profumolabo.com- Logo - Opinie

profumolabo.com

Opinie (175) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (180)

19 wrz 2023
Błagam,nie poddawajcie zapachów reformulacji!!! Doświadczenia z większością firm sprawiają,że mam ochotę kupić na zapas! Jestem perfumoholiczką,a Wasze autorskie projekty zaskoczyły kapitalnym,niszowym charakterem i jakością komponentów!Brawo! Dziękuję bardzo! I pomyśleć,że nie wierzyłam w jakość oferowaną przez Profumo Labo!

14 sty 2024
Niestety ostatni zakup perfumu wogóle nie czuć zapachu w porównaniu do próbki którą wczęściej zamawiałam bardzo interesujące pachniała i mi się spodobała więc się skusiłam na 100ml wogóle zapachu nie czuć sam alkohol jest mi bardzo przykro bo nie raz zamawiałam u was i byłam zadowolona

Opinie nt. sklepu profumolabo.com

12 maj 2024
26 maj 2024
Zapach bardzo ładny ale strasznie krótko się trzyma
19 wrz 2023
3 mar 2024
Przesyłka na drugi dzień , zapachy dobre ,ładne ,ale zdecydowanie nie tak trwałe jak to reklamuje mis potocky z kanału na youtubie ...
25 paź 2023
Zamówiłam dwa flakony na prezent. Zapachy zbliżone do oryginałów. Jednak uszkodzone wieczko jednego z nich dyskwalifikuje je jako elegancki prezent. Paczka była nienaruszona, więc osoba pakująca towar widziała uszkodzenie, a pomimo to zapakowała je do środka. To nie fair. Poza tym defektem jakość produktów wyjątkowa. To już mój drugi podwójny zakup.
24 lis 2023
Począwszy od oferowanych produktów po ich perfekcyjną realizację i wysyłkę wszystko zasługuje na dobrą ocenę! Aż się wierzyć nie chce,że w świecie wszechobecnej bylejakości istnieje taka FIRMA ! Mam tylko nadzieję,że pozytywne opinie nie zmanierują? Oby nie! Dziękuję za dotychczasowe doznania olfaktoryczne!
26 gru 2023

Perfumy sa mega trwale.

Perfumy sa mega trwalo, bardzo ladnie komplikuja sie ze skoro, cudownie rozwijaja nuty zapachow, kazdy mowi, ze cos pieknie pachnie, bardzo nietuzinkowo. Bardzo polecam.
7 maj 2024
Jakość produktów jest niesamowita! Opakowania i dostawa też na najwyższym poziomie! Przetestowałam już wiele Waszych produktów i nie żałuję żadnej wydanej złotówki!
25 kwi 2024
Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Zapach super. Innym też się spodobał. Czy jeszcze jakiś nie wezmę? Wszystko możliwe.
1 sty 2024
Perfum zakupiony w ciemno okazał się strzałem w 10 🥰 zapach obłędnie przepiękny, sensualny sexsi mowa o Virgin Island i co najważniejsze trwały wyczuwalny nawet po kąpieli 😍Tak zaczyna się moja przygoda z tymi perfumami drugi zapach Sweet Scherry zamówiony zobaczymy😉jaki będzie ten🫠
Perfumy w olejku cudeńko .Zapach bardzo trwały i piękny .Kupiłam w „ciemno „ale się nie zawiodłam .10 ml wydaje się mało ale przy użyciu kulki naprawdę aplikuje się tego ciupinkę i więcej nie trzeba ☺️Wysyłka bardzo szybka i sprawna .Polecam

Zamówiłam w ciemno ...ale to jest cudo…

Zamówiłam w ciemno ...ale to jest cudo 😍 polecam Zapach lepszy od oryginału Otula ,mogę się w nim kąpać 😍coś pięknego
Świetne zapachy. Błyskawiczna obsługa. Wspaniałe autorskie wypusty o niszowym wręcz sznycie. Dziękuję.
25 paź 2023

Petarda

Przepiękny zapach Jestem bardzo bardzo zadowolona To napewno nie moja ostatnia butelka perfum

Szybka wysyłka, zapachy ciekawe, kompozycje autorskie super. Olejki perfumowane świetne.

Świetne produkty .Myślę, że zapachy bardzo przybliżone do oryginałów. Sklep na 100%
26 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona. Zapach praktycznie, jak te którymi są inspirowane. Polecam
9 mar 2024
Zarówno jakość produktów jak i tempo realizacji zamówień są imponujące! Gratulacje!
Piękne zapachy, pomysłowe rozwiązanie zapachów 8ml. Bezproblemowy kontakt. Polecam!
14 sty 2024

Polecam!

To mój drugi zakup od Perfumo Labo. Zapachy bardzo trwałe. Zdecydowanie polecam!