sklep.arkana.pl- Logo - Opinie

sklep.arkana.pl

Opinie (926) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2252)

Jakościowo wszystko świetnie, dodatkowo plus za super zabezpieczenia - żadne pudełko nie było nawet draśnięte, a paczka wyglądała jakby kurierzy grali nią w rugby. Jedyny minus to różnorakie terminy przydatności, krem starcza mi na niecały rok i część jest z terminem na następny rok ale jeden ma termin bliższy o pół roku. Wiem jednak że kolejny zakup także będzie w Arkana, kremy naprawdę poprawiają moją cerę

6 lis 2023
Produkty nie były bezpośrednio zabezpieczone. Nakrętka leżała obok butelki. Porównując z poprzednimi zamówieniami gdzie był katalog, firmowy papier i ogólnie staranniej i bezpieczniej spakowany produkt ta paczka to niemiłe zaskoczenie.

Opinie nt. sklepu sklep.arkana.pl

Cytowanie formułek zamiast próby znalezienia rozwiązania dobrego dla kupującego i sprzedającego
2 gru 2023
Nie mam co oceniać bo nie otrzymałam jeszcze zamówienia a wy już pytacie o opinię .
Nie odpowiada na emaila .okropna obsługa!!!!
6 cze 2024
16 sty 2024