zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6855) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (12 096)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

3 sie 2024
Najlepszy sklep ze zdrową żywnością. Duży asortyment i ciekawe produkty. Bardzo miła obsługa klienta
7 sie 2024
Wszystkie produkty są pyszne i takie jak oczekiwałam, a przesyłka sprawnie i szybko do mnie dotarła.
6 sie 2024
Dziękuję bardzo profesjonalnie załatwione zamówienie bardzo szybka dostawa Jestem bardzo zadowolona.
16 sie 2024

Godne polecenia!

Wszystkie zakupione przeze mnie produkty są wysokiej jakości i co najważniejsze, smaczne i zdrowe😊
12 sie 2024
Super produkty. Smaczne, sycące i zgodne z opisem. Korzystam z diety keto - wybór bardzo szeroki.
29 lip 2024
Solidność, terminowa dostawa i kontakt z klientem na każdym etapie zamówienia. Brawo, tak trzmac.
30 lip 2024
Wszystko super!!szybko dostarczone. bezpiecznie spakowane Jeszcze prezent dostałam:)))) Polecam!
16 sie 2024
Dla mnie wszystko było w porządku, łatwość zamówienia, jakość produktów i przesyłka w terminie
4 sie 2024
Mam do Was zaufanie i cieszę się, że mogę korzystać z asortymentu zielonej esencji. Pozdrawiam
21 sie 2024
Produkty dobrej jakości, szybką wysyłka. Wszystko jest bardzo dobrze zabezpieczone do wysyłki
26 lip 2024
Szybkość i dbałość o klienta- info na każdym kroku zamówienia i świetnie zapakowany produkt :)
31 lip 2024

Polecam bardzo serdecznie!

Wszystko przebiegło bez zarzutów. Bardzo dobre ceny kosmetyków, szybka wysyłka. Polecam! :)
18 sie 2024
Starannie zapakowana paczka, opakowania produktów wytrzymałe, produkty dobrej jakosci :)
22 sie 2024
Gorąco polecam! Bardzo dobra herbata, paczka zgodna z opisem, szybko doszła. Polecam :)
5 sie 2024
Doskonale produkty i profesjonalna obsługa klienta. Tak trzymać. Pozdrawiam Elżbieta.H.
20 sie 2024

Zawsze są preparaty które mnie…interesują

Zawsze są preparaty które mnie interesują,szybka obsługa i wysyłka, polecam znajomym
7 sie 2024
Szybkość realizacji zamówienia i jakość zamówionych towarów - bardzo dobra. polecam
27 lip 2024
Chciałabym bardziej widoczny podział na produkty keto, m.innymi budynie i galaretki
II
3 sie 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Paczkę miałam już na drugi dzień. Dziękuję 🥰
25 lip 2024
Szybka dostawa, w bezpieczny sposób opakowane produkty , wszystko mi się podobalo