zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

Opinie (6855) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (12 096)

Dałam 5 gwiazdek bo kupuję u Państwa już nie po raz pierwszy i jestem zadowolona z produktów. Dlatego maksimum. Tym razem ze względu na kwotę miałam sobie wybrać prezent, wybrałam liofilizowane truskawki. Niestety w zamówieniu go nie otrzymałam. Niby nic takiego ale jednak "zgrzyt"...

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - Twój sklep ze zdrową żywnością

11 sie 2024
Bardzo szybka realizacja, dokładne opakowanie szklanych słoików, swietna obsługa. produkty wysokiej jakości. Dziękuję
17 sie 2024

Podoba mi się, zostanę tu na dłużej.

Wszystko dotarło szybko. Starannie zapakowane i zabezpieczone - trochę się tego bałam zamawiając w szklanych butelkach, ale widać mają wprawę. Jakość sypkich artykułów bywa różna, począwszy od doskonałego siemienia lnianego do lekko zanieczyszczonej lnianki. To ważne, kiedy robisz olej w domowej prasie. Bardzo polecam, nawet jeśli zapłacę trochę drożej, to wszystko co zamówiłam (3 x zakupy) sprawiło mi wiele zadowolenia. Zostanę na dłużej, to pewne. Dziękuję zespołowi Zielonej Esencji za świetną robotę.
28 lip 2024

Sól jodowana

W artykule o soli zauważyłem, że jodowana jest jodkiem potasu, tymczasem na i w opakowaniu jest jodan potasu a to już nie to samo, soda i cynamon ok.
31 lip 2024
Kupuję przyprawy i herbaty ziołowe w ZIELONEJ ESENCJI, bo jest duży wybór i różna gramatura. Zamówienie jest szybko realizowane
20 sie 2024

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiemm…

Zakupiłem olej żywokostowy z gojnikiem na bóle i stłuczenia dla Teścia, który ma 77 lat i problemy z bólami lewego barku. Po tygodniu regularnego wcierania i rozmasywowania barku Teść może podnosić rękę do góry i ma dużo mniejsze bóle. Tak więc polecam ten olej.
18 sie 2024
Kadzidełka ślicznie pachną, nawet nie zapalone, a kropelki są tak aromatyczne, że zjadłabym z nimi nawet szpinak (nie sprawdzałam). Nie wiem, co można poprawić. Jestem zadowolona, bo inaczej bym więcej nie kupiła nic w Waszym sklepie. Pozdrawiam.
11 sie 2024

Szybka wysyłka, świeże produkty, jestem zadowolona. Jedynie wysyłanie 0,2g szafranu w tak dużym opakowaniu nie ma większego sensu - cały proszek jest osadzony na ściankach i nie ma go jak wyciągnąć.
JN
Jadwiga N.
Wrocław
8 sie 2024
Bardzo dobra i szybka obsługa. Produkty są najwyższej jakości i zadowolą nawet wybredne gusty. Dostarczane są dobrze i bezpiecznie opakowane bez żadnych uszkodzeń. Polecam ten sklep.
8 sie 2024
Serdecznie Polecam sklep zielonaesensja,można kupić produkty których w sklepach stacjonarnych nie kupimy . Produkty ładnie ,starannie zapakowane .Szybka realizacja zamówienia
18 sie 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupów ! Ekspresowa wysyłka a zakupy bardzo starannie zapakowane. Będę robiła tu bardzo często zakupy. Pozdrawiam i dziękuję !
2 sie 2024

Zamówiłam maść z arniki.

Zamówiłam maść z arniki dostawa szybka sprawna dobrze zapakowana a jak użyję wypowiem się co do jej działania -polecam tego sprzedawcę.
26 lip 2024
Dziękuję, to jest kolejne zamówienie. Jestem bardzo zadowolona, przejrzysta strona sklepu, błyskawiczna dostawa. Super ! Polecam !
11 sie 2024
Szybka wysyłka, podane: wygląd produktu, waga i dokładny opis. Nie trzeba nakupować nie wiadomo ile, by weszła darmowa dostawa.
2 sie 2024

polecam zakupy w tym sklepie

Kupowałam pierwszy raz i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie.Polecam zakupy w tym sklepie.
22 sie 2024
Очень понравилось качество товара, скорость доставка, большой выбор и цена. С удовольствием буду заказывать еще.
10 sie 2024

Bardzo dobra żywność

Dziękuje bardzo jestem zadowolona z zakupu często te bakalie kupuje dlatego znam ich walory zdrowotne i smakowe
13 sie 2024
Dobre produkty, dbałość o klienta , szybkie zrealizowanie wysyłki, bezpieczne zapakowanie, szybkość przesyłki.
11 sie 2024
Bardzo szybka dostawa i świetny kontakt z obsługą sklepu .Polecam bardzo świetny sklep pod każdym względem
24 lip 2024

Jestem zadowolony i polecam serdecznie innym

Proszę o rozpatrzenie asortymentu "zdrowa żywność " którą można posłać za granicę. Pozdrawiam i dziękuję.
24 lip 2024
Dostawa bardzo szybka, wszystko tak jak w opisie, produkty zabezpieczone dotarły w całości 😀. Dziękuję.