zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6855) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (12 096)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

28 lip 2024

Sól jodowana

W artykule o soli zauważyłem, że jodowana jest jodkiem potasu, tymczasem na i w opakowaniu jest jodan potasu a to już nie to samo, soda i cynamon ok.
31 lip 2024
Kupuję przyprawy i herbaty ziołowe w ZIELONEJ ESENCJI, bo jest duży wybór i różna gramatura. Zamówienie jest szybko realizowane
20 sie 2024

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiemm…

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiem na bóle i stłuczenia dla Teścia, który ma 77 lat i problemy z bólami lewego barku. Po tygodniu regularnego wcierania i rozmasywowania barku Teść może podnosić rękę do góry i ma dużo mniejsze bóle. Tak więc polecam ten olej.
18 sie 2024
Kadzidełka ślicznie pachną, nawet nie zapalone, a kropelki są tak aromatyczne, że zjadłabym z nimi nawet szpinak (nie sprawdzałam). Nie wiem, co można poprawić. Jestem zadowolona, bo inaczej bym więcej nie kupiła nic w Waszym sklepie. Pozdrawiam.
11 sie 2024

Szybka wysyłka, świeże produkty, jestem zadowolona. Jedynie wysyłanie 0,2g szafranu w tak dużym opakowaniu nie ma większego sensu - cały proszek jest osadzony na ściankach i nie ma go jak wyciągnąć.
JN
Jadwiga N.
Wrocław
8 sie 2024
Bardzo dobra i szybka obsługa. Produkty są najwyższej jakości i zadowolą nawet wybredne gusty. Dostarczane są dobrze i bezpiecznie opakowane bez żadnych uszkodzeń. Polecam ten sklep.
8 sie 2024
Serdecznie Polecam sklep zielonaesensja,można kupić produkty których w sklepach stacjonarnych nie kupimy . Produkty ładnie ,starannie zapakowane .Szybka realizacja zamówienia
18 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów ! Ekspresowa wysyłka a zakupy bardzo starannie zapakowane. Będę robiła tu bardzo często zakupy. Pozdrawiam i dziękuję !
2 sie 2024

Zamówiłam maść z arniki.

Zamówiłam maść z arniki dostawa szybka sprawna dobrze zapakowana a jak użyję wypowiem się co do jej działania -polecam tego sprzedawcę.
26 lip 2024
Dziękuję, to jest kolejne zamówienie. Jestem bardzo zadowolona, przejrzysta strona sklepu, błyskawiczna dostawa. Super ! Polecam !
11 sie 2024
Szybka wysyłka, podane: wygląd produktu, waga i dokładny opis. Nie trzeba nakupować nie wiadomo ile, by weszła darmowa dostawa.
2 sie 2024

polecam zakupy w tym sklepie

Kupowałam pierwszy raz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie.Polecam zakupy w tym sklepie.
22 sie 2024
Очень понравилось качество товара, скорость доставка, большой выбор и цена. С удовольствием буду заказывать еще.
10 sie 2024

Bardzo dobra żywność

Dziękuje bardzo jestem zadowolona z zakupu często te bakalie kupuje dlatego znam ich walory zdrowotne i smakowe
13 sie 2024
Dobre produkty, dbałość o klienta , szybkie zrealizowanie wysyłki, bezpieczne zapakowanie, szybkość przesyłki.
11 sie 2024
Bardzo szybka dostawa i świetny kontakt z obsługą sklepu .Polecam bardzo świetny sklep pod każdym względem
24 lip 2024

Jestem zadowolony i polecam serdecznie innym

Proszę o rozpatrzenie asortymentu "zdrowa żywność " którą można posłać za granicę. Pozdrawiam i dziękuję.
24 lip 2024
Dostawa bardzo szybka, wszystko tak jak w opisie, produkty zabezpieczone dotarły w całości 😀. Dziękuję.
19 sie 2024
Przesyłka staranie zapakowana, zawartość zgodna z oczekiwaniami. Polecam. Na pewno jeszcze skorzystam.
9 sie 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku. Towar, przesyłka, czas. Z pewnością będę wracać po kolejne zakupy.