tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (5757) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (11 284)

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

14 maj 2024
Zamówienie złożone 07.05. Do dnia 14.05. Jeszcze do mnie nie dotarło. Musiałam się upomnieć mailowo aby otrzymać informację, że w związku z problemami logistycznymi zamówienie jest opóźnione. Zapłaciłam dodatkowo za przesyłkę, a czekam ponad tydzień na dostawę produktów które mogłabym kupić od ręki w pierwszej lepszej drogerii. To już druga podobna sytuacja z moim zamówieniem (poprzednia około 1,5 roku temu). Raczej nie skorzystam więcej ze strony internetowej Tołpa, gdyż czas oczekiwania jest zbyt długi, a promocyjne ceny na produkty Tołpa można dostać cyklicznie w innych drogeriach od ręki lub zamawiając je do domu w ciągu 2 dni.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

8 maj 2024
Ponad tydzień czekałem na dostawę i "Zero" komunikacji a jak powiadomiono, że przesyłkę dostarczono do paczkomaty to tylko z pouczeniem, że jak nie odbiorę pilnie to odeślą do nadawcy.
Nie otrzymałam zamówienia. Zostałam poinformowana, że paczka została nadana i na tym koniec. Nie miałam wiadomości z InPost o odbiorze paczki i nie wiem gdzie ona aktualnie jest.

Uszkodzone opakowania

Otrzymałam kilka produktów w zgniecionych opakowaniach oraz krem gdzie tubka też była uszkodzona. Gdybym chciała dać komuś to na prezent, to musiałabym zwrócić produkty.
9 mar 2024
Odzywka nawilżająca bardzo fajna ale razem z szamponem plączą się włosy, testowanie innych produktów jeszcze trwa,zapach jest bardzo delikaty
2 mar 2024

Brak paczki

Skandal Od tygodnia czekam na dostarczenie paczki. Tołpa informuję e-mailem że paczka wysłana a podobno czeka dopiero na kuriera.
24 mar 2024
Zamawiłam szampon, a otrzymałam odżywkę do włosów, co prawda, z tej samej linii kosmetyków, ale jednak nią nie umyję głowy…
28 kwi 2024

Przesyłka nie dotarła.

Pomylono adres i przesyłki nie mam to tej pory czyli czas dostawy znacznie się wydłużył a kosmetyki nie pojadą na majówkę.
Zamówiłam w święta i nie mam paczki do tej pory. Miałam kod rabatowy, który również się nie uaktualnił. Nie polecam….
5 maj 2024

dlugie oczekiwanie na wysyłkę

Tygodniowe oczekiwanie na wysyłkę. Brak odpowiedzi kiedy mogę spodziewać się wysyłki. Czekam drugi tydzień…
KK
Karolina K.
3 lut 2024
Bardzo niewygodna strona internetowa, ekran skacze, bardzo kiepska ścieżka użytkownika. Ale kremy fajne.
5 maj 2024
Po tygodniu od złożenia zamówienia nadal jest na etapie przetwarzania i nie zostało wysłane.
13 maj 2024
Na stronie jest deklaracja wysyłki w ciągu 48h. W rzeczywistości wysłane w czwartej dobie
9 maj 2024

Bardzo długi czas oczekiwania.

Zamówione i opłacone 1 maja a do dzisiaj żadnej informacji czy zostało wysłane. Słabo.
4 maj 2024
Moje zamówienie jest na etapie przygotowania więc trudno się wypowiada na jego temat
29 maj 2024
Dzień dobry. Sprzedaż towaru, którego nie ma na magazynie. Tylko to do poprawy :)
27 kwi 2024
Jestem bardzo zła. Pomylono moje zamówienie i otrzymałam zupełnie inne produkty!
Dwa wgniecione opakowania płynu do płukania ust. Żałuję że zamówiłam
6 maj 2024
Do dziś nie otrzymałam zamówienia. Zero informacji odnośnie wysyłki.
Kontakt z firma OK, za dlugi czas realizacji zamowienia . 5 dni !
6 kwi 2024
Nie otrzymałam jeszcze zamówienia. Czekam 4 ty dzień roboczy.