tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5949) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 530)

3 lis 2023
Od lat walczę z trądzikiem pomenopauzalnym! Chodziłam do wybitnych specjalistów dermatologów i kosmetologów. I nic!!! Kupowałam coraz to "nowsze i lepsze" specyfiki. I nic!!! Wydawałam ciężkie pieniądze. I nic!!! Aż nagle trafiłam na reklamę linii Sebio Państwa Firmy. Szaleństwo! Z tygodnia na tydzień lepiej! Produkty są rewelacyjne! Zostaję z Wami na zawsze! Pozdrawiam, Maria Walczak
MW
Maria W.
Wrocław

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

29 kwi 2024
Obsluga i wysylka b.szybka.Zakupione produkty, szampony i plyny do mycia spelnily moje oczekiwania.jestem zadowolona.Polecam.
31 mar 2024
Krem z komórkami macierzystymi jest super, widać poprawę kondycji skóry, mikrodermabrazja? ?? zaskoczyła mnie mega pozytywnie
4 cze 2024

Jestem zachwycona produktami Tołpy. Konsystencja, cudowny zapach,szybkość wchłaniania, piękne opakowania wszystko mi pasuje
Bardzo duży wybór produktów wysokiej jakości, zamówienie szybko skompletowane i wysłane. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję!
26 maj 2024
Korzystam tylko z produktów Tołpa jeśli chodzi o kremy i peelingi. Dziękuję za udane zakupy, z pewnością powrócę nie raz
3 maj 2024
Bardzo lubię kosmetyki Tołpa. Lekka konsystencja, piekny owocowy zapach oczarowały mnie jakiś czas temu i jestem im wierna.
Szybka i sprawna wysyłka. Produkty rewelacyjne, po dwóch lub trzech użyciach widać efekty. Świetna cena dla dobrej jakości.
Doskonałe kosmetyki, zapakowane z największą starannością. Nie pozostaje nic innego jak stosować a potem zamówić ponownie.
Jestem bardzo zadowolona z wybranych kosmetyków. Odpowiada mi konsystencja,zapach. Widać efekty, spełniają swoje zadanie.
Od lat stosuję kremy Państwa firmy, są super, skóra po nich jest nawilżona, zmarszczki zredukowane. Polecam je znajomym.
Czas oczekiwania na paczkę krótki, produkty bardzo solidnie i ładnie zapakowane. Paczka nie uszkodzona. Nie nam życzeń.
2 mar 2024
Jakość przy niskiej cenie. Tej jakości produkty innych marek są znacznie droższe, Wszystkie produkty są zgodne z opisem.
2 lis 2023
Coraz bardziej poznaję te kosmetyki i się do nich przekonuję. Super, że są naturalne bez chemii i to mi bardzo odpowiada.
1 maj 2024

Maciej Tolpa immuno complex powinien trafić do…

Tolpa immuno complex powinien trafić do sklepow i aptek,tak jak kiedyś bywalo. Jest świetny i kupuję go od ponad 20 lat.

Pełen profesjonalizm.

Wszystko było w porządku. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i fachowo. Widać pełen profesjonalizm w tym co robią.

Ocena produktu

Mam wątpliwości co do wartości żelu modelującego. Stosuję ok 7 dni i nie bardzo widzę efekty. Pozostałe produkty niezłe

Zadowolona

Zaczęłam stosować kosmetyki tołpa,więc nie wiem jeszcze na temat skuteczności.Natomiast realizacja zamówienia bez uwag.
AE
Anna E.
Łódź
9 wrz 2024
Szybka realizacja zamówienia. Trudno mi w tej chwili oceniać efekt działania serum po tak krótkim okresie stosowania.
5 cze 2024

Sprawne i szybka wysyłka.

Ta ocena za bardzo szybką realizację zamówienia.Co do jakości to troszkę muszę poczekać aż produkty zaczną działać.🙂
17 maj 2024
Polecam pastę w 100%jest idealna dla osób którzy piją kawę, efekt zauważyłam już po pierwszym stosowania pasty.Polecam