Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl- Logo - Opinie

Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl

Opinie (790) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (790)

Kwiaty są piękne wyglądają jak żywe, Wspaniale się prezentują w wazonie, Bardzo dopracowany jest ich wygląd ,każdy detal. Nawet liście i łodygi prawie niczym się nie różnią wyglądem od prawdziwych. Jedynie cena mogłaby być troszkę niższa .No i sklep mógłby zaproponować jakiś rabat przy następnym zakupie dla osób ,które kupiły więcej niż jedną wiązankę[ ja kupiłam 4 czyli w sumie 20 kwiatów za ponad 130 zł + wysyłka].Ale ogólnie zakup bardzo udany tylko, że jednorazowy bo jednak cena odstrasza.

13 sie 2024
Tasiemka jest ładna, ale to nie ta, którą zamawówiłem - zdjęcie na stronie przedstawiało inną tasiemkę niż ta, którą ostatecznie otrzymałem. Nie zdecydowałem się na zwrot tylko ze względu na brak czasu.

Opinie nt. sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl

10 lut 2024
Polecam! Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z hurtownią. W razie braku danego towaru zawsze proponowany jest zamiennik. Towar jakościowo bardzo dobry, kwiaty jak prawdziwe. Jeszcze nie raz będę korzystać z tego sklepu :)
Zapraszamy serdecznie!!!
13 maj 2024
Przepiękne kwiaty, bardzo dobra jakość i wykonanie. Bardzo duży wybór prawie wszystkiego. Przemiła obsługa, zawsze pomocna i bezproblemowa. Naprawdę polecam w 100%, ja robię zakupy już tylko w TERJAN. 😀😁🌺
13 maj 2024
Ojejuśku jakie to miłe!!!

Piękne kwiaty, przemiła obsługa :)

Bardzo polecam! Kwiaty piękne, dostawa ekspresowa, a pani w dziale obsługi klienta bardzo miła, od razu znalazła rozwiązanie, jak nadać paczkę, żebym zdążyła ją odebrać przed wyjazdem. Klasa :)
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Dzięki za miłe słowa! I do następnego razu!!!
Wszystko jak w najlepszym wykonaniu od zlozenia zamowienia do dostania paczki Panie ktore odbiera tel sa mile grzeczne udzielaja fachowych informacji pozdrawiam caly zespol Genz
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!!!
20 maj 2024
Najlepsza hurtownia działająca na rynku sprzedaży internetowej w dziale florystycznym. Zawsze sprawnie, konkretnie i ekspresowo a przede wszystkim sam towar najwyższej jakości.
21 maj 2024
Ojejuśku! Jakie to miłe!!!!
20 sty 2024
Najlepsza i niezawodna hurtownia. Zamawiam od roku i nie zamienię na żadną inną. Ceny i jakość produktów super. Zawsze mają to czego akurat potrzebuje. Wybór jest ogromny.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Bardzo dziękujemy! Zależy nam szczególnie na stałej współpracy:) Do następnego razu :) :) Serce PRZEPIĘKNE
23 kwi 2024
To już kolejny mój zakup i na pewno nie ostatni :) . Jestem bardzo zadowolona z jakości oraz obsługi :) . Dziękuję :) . Gorąco polecam :) . Pozdrawiam :) Emilia :)
29 kwi 2024
Przesyłamy pozdrowienia i dziękujemy!
23 kwi 2024
Najlepsza hurtownia ❤️ Przepiękne, najlepszej jakości kwiaty. Konkurencyjne ceny Profesjonalna, przemiła obsługa. 🌸 Szybka wysyłka 👍 Polecam z całego serca ❤️😊
29 kwi 2024
Ale jakie cudeńka wyszły!!! BAJKA!!! Pozdrawiamy stałą Klientkę :) :)
Bardzo dobry kontakt z obsługa sklepu. Szkoda, że nie ma możliwości odbioru paczki w paczkomacie, przynajmniej ja nie zauważyłam tej opcji.
29 kwi 2024
Pracujemy nad tym :) Od połowy maja będziemy też wysyłać do paczkomatów :) :) :)
23 kwi 2024
Robię zakupy po raz kolejny i zawsze jestem zadowolona - bardzo dobra jakość kwiatów, atrakcyjne ceny i miła obsługa. Polecam!
29 kwi 2024
Dziękujemy i do następnego razu :)
dostarczany towar jest dobrej jakości zgodny z opisem na stronie. dostawa jest bardzo krótka , towar starannie zapakowany
21 kwi 2024
Zapraszamy ponownie!
23 kwi 2024
Towar solidnie zapakowany .Kontakt z firmą na wysokim poziomie jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam produkty 😉
29 kwi 2024
Pozdrawiamy! I dziękujemy za miłą opinię :)

Wysoka jakość sztucznych kwiatów

Wszystkie kwiaty, łodygi, liście, girlandy, które zamówiłam są bardzo dobrej jakości. Polecam zakupy w tej hurtowni.
Zapraszamy ponownie :)
22 gru 2023
Bardzo miła obsługa. Chciałam coś domówić do zamówienia i Pani mi doradziła, i była bardzo pomocna. JEszcze tu wrócę
22 gru 2023
Zapraszamy ponownie :)
30 kwi 2024
Świetny kontakt . szybka wysyłka przejrzystość strony i super opis każdego produktu . no może tylko troche drogo.
6 maj 2024
Miód na moje serce!!!
25 gru 2023
Produkty zgodne z opisem. Informują mailowo na każdym etapie zamówienia. A było to ważne, bo zależało mi na czasie.
Dziękujemy i zapraszamy!
Zakupiłam sztuczne kwiaty i liście. Wszystko bardzo dobrej jakości. Obsługa sklepu dobra. Szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
Dziękujemy i zapraszamy jeszcze raz :)
14 kwi 2024

Firma jak zawsze niezawodna

Szybka realizacja i wysokiej jakości kwiaty. To jedna z najlepszych hurtowni kwiatów sztucznych na rynku.
Odpowiedź ze sklepu Hurtownia kwiatów sztucznych TERJAN terjansklep.com.pl
!!! Bardzo dziękuję!!! Staramy się, bardzo. To super miłe przeczytać taką opinię. Zapraszamy ponownie!
25 gru 2023
Przy wymianie jednego produktu z zamówienia - nie było problemu. Szybka i sprawna współpraca.
25 gru 2023
Zależy nam na zadowoleniu Klientów :)
25 gru 2023
Miły kontakt, znalazłam tu wszystko czego potrzebowałam do pracowni florystycznej.Dziękuję
Zapraszamy ponownie!