Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl- Logo - Opinie

Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl

Opinie (790) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (790)

Kwiaty są piękne wyglądają jak żywe, Wspaniale się prezentują w wazonie, Bardzo dopracowany jest ich wygląd ,każdy detal. Nawet liście i łodygi prawie niczym się nie różnią wyglądem od prawdziwych. Jedynie cena mogłaby być troszkę niższa .No i sklep mógłby zaproponować jakiś rabat przy następnym zakupie dla osób ,które kupiły więcej niż jedną wiązankę[ ja kupiłam 4 czyli w sumie 20 kwiatów za ponad 130 zł + wysyłka].Ale ogólnie zakup bardzo udany tylko, że jednorazowy bo jednak cena odstrasza.

13 sie 2024
Tasiemka jest ładna, ale to nie ta, którą zamawówiłem - zdjęcie na stronie przedstawiało inną tasiemkę niż ta, którą ostatecznie otrzymałem. Nie zdecydowałem się na zwrot tylko ze względu na brak czasu.

Opinie nt. sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl

EB
Ewa B.
Stegna
25 maj 2024
23 maj 2024
23 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Cieszę się, że kwiaty Pani się podobają. Weźmiemy pod uwagę Pani sugestie, tak aby mieć najwyższą jakość i niskie ceny.
22 gru 2023
Super wybór i fantastyczna jakość kwiatów. Długo szukałam tak dobrze zaopatrzonej hurtowni. Właśnie zyskaliście nową klientkę :)
22 gru 2023
Bardzo się staramy, jakość jest u nas na pierwszym miejscu. Dziękuję!
29 kwi 2024
Obsluga Pan jest super, bardzo mile I zyczliwe. Jak dla mnie hurtownia bardzo dobra tylko jesli moglabym sie przyczepic to dla mnie jest za maly wybor dodatkow zielonych I kolorowych. Reszta bez zarzutow.kwiaty 1 klasa,-1zkompozycji na grob z waszych kwiatow-klientka bardzo zadowolona
6 maj 2024
Dziękujemy, cały czas pojawiają się nowości. Zapraszamy do zaglądania :)

Fantastyczna hurtownia, przemiłe panie, super ceny ❗️

Jedna z najlepiej zaopatrzonych hurtowni w PL jeśli chodzi o asortyment wysokiej jakości kwiatów 🌷 panie zawsze pomocne nic nie jest dla nich problemem, bardzo lubię i zawsze chętnie do Was wracam ❗️ Absolutnie 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ a nawet więcej, pozdrawiam serdecznie ❗️
21 kwi 2024
Ojejuśku!!! Tyle miłych słów!!! Od stałej Klientki. Przepięknie się kwiaty u Pani prezentują. Od razu widać, że trafiły do zdolnych rączek:) Wszystkiego dobrego i do następnego razu :)
Super hurtownia, towar a szczególnie kwiaty pierwsza klasa ale najbardziej podoba mi się pakowanie przesyłki ,towar jest poukładany nic nie jest pogniecione odrazu widać pełen profesjonalizm i zaangażowanie do tego co się robi. Pełen szacunek!Pozdrawiam
Miód na nasze serca!!!
Zamawiam w Terjan towar już od ponad 4 lat i nie wyobrażam sobie współpracy z kimś innym. Wszystkie zamówienia realizowane w expressowym tempie. A ta jakość kwiatów, liści rewelacja. Nie znalazłam lepszych. Bardzo miła obsługa. Polecam
21 kwi 2024
Miła, a przede wszystkim zdolna Klientka !!! Dziękujemy serdecznie za dobre słowo. Prace są prześliczne :)
Kupuję tu od paru lat i nigdy się nie zawiodłam. Kwiaty naprawdę dobrej jakości, Czasem klienci mojej kwiaciarni "macają" je zdziwieni, że to sztuczne :) Kontakt bezproblemowy i błyskawiczna dostawa. Polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Ale to jest miłe! Stali Klienci są sercem naszej firmy :) :) :)
10 lut 2024
Polecam! Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z hurtownią. W razie braku danego towaru zawsze proponowany jest zamiennik. Towar jakościowo bardzo dobry, kwiaty jak prawdziwe. Jeszcze nie raz będę korzystać z tego sklepu :)
Zapraszamy serdecznie!!!