tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

5 sty 2024
Pierwsze użycie produktów i pozytywne odczucia- bardzo dobrze się wchłaniają, nie ma uczucia lepkości, można od razu założyć ubranie. Bardzo ładny, delikatny zapach.

Bardzo dobre kosmetyki.

Szampony i odżywki do włosów są świetne, skuteczne i pięknie pachną. Serum do twarzy też ma piękny zapach i szybko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
10 mar 2024
Szybkość realizacji zamówienia, informowanie na bieżąco na jakim etapie realizacji jest zamówienie, doskonała jakość produktów, różnorodność asortymentów, rabaty.
DOBRY TOWAR ZA DOBRE PIENIĄDZE JESTEM FANKĄ TEJ FIRMY OD LAT I ZOSTANĘ TAK DŁUGO JAK BĘDZIE ISTNIAŁA GRATULUJĘ TRZYMANIA DOBREJ MARKI I PROSZĘ TEGO NIE ZMIENIAĆ
EK
Rewelacyjne są kremy do rąk, zwłaszcza regenerujący krem-opatrunek do rąk; świetny jest również krem modelujący kontur oczu - działa skutecznie, nie alergizuje.
16 maj 2024
Kontakt z klientem, informowanie o przygotowaniu przesyłki, bonusy.Dzialania firmy są profesjonalne ,tak trzymać . pozdrawiam
30 mar 2024

Profesjonalizm

Produkty dobrze zabezpieczone na czas transportu, szybka wysyłka. Przejrzysta strona internetowa z dokładnym opisem produktów co bardzo ułatwia wybór. Polecam
Dzień dobry. Uważam, że na ocenę jakości produktów jest za wcześnie. Stosuję kremy do rak dopiero kilka dni a serum do twarzy jeszcze nie zaczęłam. Pozdrawiam
17 maj 2024
Kosmetyki z fantastycznym działaniem! Uwielbiam wszelkie sera do twarzy i kosmetyki anty-celullitowe i ujędrniające firmy Tołpa. Efekty są szybko widoczne.
Transport , zapakowanie, wszystko ok. Na temat produktów trudno wypowiadać się tak szybko, ponieważ nie zdążyłam jeszcze wyrobić sobie na ich temat zdania.

Pełne zadowolenie

Szybka dostawa, ładnie zapakowane (jednak nie jestem fanką tych piankowych wypełniaczy), ceny lepsze niż w sklepach stacjonarnych czy nawet innych online.
23 mar 2024
Zamawiałam po raz pierwszy i otrzymałam e terminie o skuteczności trudno na razie powiedzieć ale używałam inne preparaty Waszej firmy i mnie odpowiadają
Wszystko ok - intuicyjna strona, sprawna wysyłka, paczka dobrze zabezpieczona i to bez plastiku. Co do kosmetyków - za wcześnie, by oceniać skuteczność.
Wszystkie produkty są bardzo fajne, nie wszystkie jeszcze zostały użyte, ale ładnie pachną. Mam nadzieję że będą super jak pozostałe które zamawiałam.
1 kwi 2024
Polecam!! Bardzo dobre kosmetyki, jestem bardzo zadowolona z zakupów. W końcu coś mi się sprawdziło na mój trądzik z którym walczę od dłuższego czasu.
Szczególnie podoba mi się szampon do włosów przetłuszczających się. Rewelacyjny! Głowa nie swędzi, a włosy są o kilka dni puszyste, nie tłuszczą się!
Kosmetyki Państwa firmy nie tylko są świetne jakościowo, ale też działają jak podnosząca nastrój aromaterapia 🤓 Uwielbiam je, pozdrawiam serdecznie!
6 maj 2024

Na tak

Kosmetyki z linii Hydrativ spełniają wymagania mojej alergicznej skóry, utrzymują nawilżenie skóry na dobrym poziomie. W gruncie rzeczy są wydajne
KK

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość.

Podobały mi się atrakcyjne ceny i wysoka jakość zakupionych kosmetyków, ich piękne kompozycje zapachowe, a także bezproblemowa obsługa zamówienia.
Różnorodny asortyment leków przydatny w moim przypadku. Przystępne ceny i z pewnością nie będą to moje ostatnie zakupy. Szybka wysyłka. Polecam 👍