnej informacji kiedy je otrzymam i czy w ogóle je otrzymam. Najpierw więc chciałabym otrzymać zakupione krzesła i chciałabym, aby ich jakość była prawidłowa. Będę też wdzięczna za realizację mojego słusznego wyżej wymienionego pragnienia.
17 cze 2024

Niekompletny produkt

Otrzymałam krzesła do złożenia bez wielu istotnych elementow- brak elementów B i D. Sklep nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Pisałam że chciałabym aby dosłali brakujące elementy, załączałam zdjęcia niekompletnego produktu. Nie ma odpowiedzi. Poproszę o dosłanie brakujących 4elementow B i 8 elementów D. Dziękuję
28 maj 2024
Traktowanie klienta - katastrofa : zerowa możliwość kontaktu , oferta publikowana jest tylko wabikiem na wyciąganie pieniędzy , tu wszystko należy zmienić bo - nawet pomijając aspekt finansowy - okradacie klientów z czegoś więcej . Tak funkcjonująca firma (?) powinna zniknąć z rynku .
27 maj 2024
Zamówienie płacone i wygenerowane tydzień temu. Do tej pory żadnej informacji o statusie zamówienia. Na infolinie da się dodzwonić, na maile nie odpowiadają. W piątek udało misie po pół godisny dodzwonić i miałam informacjd że będzie wysłane do poniedizalku i do dziś nic
31 maj 2024
Otrzymany towar nie był zgodny ze złożonym zamówieniem. Zamówiłam cztery jednakowe krzesła. Otrzymałam dwa inne i dwa inne. Przed wysyłką towaru sklep nie poinformował mnie o sytuacji. Ani nie zapytał czy zgadzam się na takie rozwiązanie.
30 maj 2024
Tablica dla dziecka przyszła uszkodzona, pęknięta półka. Niestety brak czasu na ponowne zamówienie, Dzień Dziecka niebawem. Jestem rozczarowa. Aczkolwiek przesyłka bardzo szybko przyszła.
27 maj 2024
Obsługa na 5 -niestety towar to makabryczne zero.Zablokowana strona wydruku podczas wyboru-i do dzisiaj-co doprowadza do złej decyzji.I to była nasza najgorsza z najgorszych decyzja
4 cze 2024
Czekam już ponad tydzień na zamówienie, żadnego odzewu ze strony sklepu żadnej odpowiedzi na emeil któryś z kolei ,porażka aż się boję czy wogole dostanę przesyłkę, nie polecam
5 cze 2024
Przesyłka kupiona celowo z droższą ale szybszą wysyłką została wysłana dopiero po prawie tygodniu - po moim kontakcie ze sklepem bo w innym przypadku pewnie trwałoby to dłużej
30 maj 2024
deklarowany czas dostawy a realny to żart - będę musiał zrezygnować z zamówienia - na infolinii informacja że dzisiaj wyjdzie, jutro wyjdzie a od tygodnia czekam i nie wyszło
31 maj 2024

Utrudniony kontakt telefoniczny i emailowy

Przez trzy dni próbowałem się dodzwonić na podany do kontaktu z firmą numer telefonu w sprawie błędu w fakturze i niestety nie było to możliwe. Zamówiony towar otrzymałem.
26 maj 2024
Lampy jednak nie ma, kontakt poprzez e-mail który trafił do spamu, zwrot środków poprzez przelew który przez tydzień nie dotarł. Tragedia.
24 maj 2024
Pomimo zrealizowania płatności nie otrzymałam zamówionego towaru. Nie odpisujecie na maile. Proba kontaktu telefonicznego tragedia
10 cze 2024

Bluza przyszła mokra i brudna

Bluza przyszła mokra, brudna z wadą przy rękawie. Była na prezent.. musieliśmy ją wyprać i pozszywać mankiet
1 cze 2024
Przesłać informacje dla odbiorcy z jakiego powodu paczka została anulowana.Trudny kontakt telefoniczny.